Jump to content
Server Restart - On the 17/09 the server will be unavailable for 1 hour Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Gustav Julius Maerker

3 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár
2,774 posts
1,737 battles

G. J. Maerker.. V překladu God Jesus Merkelová.. Je další odpad v nové německé linii, kterou se WG snaží ukázat komunitě cestu, kterou se hra bude nadále ubírat. Z-31 jak už jsem psal v poslední recenzi je neskutečný odpad na svém tieru. No a myslíte si, že tohle je lepší? Ne.. je to zhruba stejně strašné, akorát Vám k tomu WG přihodí tier 10 MM a o dost více radarů, a´t si tu srandu užijete dosyta a investujete goldy/freeexpy a přefreečkujete to. Dobrá strategie! Platí dokonce i na fandu německých DDček, jako jsme já. Už mám připravený ten milion freeexpů, abych to nemusel hrát. Ale zpátky k lodi..

 

Nebudu tu recenzi dělat klasickým způsobem, protože loď za to nestojí. Shrnuto jako minule. HP lodi jsou asi jediným plusem této lodi. 25 000 je vskutku dost ALE.. jako minule, obrovské rozměry (skoro až křižníkové), hustota nástaveb, do kterých se dobře penetruje i AP náboji a neohrabanost a pomalost lodi Vás předurčuje chytat velké dardy poškození.

 

Děla. panečku, už 5 děl ráže 150mm! Reload šel také dolů, 6,5s! No stále.. HE DPM je otřesné..:Smile_facepalm: AP DPM slušné, ale narozdíl od WG, my, co tu hru hrajeme víme, že dostat se do pozice, abychom měli lodě, nejlépe pak křižníky bokem, je v této metě nelehké a s radary na tieru 10 a DPM monstry už tuplem nesnadné..:Smile_facepalm: Dostřel ujde, skoro 12 km, soustřel je výborný.. Víc asi nepotřebujete vědět, pač zbylé hodnoty jsou veskrze průměrné.

 

Torpéda.. No, tady už se to oproti sedmičce zlepšuje. Torpéda mají 16 000 dmg, dosah 12km, spot torpéd 1,2 ale rychlost je stále strašná. S modulem a kapitánem to dostanete na maximální hodnotu 55 uzlů. Ke všemu na jednu stranu odpálíte jen 6 torpéd. Pak se musíte otočit a odpálit zbylá dvě. Reload torpéd 80s. Osobně jsme to teď stavěl a testoval s buildem na torpéda a spamovat každých 80s torpéda.. někdy se něco ujme.. AAčka.. máte baráž, která naprosto nemá smysl. Ptáte se proč? No protože hodnoty AAček jsou hrozné, dps je žalostné, dosah je žalostný.. 3,5 km max dostřel AAček.. 3,5 km dps je 98.. 2,0 km máte 144.. :Smile_facepalm: Tak co Vám ta baráž dá? NEMÁTE flaky/pufíky/obláčky.. nebo jak to Wg nazývá.. :Smile_facepalm: Prostě, baráž je k ničemu.. opět, kdo tu hru hraje a umí používat mozek, tak to vidí jen z těch čísel.. Ale Wg to nevidí a potřebuje grafy/stats/zpětnou vazbu. Tihle lidé tvoří tuhle hru? Ach jo.. (jo, facepalm again..)

 

Obratnost.. 36 uzlů = strašný.. 760m poloměr otáčení.. strašný.. kombinace pomalého a neobratného cíle.. jinými slovy, do capu to není, na spot taky ne.. Maskování v topu 6,4.. Ach jo.. :Smile_facepalm: Máte smoke, nemáte hydro, nemáte speed boost.. Opět.. absence speedboostu a hydra.. Wg logic.. Asi bude potřeba rok testování, grafy, čísélka a odvikačka v Bohnicích, aby to viděli. Nebo.. neboooo, by stačilo si tu hru zahrát že? Komunita ví..

 

V součtu.. Tohle není torpédoborec, tohle je velmi lehký křižník. Mizerný spot Vám nedovolí spotovat, pač Vás vše přespotí.. Mizerná rychlost Vám znemožní lovit DDčka, pač je nedoženete.. Mizerný poloměr otáčení Vás díky absenci hydra předurčuje k chytání torpéd v otočce, mizerná AAčka Vám zamezí jezdit do flanku, kde se smouknete a budete lodě střílet do boku, mizerná torpéda a děla Vás předurčují se schovávat na úrovni křižníků a smoukovat se a podpalovat bitevky, abyste si nastříleli.. V součtu? Lajna k ničemu, přítěž pro tým.. Frustrace pro hráče,  nuda.. nic nepřinášející lajna.. EDITED..:Smile-angry:

 

 

  • Cool 10
  • Funny 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[O-S-W]
Players
271 posts
13,259 battles

Tak jako fanda DD jsem nakonec rozjel i tuhle linii a zatím se jen a jen trápím. Obecně - velký pomalý neobratný lodě, s přesnýma dělama, ale jinak nenabízejí nic. Dlouhý smouky, když v nich ale zůstanete, tak do nich každá loď pošle torpy a díky velikosti/pomalosti/neobratnosti se jim nevyhnete. Nemá hydro, speed, ani AAA baráž, má jen smouky. Ve hře skore není vidět. Děla - nabíjení lehce pod 6s, se skillem kapitána, přesný, funguje pouze AP munice (HE velmi slabý). Současně jedu několik linii (potřebuju výzkumné body) a náhodou jedu znova i linii britkých lehkých křižníků na Minotaura. A když srovnám tohle DD s CL Edinburg na stejném tieru, tak beru rozhodně Edinburg. Podobný stil hraní, ale Edinburg má více HP,  střílí stejně rychle, má HEAL, hydro, solidní AAA a smouky + dobrý torpy. Kromě spotu je Edinburg ve všem lepší než Gustav Julius Maerker ....

Obecně mi tahle linie DD příjde velmi slabá, hraju z 90% jen DD a mám asi všechny linie DD které jsou ve hře, kdy tahle lajna je zatím ultrašpatná. Jsou to spíš lehký křižníky se špatným MM a nejasnou rolí ve hře, kdy jiné DD linie jsou výrazně lepší (takový Akizuki nebo Benson třeba....). Přeexpit, odplivnout, prodat a zapomenout...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×