Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Niemieckie niszczyciele w Zbrojowni

10 comments in this topic

Recommended Posts

[MORSA]
Players
99 posts
4,802 battles

Chore jest pogarszanie okrętów, które kupiliśmy za uzbierany węgiel czy stal a na dodatek wycofują je z bitew klanowych. Masz Georgie ciul nie zagrasz klanówki (dodam, że pod koniec była ona do kupienia chyba za kasę) Robisz Pietro ciul już nim anie zagrasz jw Wybierasz Tandera identycznie. To niby szczegóły, ale " dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie " u mnie jest naderwane...

• Cool 1

Beta Tester
5,182 posts
16,654 battles
45 minutes ago, hutnik13 said:

Chore jest pogarszanie okrętów, które kupiliśmy za uzbierany węgiel czy stal a na dodatek wycofują je z bitew klanowych. Masz Georgie ciul nie zagrasz klanówki (dodam, że pod koniec była ona do kupienia chyba za kasę) Robisz Pietro ciul już nim anie zagrasz jw Wybierasz Tandera identycznie. To niby szczegóły, ale " dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie " u mnie jest naderwane...

cw

Ważne że ludzie okręty drzewkowe kupujom

kuchnia to jest fenomen

Players
41 posts
16,640 battles

A gdzie są misje dla niemieckich niszczycieli? Nie widzę ich w menu misji. Tylko u mnie zniknęły czy u Was też tak jest?

[E--C]
Players
1,534 posts
16,215 battles
29 minut temu, Jozin_z_Bazin_PL napisał:

Tylko u mnie zniknęły

Poprzednią skończyłem, nowej brak. Może to jest właśnie ten problem techniczny z notki o resecie serwera?

[ASOS]
Players
433 posts

Nie ma misji:)

Są kontenery za 1500 Rublonów...

Jak kupisz 8, to masz dużą sznasę na Schultza.

Jawohl?

[RR1]
[RR1]
Players
95 posts
30,996 battles

A CO TO JUŻ MISJE NA TENIEMIECKIE NISZCZARKI Z ŻETONAMI SIE SKOŃCZYŁY? A TO TERAZ ZA KASE ? A GDZIEŚ ŚIE RAKLAMUJOMŻE TO DARMOWA GRA:Smile-_tongue:

[BASIC]
Players
49 posts
44,957 battles

Pomyślmy, dwa etapy rozpoczęły się w czwartek i teraz zagwozdka kiedy pojawi się  trzeci? Trudne pytanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this