Jump to content
Server Restart - On the 17/09 the server will be unavailable for 1 hour Read more... ×
Sign in to follow this  
YabbaCoe

Max Immelmann

8 comments in this topic

Recommended Posts

[P-I-R]
Players
8 posts
10,069 battles

NEKUPUJTE IMMELMANA!!! Já jsem teda nasr... koupil jsem IMMELMANA za 220.000 uhlí a ta loď je fakt na [edited]! Letadla má na 45 - 50% co vyzkoumaný CV10 národů. Její detekce ze vzduchu je brutálních 14,2km takže na mapě svítí jako maják i když se kryjete za ostrovem. Takže musíte furt někde jezdit. Letadla, jejich odolnost, je na úrovni CV tier 6!!!! Totální sra..y. Do útoku musíte jen s jednou letkou protože po průletu v první polovině hry nad jakoukoliv!!!! lodí máte z celé letky torzo! Ty dema a proma na youtube jsou jak porno. Taky vám ukážou to nejlepší ale pošťačka vám taky neleze hned do postele, že, ale 95% her prohráváte. Vyhrajete jen tehdy když hráči hrají tak, že se na letadlovku nespoléhají. Immelman je fakt vyhozenej ranec uhlí. Kdyby to šlo, tak to reklamuju. Snad to jde. Ta loď je stejně na houby jako Fllint po úpravách skillů kapitánů nebo Collbert - když se objeví na scéně spoluhráči tipují do kolika sekund exne :-). Myslel jsem si, že si užiju srandu, ale tohle je trapný - depresivní a smrdí podvodem. Dostanete loď vymazlíte si jí dáte tam kapitána na 12 bodech a pak zjistíte že je výkonnostně, jak lodě CV tier 6. Nejste schopni kloudně útočit, zapalování skakajícíma bombama to je kapitola sama pro sebe.1. loď má 36 bodů letadel, konkurence 85 - 90, protiletadlová obarana je taky slabá. Do toho se snažíte útočit, šetřit letadla takže reálně jen 4 letadla do útoku opakování zapomeňte. Z 98% dostanete full game na Tier 10, takže protiletadlová obrana nepřátel je dost účinná - ehledě na národ (dokonce i francouzský torpédoborce mi skalpujou letku jako by nic), jen jeden útok, pravděpodobnost zapálení 1x je cca 1:4, že zapálíte 2x a více je cca 1:10. S ohledem, že po vzletu máte jen 4 letadla (vše co neutočí se nedostane do druhého útoku. max 2 letadla ze zbylých 8) nestihnete za hru zaútočit víc jak 10 - 13 x. Vysoké poškození skákajícími bombami má účinek jen na torpedoborce. U normálních lodí 4 bomby cca 1200 - 6000 DMG. Jistě T8 tam je to číslo kolem 10000 - 12000, ale ruku na srdce, kolik lidí hraje CV na T10? Takže pravděpodobnost, že vyfásnete mix je asi 1:12. Torpéda jsou líná pomalá dlouho zaměřujou. Kapitán by musel mít 40 bodů aby se kompenzovali do průměru slabiny těhle necek. Šel jsem cestou odolnosti letadel, takže je vše upraveno tak, aby měli vysokou odolnost - 1800. Možná by se dalo stáhnout detekování ze vzduchu na 12,5km ale to pak zase vlastně útočíte na lodě T10 vlaštovkama :-) No, totální zklamání a zase jedno potvrzení nechodit do prémiových lodí protože nakonec vyzkoumané jsou lepší. Japonské CV na T10 se mi rozsvítilo na 8,2 km USA na 10 km Němec kolem 12 - 13km brit 11 - 13km. Vy 14,2km :-D

Taktika jak sejmout IMMELMANA v první1/3 hry a mít od něj pokoj je jednoduchá:

1. kormidlo reaguje pomalu a lod je celkově líná a jen průměrně odolná.

2. je vidět z velké a hlavně bezpečné dálky už na začátku hry.

3. Takže se svými téměř dvojnásobně odolnými letouny se budete mrcasit na detekční vzdálenosti a rozsvěcovat Immelmana pro vaše BB a CC.

4. Jeho letadla se k vám nedostanou max jen nabliknou a to je konec.

5. položte tam stíhače, celou minutu nebo déle na něj mohou vaše lodě útočit a odstřelovat jej. (První polovinu hry se zkušeným kap.CV protivníka než se uklidíte máte v lepšim případě 1/2 životů a 50% protiletadlovejch děl)

6. v tuto chvíli je loď už jen torzo a doklepáváte hru do prohry a doufáte, že protivníci nasekají spoustu chyb vaši kolegové jsou velmi dobří a budou těch chyb umět využít. Budou-li všichni jen průměrní (normálně to na výhru stačí s CV) máte prohru jasnou.

7. reálně CV protovníka na vás zbytek hry nasvěcuje zatlačuje na druhej konec mapy a než se někam dostanete změní se úplně situace.

Do 10 minuty jste vyřízený. To je dost běžný scénář.

Nebo vás nesejmou protože jste zdrhli a schovali se, ale neřeší to problém velké vzdálenosti a slabých letadel. Prostě teamu jste k prdu.

 

To co na youtube předvádí třeba ten slovák je mimo realitu. Musíte čekat na chyby protivníků. Útočit jen na opožděné a hodně poškozené kusy. Což napovídá, že jste ve hře platní cca poslední 1/2 hry nebo 1/3. Když se nepřítel drží ve svazu a protože na tutovku vyfasujete full 10T tak to nebudou žádná ořezávátka a budou vědět jak na to. Všichni protiletadlovku na 100% a ve svazu tak to je jen bude nasvěcovat a slintat jinak borcům pomáháte plnit úkoly 2200 ZK a více a jen jim hážete letadla, jak do strojku na maso a vyždímete z toho zásah torpédem za 3000HP :-D. To, jak na něj nestříleli je komické, lítá si tam v plné sestavě to je naprosto mimo. Reálně se s Immelmanem ani neuprdnete.

Chcete si zahrát se skákajícíma bombama - dobrý, ale nečekejte že vás za výkony budou chválit spíš nadávat. Buď že jen spotujete, nebo že blbě útočíte, nebo kam to jedete proč odjíždíš a tak :-) Prostě jako Flint loď na prd.

 

Nedá se tahle koupě reklamovat? Je to loď na prd. Nebo prostě neumím hrát a měl zkusit "brick game" :-)

 

PS: kritiku Immelmana mi hoši z Youtube smazali...

 

Přesunuto z Všeobecné diskuze o hře

  • Funny 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
[SALIS]
Beta Tester
255 posts
12,118 battles

No, tak už mám 21 bitev, 76 % wr :cap_wander:, tak sem něco stručně písnu.

 

Jako maják sice svítí, ale to každá letadlovka. 

Rakeťáci mi ani nechybí a beztak je zrovna nerfli. Vlastně tato loď mě naučila jak zabít Hallanda. Prostě lítat stále okolo na hraně spotu a vytrvat. Nemusím na něj ani ůtočit. On už ho někdo umlátí. 

Torpéda jsou standartní - dobré. Nadělám s nima trochu méně na fladech a trochu více na přímo.

 

Všechny nás zajímalo jaký budou hopsíci.

- Nuže pro mě je ůtok zboku snažší než čelně jako s Midway

- žabky skáčou fakt rychle. Není třeba moc předsazovat. Trefí se i lama.

- Je třeba mířit na nástavbu, aby to hořelo a ubližovalo. Pokud je cíl trochu šikmo, tak položim tu lajnu prostě šikmo přes střed lodi a trefuju se.

- Po odhozu vzniká pro nováčka šok jak daleko ta loď stále je. Klasickej přelet a otočka se nezdá ideální - trvá to moc dlouho a pak se projeví malá HP letadel a máte ztráty.

  Někdo prý shodí žabky a hned točí pryč a pak provede druhý ůtok ze stejné strany. Mě se toto daří jen výjimečně. Shoz je sice zdálky snadný, ale stejně to jaksi neubrzdím / nevytočím a vlítnu až do střední aury.

  Lepší se mi často jeví, udělat ten druhý strike na jiný blízký cíl. 

  Nebo pokud je cíl trochu za skálou, hodit to zblízka a pak klasika otočka na opačné straně.

  Nebo holt jen jeden strike. Rychlost to umožnuje.

- HP mají letadla trochu slabší.  vzal jsem  téměř všechny perky na přežití. Ale jeden důležitý faktor pro přežití je též rychlost těchto letadel. Mám perk  i za 4 body. 

- Toto CV vede hráče k tomu , aby ignorovali DD. Ne že bych jim to nepřál, ale je to chyba. Jak torpy tak žabky se dají rozumně použít. Zeména ty velký otravný a nemotorný jako Chaba či Kélbr toho dost sežerou.

- Pokud to okolnosti umožní a vy se zaměříte na BBs. Uděláte velkou dmg.

Já bych asi Immelmana doporučil pokud máte CV rádi. Hopsandy mě celkem baví.

   

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IDDQD]
Beta Tester
4,039 posts
5,489 battles
On 4/23/2021 at 3:02 PM, deda_mrazek said:

 

To co na youtube předvádí třeba ten slovák je mimo realitu.

Tak jsem si porovnal tvoje staty z Immelmanen a toho slováka .

Hmm , vyběhla na mně celkem zajímavá čísla na porovnání . Někde mezi klávesnicí a žídlí je problém . A není to u toho jak jsi napsal - slováka co je prej z touto lodí mimo realitu . A staty z wowsstats taky mluví jinak...

 

  • Funny 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
[VX-9]
Players
96 posts
4,710 battles

Tak nevím...mám rád CV,ale z těhle příspěvků jsem trochu zmatený...

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IDDQD]
Korzár
2,774 posts
1,737 battles
Před 6 hodinami Adenai řekl/a:

Tak nevím...mám rád CV,ale z těhle příspěvků jsem trochu zmatený...

Mně se líbí a souhlasím s Bl4ckem. 

 

 

Houmer má taky review, doporučuji.

 

Já se na něj chystám. Hopsací bomby mi sedí. Naučil jsme se na nich během testování ruských CV. Dobře to sepsal i @Perezz . Tak, a máš se od čeho odpíchnout. :)

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[VX-9]
Players
96 posts
4,710 battles

díkes, už ho mám a když RNG neukazuje prostředníček,tak je fakt hodně zábavný...ale je potřeba permanentně číst minimapu a vědět proč a za "kým " letím.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[VX-9]
Players
96 posts
4,710 battles

čím déle ho hraji,tím více si uvědomuji jak umí být silný...v momentálním poměru k ostatním lodím ho jednoznačně doporučuji .Ale jen v případě,že vás CV baví a snažíte se je pochopit co nejvíce.Pokud to hrajete svátečně,tak budete mít hodně nevyrovnané bitvy a nakonec budete spíše naštvaní.Za mě osobně je pořád top Kaga,ale Immelman je těsně za ní.Fakt je to silná a hodně dobře použitelná loď,i když úplně OP to není.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×