Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Felix Schultz

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
390 posts
10,122 battles

Wolfíku? Nejaký tip ako to hrať?

Zatiaľ som vypozoroval:

- dosť často horí

- dostáva slušné bomby, lebo je veľký

- keď dostane slušnú bombu 99% šanca, že bude vyradený pohon alebo kormidlo, s veľkou pravdepodobnosťou obe naraz

- torpéda vedia aj dačo trafiť, ale dávajú tak 8-10k najviac

- APčka vedia dať citadelu, ale treba byť naozaj blízko, potom je ale otázne, koho to bude bolieť viac 

- je to vlastne 6tkový krížnik bez citadely s malou HE alfou v IX a X 

- na capu sa to hrať nedá, medzi DD a CL/CA sa to hrať nedá, lebo je naozaj málo hráčov DD, kt. by dokázali prežiť cca 10 minút aby spotovali, keď sa zasmoukuješ a hrať to na max. dostrel som ešte neskúšal, ale akosik mi to nedáva zmysel, načo ťahať také DD ako CL/CA keď na úrovni IX a X sú efektívnejšie CL/CA

• Cool 1

[T-N-T]
Players
616 posts
728 battles
On 6/4/2021 at 1:59 PM, unhappy360 said:

Wolfíku? Nejaký tip ako to hrať?

Zatiaľ som vypozoroval:

- dosť často horí

- dostáva slušné bomby, lebo je veľký

- keď dostane slušnú bombu 99% šanca, že bude vyradený pohon alebo kormidlo, s veľkou pravdepodobnosťou obe naraz

- torpéda vedia aj dačo trafiť, ale dávajú tak 8-10k najviac

- APčka vedia dať citadelu, ale treba byť naozaj blízko, potom je ale otázne, koho to bude bolieť viac 

- je to vlastne 6tkový krížnik bez citadely s malou HE alfou v IX a X 

- na capu sa to hrať nedá, medzi DD a CL/CA sa to hrať nedá, lebo je naozaj málo hráčov DD, kt. by dokázali prežiť cca 10 minút aby spotovali, keď sa zasmoukuješ a hrať to na max. dostrel som ešte neskúšal, ale akosik mi to nedáva zmysel, načo ťahať také DD ako CL/CA keď na úrovni IX a X sú efektívnejšie CL/CA

Hraj to podobně jako britské křižníky. Víceméně to nejsou DDčka, ale superlehké křižníky. Můžeš využít zvýšené penetrace na HE, nebo AP do boku lodí. Oproti standardním německým lodím má lepší úhly dopadu, skvělou přesnost a zvýšenou penetraci. Spíš je to taková lajna na farmení. Moc velký impact na hru asi mít nebudou. Pro většinu hráčů ta lajna bude nehratelná. Neměl by být problém je dostat do dobré pozice, nebo spamovat přes ostrovy. Rozhodně je tu nutný skill na dostřel. 

• Cool 2

Players
390 posts
10,122 battles
7 minutes ago, Porpoise said:

Hraj to podobně jako britské křižníky. Víceméně to nejsou DDčka, ale superlehké křižníky. Můžeš využít zvýšené penetrace na HE, nebo AP do boku lodí. Oproti standardním německým lodím má lepší úhly dopadu, skvělou přesnost a zvýšenou penetraci. Spíš je to taková lajna na farmení. Moc velký impact na hru asi mít nebudou. Pro většinu hráčů ta lajna bude nehratelná. Neměl by být problém je dostat do dobré pozice, nebo spamovat přes ostrovy. Rozhodně je tu nutný skill na dostřel. 

takže skill na dostrel a aj modul na dostrel? teda na cca 15km?

[IDDQD]
Korzár
2,786 posts
1,812 battles
Před 1 hodinou unhappy360 řekl/a:

takže skill na dostrel a aj modul na dostrel? teda na cca 15km?

Skill ano, modul bych dal na děla nebo torpéda. Já to stavěl na torpéda a spamoval úžinky/čumákové bitevky. 

Players
390 posts
10,122 battles

nech to točím z akéjkoľvek strany nedá sa ten torpédoborec hrať, proste je to sra*ka.

navyše často do mňa strieľajú vlastný lebo sa nejdem zabiť do capu. Skoro každú druhú hru.

[SALIS]
Beta Tester
255 posts
12,166 battles

Po pár bitvách. Pravidelně s tím končím na spodku tabulky.

AP daj samej overpen do DDs. Do ostatních lodí celkem naloží.

Strašně moc to dostává. Chtělo by to víc a kratších smouků. 3 na hru je fakt málo. Střílet spotlej je sebevražda

Vše vás přespotuje, takže se u capu jen prdelíte sem a tam a nakonec sežerete torpy, nebo hity z velkých lodí. HP ztrácíte strašně rychle. Veslo a vrtulka odchází při prvním hitu od čehokoliv.

Nutně potřebujete DD, které nefňuká a spolupracuje.

V koncovce se mi líbilo, ale dožil jsem se jen jedenkrát.

Torpy maj dobrej reload i dosah. Možná by šlo vytunit a hrát zahájení na torpy. Hlavně se dožít koncovky s porcí HPček a se smouky, ale to už může být pozdě. Prostě prošvihnete bod zlomu.

Jakejkoliv MM je špatnej MM. Protože prý jste dédéčko :Smile_facepalm:.

Nedej bože bude ve hře CV.

Nedej bože bude ve hře holandský CA. Ale to platí obecně pro cokoliv co je závislé na smouku, nebo schovce za skálou.

Gratuluju každému kdo tuhle mašinu zvládne a baví se, to už chce skill

[CSVL]
Beta Tester
260 posts
16,959 battles

@Perezz Puvodne jsem se te chtel zeptat, jak ji hodnotis oproti predchozim lodim ve strome, ale koukam, ze si je nejel. 

Ja to zrovna doexpuju, ovlajkovane az hanba, protoze jsem byl mentalne pripraveny na to, ze je cela lajna desny opruz a ze ji chci mit co nejrychleji z krku. Nicmene utrpeni na Z-31 i na Maerkerovi se asi nakonec vyplatilo, protoze jsem s tim zacal hrat uplne jinak a na devitce kupodivu uplne netrpim. 

Zakladem je na zacatku hodne dobre okouknout, co ma souper za DDcka. Pokud je jich hodne, uplne se vykaslat na capy, neposlouchat nadavky o tom, ze jsem dd a pokud mozno se drzet s nejakym DD, co ma dobry spot. Delat mu support s vetsim odstupem. Pokud je jen jedno, pak si troufnu na nejaky ten cap. Jinak ale zustavam s tymem, strilim spis na hranici dostrelu, torpeda poustim dost na slepo, protoze ta rychlost je takova, ze trefim spis na nahodu nez kdyz opravdu mirim na konkretni lod.

Jinak ta AP - do ddcek HEcanda - jen kdyz mas proti sobe taky nemecke dd, davej AP. Ostatni AP, pokud teda nechces rychle zapalit neco, co se zrovna uhasilo. 

S ddckama jsem nubak, ale preci jen toto mi pomohlo u teto lajny netrpet

• Cool 1

Sign in to follow this