Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Z-31

8 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár
2,777 posts
1,760 battles

Z-31.. HAHA!.. počkat.. HAHAHA!.. (před čtením bych rád upozornil, že tohle není toxicita, ale pocit beznaděje)

Žabák Vám samozřejmě napíše, jak jsou to strašně super lodě, kupte si dublony, investujte do hry.. Jojo.. Prosím pěkně, TOHLE je výplod WG a momentální ukazatel, jak v háji ta hra je. Třetí linie po sobě, která je oproti konkurenci fakt zlá.. A navržená fakt špatně. Důvod? WG neposlouchá zpětnou vazbu. Wg si dělá vše podle sebe.. Tentorkát nenapíšu klasickou recenzi, protože není důvod. Tuhle loď dámy a pánové zahoďte/prodejte.. Radím dobře, tohle hrát nechce ani masochysta jako já, co má rád německé DDčka.

Nuže.. Z-31 je  v překladu "zmršený-zerstörer" s pořadovkou 31. HP lodi a teď pozor, čtěte dobře.. 19 400. To je na svůj tier velmi dobrá hodnota. A..to je prosím pěkně vše, co je na té lodi dobré. Děla.. 4x 150mm s reloadem 8s. :Smile_facepalm: Jenom doplním.. HE dmg je na úrovni lodí tieru 1! AP dmg na úrovni DDček tieru 5! Soustřel je hezkej, ale v dělovém souboji asi nic neustřílíte že s tím reloadem.. Torpéda, 2x4 s dostřelem 10 km, ale rychlostí 50 uzlů. Směšný dmg 13 700..  :Smile_facepalm: Doba nabíjení torpéd? Čekáte něco kolem minuty, jak mají klasičtí němci? HAHA.. 120s (2 minuty). Torpédová DPM na úrovní lodí tieru 3! :Smile_facepalm: AAčka? Na 3,5 km nejdelší aura s hodnotami "WGsetisměje". Neubráníte se ničemu. Obratnoast.. pouze 36 uzlů a NEMÁTE speed boost.. ano, WG tomu sebralo i speed boost..:Smile_facepalm: Poloměr otáčení jako křižník 670m a kormidlo přes 4s.. Spot je s kapitánem cca 6,3? Nějak tak.. Je to přes 6 km. Máte smoke na 60s.. Nemáte hydro.. Nemáte speedboost..

Souhrn: Prosím pěkně, tohle WG (ne)balancovalo asi 3 měsíce. Mohl bych sem hodit screeny z discordu, kde testeři plakali, že ta linie je otřesná (a byla ještě horší, protože na začátku měla torpéda na 6 km a neměli jste ani smoke..) a že to chce buff a změnu/něco navíc. Ne.. WG si to zase udělal po svém. Nesnažte se prosím investovat do odemčení předběžného přístupu těchto torpédoborců. Všechny ty lodě jsou situační a otřesné. Nenabízejí NIC.. Horší linii jsme jakživ nehrál. Je utrpení s tím nastřílet a jste kořist pro vše. Položme si teď otázku, co tato linie měla/má přinést.. Klidně ať se vyjádří i nás Wg-Staff @YabbaCoe . Za mě výsměch hráčům.. Tohle ani nemůže někdo myslet vážně..

Výhody:

• HP lodi
  • Soustřel děl

Nevýhody:

• 4 děla s reloadem 8s :Smile_facepalm:
  • torpéda na 10 km s mizernou rychlostí torpéd a dmg :Smile_facepalm:
  • žádná AAčka
  • nemá speed boost
  • obrovská, nepohyblivá plechovka, co chytá dmg i APčky..
  •  otřesný spot ku konkurenci
  • nemáte hydro

Takže asi tolik k nové linii.. Pak se máme usmívat a psát na forum jak kytičky, když WG způsobuje toxicitu tím, že lidem ničí hru, co měli rádi, před očima.. Krásná práce. By mě zajímalo, co mám na této lodi recenzovat? jak mohu něco tak strašného doporučit, psát o tom hezky.. Jak mají testeři a CCčka dělat videa/recenze, když to, co se přidává je buď strašně OP, nebo strašně BAD. WG by mělo vyházet vývojářské studio a dát tu hru do správných rukou lidem, co ji hrají, rozumí ji a hlavně, nekoukají jen na prachy.. 

BTW: Ve zbrojnici se píše, že torpéda na Z-31 mají vysokou schopnost udělování poškození.. Připadá mi, že u  WG nevědí, co dělá levá a pravá ruka.. necelých 14 000 dmg opravdu vysoká dmg není.. Když se člověk podívá na ostatní ddčka na onom tieru.. Zase fail.

Spojler

1213080357_obrzek_2021-04-16_010338.thumb.png.e0d452c58e31dfe74c3304d9e65f0e14.pngshot-21_04.16_01_01.24-0026.thumb.jpg.5758777ba7091c01704f94f58f907ff6.jpg

• Cool 11

[SALIS]
Beta Tester
255 posts
12,133 battles

Začátečníci co hře nerozumí, uvítají každou novou lajnu. Pro ně je to asi naděje, že teď už jim to konečně půjde. No co, žetony klasicky utratim za kamo a signály. 

Po US fatty bitevkách a RM bitevkách to bude už třetí nová lajna, kterou budu ignorovat.

Trápí mě jenom to , že MM to bude vážit jako DD. To bude hrozná přítěž pro tým.

[NECRO]
Players
158 posts
12,662 battles

No nevím, jestli začátečníci vítají každou novou lajnu. Už teď je jich ve hře dost, aby začátečníka, který hře nerozumí, zabavilo jejich expení na dost dlouho. Čili jestli začne expit novou lajnu, tak to bude na úkor nějaké jiné.

Spíš uvítají každý nový premiák, jestli utrácejí za hru. 

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
972 posts
22,438 battles
Před 59 minutami karnovak řekl/a:

No nevím, jestli začátečníci vítají každou novou lajnu. Už teď je jich ve hře dost, aby začátečníka, který hře nerozumí, zabavilo jejich expení na dost dlouho. Čili jestli začne expit novou lajnu, tak to bude na úkor nějaké jiné.

Spíš uvítají každý nový premiák, jestli utrácejí za hru. 

Spíše bylo myšleno tak, že ten, kdo se nezajímá a tudíž neví, že jde o crap lajnu, kterou je nejlepší ignorovat, bude z nových lodí potěšen. Zbytek, který má trochu přehled tuto lajnu vidí jako zbytečně ztracený čas na straně WG.

Bohužel to vypadá, že se lodě balancují pomocí kola štěstí (asi ho Béďa Trávníček prodával na bazaru), poslední vydané "tech tree" si vytočily smolíka. Ale věřím, že se sovětskými CV se to změní. :Smile_trollface:

[T-N-T]
Players
59 posts
2,707 battles

hmm zatím po dvou bitvách jsem trochu zmatený jak ho hrát .....

je velký ( tj enemáci ho fakt snadno trefí ) , nic moc obratnost , děla nejsou žádný zázrak ( a DPM je děs ) , torpéda dobíjejí 2 minuty což ale nevadí jelikož než ty první někam doplují tak už je pomálu čas na další .............

jo a nemá to hydro takže jak se začoudím a někdo na mě najede či pošle torpéda tak nemám čas zareagovat ..............

v současném stavu to vypadá že dopadne stejně jako Italské bitevky - tj poletí z přístavu .............a to jsem se na obojí těšil...........

fakt nechápu logiku WG když vydá 2 lajny po sobě absolutně nehratelné - vždyť je to muselo stát hafo času a peněz................. 

jsem tak nějak doufal že to bude něco jako tier 7 Yahagi s čoudem , jenže tahle loď nesahá Yahagi ani po kotníky ( vlastně si myslím že 1vs 1 ho Yahagi smázne a to je to o 2 tiery slabší loď ) , chce to buff DPM a fakt nechápu ten 2 minutový reload torpéd ........

[T-N-T]
Players
616 posts
728 battles
1 hour ago, Kelgeir said:

hmm zatím po dvou bitvách jsem trochu zmatený jak ho hrát .....

je velký ( tj enemáci ho fakt snadno trefí ) , nic moc obratnost , děla nejsou žádný zázrak ( a DPM je děs ) , torpéda dobíjejí 2 minuty což ale nevadí jelikož než ty první někam doplují tak už je pomálu čas na další .............

jo a nemá to hydro takže jak se začoudím a někdo na mě najede či pošle torpéda tak nemám čas zareagovat ..............

v současném stavu to vypadá že dopadne stejně jako Italské bitevky - tj poletí z přístavu .............a to jsem se na obojí těšil...........

fakt nechápu logiku WG když vydá 2 lajny po sobě absolutně nehratelné - vždyť je to muselo stát hafo času a peněz................. 

jsem tak nějak doufal že to bude něco jako tier 7 Yahagi s čoudem , jenže tahle loď nesahá Yahagi ani po kotníky ( vlastně si myslím že 1vs 1 ho Yahagi smázne a to je to o 2 tiery slabší loď ) , chce to buff DPM a fakt nechápu ten 2 minutový reload torpéd ........

Ta tier VII je hrozná. Tier IX je super farmář. Jsou to DD na 2 věci - full gun build s dostřelem a farmit BB přes ostrovy, pokud nejsou ostrovy, tak smoke. Capům a zdravým torpédoborcům se musíš vyhýbat jako čert kříži, protože máš HE DPM tak o 2 tiery nižší. Síla té lajny je spamování AP do boku velkých lodí a křižníků. Nic jiného to neumí. Co jsem viděl, tak tier VII je opravdová plečka a podle některých streamerů se jedná o nejhorší DD ve hře. Mělo by se to ale zlepšovat s vyššími tiery. Bohužel nic jiného než sběrač damage to není. Vzhledem k charakteristikám se můžeš rovnou vykašlat na concealment a místo toho hodít dostřel. Jo a ty 150mm by měly slušně zapalovat, když už nic a mají 40mm penetrace. 

Já osobně nerozjíždím nové lajny a tak rok čekám. Většina z nich je tweakovaná. Myslím si, že ITA BB dostanou v budoucnu docela razantní buff přesnosti, nebo doby nabíjení. Ty Němci, těžko říct. Tier VIII a IX funguje, jak bylo plánované a tier VII je nepoužitelná hnačka. Ten reload torpéd je ale fakt psycho. Vzhledem k tomu, jak špatné ty torpéda jsou. 

[O-S-W]
Players
273 posts
13,318 battles

Tak jako fanda DD jsem nakonec neodolal a zkusil i tuhle linii, a - tahle loď je fakt zlá. Spot 6.3km ve fullu, jste obrovští, neohrabaní, máte POMALY reload a POMALY otáčení věží. Moc nevím co s tím ve hře, sice je fajn dávat BB na salvu 2-3000HP AP municí do boku, ale když na vás najede DD tieru 6, tak vás sejme jak nic, protože mu neujedete, trefuje vás (jste obří a pomalý), vaše AP na DD moc nefungují a vaše HE jsou velmi slabý... K tomu přidejte slabý AA + pomalý torpy s dlouhým nabíjením - celkově nevím co s tou lodí a to mi DD jinak docela jdou. Podle mě to potřebuje výrazný buff, taky to nikdo nehraje (ve hře jsem to nepotkal ani nepamatuju). Sám asi nakonec taky obětuju freečka a skočím o tier výše, protože tohle je prostě plečka....

Sign in to follow this