Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Biuletyn deweloperów dla wersji 0.10.4

14 comments in this topic

Recommended Posts

[-GG-]
[-GG-]
Players
391 posts
24,238 battles

Może WG odpowie od razu na pytanie czy aukcja obejmie też "rzadkie" okręty - za dublony, freexpa, stal lub węgiel czy będzie ograniczona tylko do błyskotek typu naszywki, kamuflaże i flagi ?

• Cool 1

[P-W-C]
Players
35 posts
14,351 battles
15 minutes ago, radius77 said:

Może WG odpowie od razu na pytanie czy aukcja obejmie też "rzadkie" okręty - za dublony, freexpa, stal lub węgiel czy będzie ograniczona tylko do błyskotek typu naszywki, kamuflaże i flagi ?

Jeśli to jest odpowiednik aukcji z WOT-a to myślę, że tak. Z resztą od dawna czekałem na to, bo w WOT'cie cieszy się to chyba dużą popularnością. Czekam na Missouri  :crab:

[IFS]
Players
197 posts
16,868 battles
14 minutes ago, radius77 said:

Missouri, O Missouri! Ty wielka rzeko... rozpoczyna się jedna z najbardziej znanych shant: Shenandoah.... Na razie zapisano, że aukcja dotyczy przedmiotów kolekcjonerskich w grze. Okręt może mieć konkretną wartość kolekcjonerską, ale to tylko początek i nie o to chyba chodzi. Tym nie mniej, jeśli deweloperzy będą chcieli bardzo konkretnie sięgnąć po niektóre zasoby graczy w tym dublony, to kto wie... A propos USS Missouri, to kontrybutorzy z USA sugerują, że z czasem (kasa do wzięcia) na pewno pojawią się kolejne pancerniki tego typu (Wisconsin, New Jersey) w różnych konfiguracjach.

[ADB]
Players
139 posts
4,094 battles

Szanowni Państwo, chciałbym zwrócić uwagę na kontenery próbuj szczęścia.. wg mnie przydało by się je nie co urozmaicić. Np. dodać segment nagród losowych o średniej wartości pomiędzy obecnymi słabymi trafami a super kontenerami. Nagroda 3x papa.. no przeżarła mi się na wskroś. 

• Cool 1

[ADB]
Players
139 posts
4,094 battles

P.s. tylko nie kosztem rzadszego wypadania super kontenerów 😉

[WARPL]
Players
11 posts
11,025 battles

Interfejs osiągnięć - to wg mnie najgorzej obecnie zrobiona sekcja gry - wszystko pomieszane bez żadnego sensu. Po screenie widać, że aktualizacja jest robiona w dobrym kierunku.:Smile_glasses: Czekałem na to :)

Te aukcje, to jak dobrze rozumiem, przypominają licytacje wieloprzedmiotowe, które kiedyś były na allego. Tylko, czy jeśli jest np. 500 flag do sprzedania i gracz z najwyższą ofertą daje 1500 węgla, a gracz z najniższą, ale kwalifikującą się do zakupu, (czyli 500 najwyższa) daje 300 węgla, to ci gracze za ten sam jeden przedmiot zapłacą różne ceny? W każdym bądź razie pomysł dobry na nową opcję w grze.

Co do kontenerów, to by się przydała opcja zbierania codziennych kontenerów automatycznie typu którego chcemy. Teraz jest, że jak np. zbieramy węgiel i zapomnimy zebrać kontener więcej zasobów, to na drugi dzień dostajemy np. bezwartościowy dla nas kontener z kredytami.

A, czy tylko mi przeszkadza "wielość" wskaźnika myszy na ekranie 4K, którego po prostu prawie nie widać?

[-PGS-]
Players
672 posts
10,613 battles
17 hours ago, radius77 said:

Oczywiście ze nigdy nie będzie w tych aukcjach rzadkich okrętów za dublony czy elitarny exp. No chyba że jednak dewsi zdecydują że wezmą tę kasę od chętnych. Czy taka odpowiedź Pana zadowala?

9 hours ago, Fofamicrob said:

Te aukcje, to jak dobrze rozumiem, przypominają licytacje wieloprzedmiotowe, które kiedyś były na allego. Tylko, czy jeśli jest np. 500 flag do sprzedania i gracz z najwyższą ofertą daje 1500 węgla, a gracz z najniższą, ale kwalifikującą się do zakupu, (czyli 500 najwyższa) daje 300 węgla, to ci gracze za ten sam jeden przedmiot zapłacą różne ceny?

Wygląda na to że Pan zrozumiał ten mechanizm aukcji. 

9 hours ago, Fofamicrob said:

W każdym bądź razie pomysł dobry na nową opcję w grze.

To sarkazm czy jak, bo tu nie wyłapałem?

Pozdrawiam

00-test na inteligencje.jpg

[-GG-]
[-GG-]
Players
391 posts
24,238 battles
1 hour ago, kmkris1410 said:

Oczywiście ze nigdy nie będzie w tych aukcjach rzadkich okrętów za dublony czy elitarny exp. No chyba że jednak dewsi zdecydują że wezmą tę kasę od chętnych. Czy taka odpowiedź Pana zadowala?

Hahaha. Nie rozumiem sarkazmu bo pytanie nie jest z d...

Jeżeli "Aukcja" ma być "Czarnym rynkiem" z WoT to 99,9% graczy będzie zainteresowane tym konceptem jeżeli będzie można nabyć coś naprawdę interesującego. Aukcje na naszywki i flagi pamiątkowe to WG może sobie od razu wsadzić w ... karton. 

[-PGS-]
Players
672 posts
10,613 battles
2 minutes ago, radius77 said:

Hahaha. Nie rozumiem sarkazmu bo pytanie nie jest z d...

Jeżeli "Aukcja" ma być "Czarnym rynkiem" z WoT to 99,9% graczy będzie zainteresowane tym konceptem jeżeli będzie można nabyć coś naprawdę interesującego. Aukcje na naszywki i flagi pamiątkowe to WG może sobie od razu wsadzić w ... karton. 

Nie wiem co Panu odpisać bo nie mam zielonego pojęcia co to jest "czarny rynek" z WoT. Tzn kojarzę grę WoT, to o czołgach. Jak byś przybliżył co to ten czarny rynek. Gracze wystawiają niechciane czołgi na sprzedaż? Pomysł fajny, mam do sprzedania Ibuki i chętnie opchnę za pół tego ile dałem jak toto kupowałem. W czołgach tak można?

Players
1 post
14 battles

Przy okazji wprowadzania aktualizacji proszę o umożliwienie wszystkim graczom zmiany bandery na okrętach europejskich, niezależnie od liczby stoczonych bitew. Na razie jest to możliwe chyba tylko dla tych z najwyższym poziomem służby. Chciałbym, aby mój ORP Gryf miał historyczną polską banderę, a nie fikcyjną flagę paneuropy.

Czy moglibyście też poprawić wygląd tej bandery paneuropy (bo jest ona też tłem dla okrętów z tej linii na pasku wyboru - jest więc zawsze widoczna w porcie) - może kolaż kilku flag państw z tej grupy byłby ładniejszy niż ta smutna niebieska niby bandera?

WG Staff
417 posts
6 hours ago, Adm_Jerzy_Swirski said:

Przy okazji wprowadzania aktualizacji proszę o umożliwienie wszystkim graczom zmiany bandery na okrętach europejskich, niezależnie od liczby stoczonych bitew. Na razie jest to możliwe chyba tylko dla tych z najwyższym poziomem służby. Chciałbym, aby mój ORP Gryf miał historyczną polską banderę, a nie fikcyjną flagę paneuropy.

Czy moglibyście też poprawić wygląd tej bandery paneuropy (bo jest ona też tłem dla okrętów z tej linii na pasku wyboru - jest więc zawsze widoczna w porcie) - może kolaż kilku flag państw z tej grupy byłby ładniejszy niż ta smutna niebieska niby bandera?

Obawiam się, że na razie może nie być takiej możliwości :( 

Co do reszty dyskusji w wątku - szczegóły dotyczące aukcji będą jasne już wkrótce :)

[SURFA]
Players
191 posts
6,479 battles
On 4/21/2021 at 5:13 PM, pirat328 said:

Szanowni Państwo, chciałbym zwrócić uwagę na kontenery próbuj szczęścia.. wg mnie przydało by się je nie co urozmaicić. Np. dodać segment nagród losowych o średniej wartości pomiędzy obecnymi słabymi trafami a super kontenerami. Nagroda 3x papa.. no przeżarła mi się na wskroś. 

A ja się zastanawiam co się stanie jeżeli w kilku krajach wejdzie prawo o zakazie krypto hazardu... Bo w przypadku gdy przynajmniej część kontenerów można zdobyć tylko za dublony, a dublony w wystarczającej ilości właściwie niemal za real kasę, to de facto jest to forma hazardu bez znajomości jego mechanizmu. To tak jakby pójść do kasyna i obstawiać w ruletce gdzie różne pola mają różne mnożniki wygranych i wszystkie są zakryte oraz nieznane. :)

20 hours ago, kmkris1410 said:

Nie wiem co Panu odpisać bo nie mam zielonego pojęcia co to jest "czarny rynek" z WoT. Tzn kojarzę grę WoT, to o czołgach. Jak byś przybliżył co to ten czarny rynek. Gracze wystawiają niechciane czołgi na sprzedaż? Pomysł fajny, mam do sprzedania Ibuki i chętnie opchnę za pół tego ile dałem jak toto kupowałem. W czołgach tak można?

Sprzedaż okrętów obecnie odbywa się dokładnie za połowę kredytów z wersji kupowanych za kredyty i wg jakiegoś przelicznika z dublonów.

[ADB]
Players
139 posts
4,094 battles
3 godziny temu, Olamagato napisał:

A ja się zastanawiam co się stanie jeżeli w kilku krajach wejdzie prawo o zakazie krypto hazardu... Bo w przypadku gdy przynajmniej część kontenerów można zdobyć tylko za dublony, a dublony w wystarczającej ilości właściwie niemal za real kasę, to de facto jest to forma hazardu bez znajomości jego mechanizmu. To tak jakby pójść do kasyna i obstawiać w ruletce gdzie różne pola mają różne mnożniki wygranych i wszystkie są zakryte oraz nieznane. :)

Sprzedaż okrętów obecnie odbywa się dokładnie za połowę kredytów z wersji kupowanych za kredyty i wg jakiegoś przelicznika z dublonów.

Szkoda że głosu do mojego wątku dot. Kontenerów nie zabierze pracownik WG.

Guest
This topic is now closed to further replies.