Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
bloodminister

Aktualizacja 0.10.3 - Dyskusja ogólna

33 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
411 posts

Dowódcy!

Witamy w aktualizacji 0.10.3. Niemieckie niszczyciele we wczesnym dostępie; powrót stoczni; nagrody codzienne; oraz wiele innych nowości już na Was czekają.

Zapraszam do wypełnienia ankiety dot. aktualizacji 0.10.3

Ankieta to jedna z naszych nowych form zbierania feedbacku i bardzo zależy nam na jak największej ilości odpowiedzi od polskich graczy. Wyniki tych ankiet z wszystkich języków będą miały decydujący wpływ na ewentualne zmiany w grze. Feedback możecie zostawić już teraz, oraz na przykład uzupełnić go po lepszym poznaniu zawartości nowej wersji gry. Dzięki za pomoc

• Funny 2

Players
182 posts
13,248 battles

Czy tylko u mnie w menu gry i porcie zamieniły się przyciski myszki? W sterowaniu można to przestawić a w porcie?

[_HWM_]
[_HWM_]
Players
72 posts
7,347 battles
15.04.2021 o 10:47, bloodminister napisał:

Dowódcy!

Witamy w aktualizacji 0.10.3. Niemieckie niszczyciele we wczesnym dostępie; powrót stoczni; nagrody codzienne; oraz wiele innych nowości już na Was czekają.

Ankieta to jedna z naszych nowych form zbierania feedbacku i bardzo zależy nam na jak największej ilości odpowiedzi od polskich graczy. Wyniki tych ankiet z wszystkich języków będą miały decydujący wpływ na ewentualne zmiany w grze. Feedback możecie zostawić już teraz, oraz na przykład uzupełnić go po lepszym poznaniu zawartości nowej wersji gry. Dzięki za pomoc

Noo nie może być! WG się pyta o opinie graczy na temat ich produktów i zmian w grze? Bez jaj, w cuda nie wierzę, a gram w ich różne gry od wejścia na rynek EU. Wyniki bankiety będą miały wpływ na cokolwiek? To następny dowcip. Panowie z WG wystarczy poczytać posty graczy na forach, tam są od lat ogólnie dostępne opinie, a nie będziecie musieli wymyślać ankiety. Nie liczycie się z opiniami graczy, chodzi tylko o wasze samozadowolenie i kasę czyli drapieżny kapitalizm w wydaniu z XIX i XX wieku. Przykład numer 1. Perk " sokole oko "  po co go było wprowadzać aby go zaraz zmieniać na kakoye-to der'mo? Przykład nr 2 ceny i koszty stoczni z niemieckim niszczycielem w stosunku do amerykańskiego krążownika, japońskiego bb i niemieckiego, przykład numer 3 zmiana nacji europejskiego niszczyciela na holenderskiego, gdy ludzie poświęcili swój czas na grind kapitana w tym drzewku i co będą musieli poświęcić 500 dublonów lub punkty doświadczenia kapitana na przekwalifikowanie na inny okręt, bo jak będzie wyglądał np. Polak adm. Świrski  Holendrów. Wymyślacie jakieś cuda zamiast skupić się nad zrównoważeniem parametrów okrętów już istniejących. Wsadźcie sobie w zęzę Waszą ankietę.

• Cool 8
  • Bad 1

[PUNKS]
Weekend Tester
163 posts
34,185 battles
1 hour ago, dominik70 said:

Noo nie może być! WG się pyta o opinie graczy na temat ich produktów i zmian w grze? Bez jaj, w cuda nie wierzę, a gram w ich różne gry od wejścia na rynek EU. Wyniki bankiety będą miały wpływ na cokolwiek? To następny dowcip. Panowie z WG wystarczy poczytać posty graczy na forach, tam są od lat ogólnie dostępne opinie, a nie będziecie musieli wymyślać ankiety. Nie liczycie się z opiniami graczy, chodzi tylko o wasze samozadowolenie i kasę czyli drapieżny kapitalizm w wydaniu z XIX i XX wieku. Przykład numer 1. Perk " sokole oko "  po co go było wprowadzać aby go zaraz zmieniać na kakoye-to der'mo? Przykład nr 2 ceny i koszty stoczni z niemieckim niszczycielem w stosunku do amerykańskiego krążownika, japońskiego bb i niemieckiego, przykład numer 3 zmiana nacji europejskiego niszczyciela na holenderskiego, gdy ludzie poświęcili swój czas na grind kapitana w tym drzewku i co będą musieli poświęcić 500 dublonów lub punkty doświadczenia kapitana na przekwalifikowanie na inny okręt, bo jak będzie wyglądał np. Polak adm. Świrski  Holendrów. Wymyślacie jakieś cuda zamiast skupić się nad zrównoważeniem parametrów okrętów już istniejących. Wsadźcie sobie w zęzę Waszą ankietę.

Nie wierzysz w efekt ankiety, ale napisałeś posta który na pewno ma mniejszą wagę niż efekty statystycznego badania... Ja wypełniłem tę ankietę, zresztą od jakiegoś czasu wypełniam każdą ankietę WOWs, szczególnie te przy aktualizacjach.  I tu nie obejdzie sie bez małej szpilki do  badających: niektóre pytania ankiety , szczególnie te o nowe treści w grze dotyczą oceny czegoś z czym gracz ma kontakt dosłownie od kilku minut... Więc ocena aktualizacji po wynikach ankiety jest ... co najmniej pośpieszna ( to chyba dobre słowo). Chciałbym zasugerować taki minimalny okres czasu po jakim taka ankieta może rzeczywiście pomóc rzetelnie ocenić produkt... moze 7 dni?..  

Beta Tester
5,182 posts
16,609 battles

ja takie pytanie mam

kto odpowiada za skopanie Midwaya

samoloty spadają nad wszystkim

torpedowce maja zapłon jak neptyk

jakos nie przypominam sobie zmian na mydle wiec ocb?

• Funny 1

[GHUND]
Players
324 posts
26,967 battles
21 minutes ago, z4r4z4 said:

Nie wierzysz w efekt ankiety, ale napisałeś posta który na pewno ma mniejszą wagę niż efekty statystycznego badania... Ja wypełniłem tę ankietę, zresztą od jakiegoś czasu wypełniam każdą ankietę WOWs, szczególnie te przy aktualizacjach.  

Jakoś mu się nie dziwię. Wystarczy spojrzeć na konkretne działania WG. Ja już nie mam złudzeń i dziwię się niektórym wojującym na tym forum że jeszcze ja mają , że za drogo , że za mało i w ogóle bez sensu. I co oni zrobili mi z moim okręcikiem? A nikt nie mówił ,że coś zrobią. Bo gdyby powiedzieli , to ja i Adrianek byśmy im pokazali:Smile_izmena:

Wystarczy jedna odpowiedź : uświadomcie sobie raz na zawsze , geniusze : to jest marketing , czy tego chcecie czy nie. I nikt , ale to nikt , nikogo nie zmusi do wydawania pieniędzy . Tak samo jak WY nie jesteście w stanie zmusić dewelopera do jakichkolwiek zmian , jeśli to nie jest dla niego opłacalne. Jedynym wyjściem jest utopijne głosowanie portfelem , piszę "utopijne" ponieważ zawsze znajdzie się ktoś gotów wyłamać się i coś tam sobie kupić. Bo ma taki kaprys i go na to stać. I to się nie zmieni. Wszystkie te "wczesne dostępy" i stocznie bazują na najprostszych , znanych od tysięcy lat mechanizmach , dlatego dziwi mnie wrzask na forach przy każdej aktualizacji. Jestem przekonany, że czytając te posty ludzie w WG ryczą ze śmiechu.

I dobrze .

• Cool 2
  • Funny 1

[GHUND]
Players
324 posts
26,967 battles
14 minutes ago, WojenneGrySzorujaDno said:

ja takie pytanie mam

samoloty spadają nad wszystki

Ciekaw jestem odpowiedzi na Twoje pytania. Jeśli w ogóle jakąś dostaniesz :Smile_popcorn:

[_HWM_]
[_HWM_]
Players
72 posts
7,347 battles
2 minuty temu, DrGranat napisał:

Jakoś mu się nie dziwię. Wystarczy spojrzeć na konkretne działania WG. Ja już nie mam złudzeń i dziwię się niektórym wojującym na tym forum że jeszcze ja mają , że za drogo , że za mało i w ogóle bez sensu. I co oni zrobili mi z moim okręcikiem? A nikt nie mówił ,że coś zrobią. Bo gdyby powiedzieli , to ja i Adrianek byśmy im pokazali:Smile_izmena:

Wystarczy jedna odpowiedź : uświadomcie sobie raz na zawsze , geniusze : to jest marketing , czy tego chcecie czy nie. I nikt , ale to nikt , nikogo nie zmusi do wydawania pieniędzy . Tak samo jak WY nie jesteście w stanie zmusić dewelopera do jakichkolwiek zmian , jeśli to nie jest dla niego opłacalne. Jedynym wyjściem jest utopijne głosowanie portfelem , piszę "utopijne" ponieważ zawsze znajdzie się ktoś gotów wyłamać się i coś tam sobie kupić. Bo ma taki kaprys i go na to stać. I to się nie zmieni. Wszystkie te "wczesne dostępy" i stocznie bazują na najprostszych , znanych od tysięcy lat mechanizmach , dlatego dziwi mnie wrzask na forach przy każdej aktualizacji. Jestem przekonany, że czytając te posty ludzie w WG ryczą ze śmiechu.

I dobrze .

Nikt u nie wojuje tylko wk...mnie fakt owijania g...w bawełnę i udawania, że ktoś się liczy ze zdaniem graczy. Najlepiej jest jasno powiedzieć, mamy Was w d.. a nie Waszą kasę, gadajcie ile chcecie i grajcie albo wyp...ale to tak nie działa. Jesteś w błędzie to nie jest marketing to jest zwyczajne kur...wo.

[GHUND]
Players
324 posts
26,967 battles
On 4/15/2021 at 10:47 AM, bloodminister said:

Dowódcy!

Tak mogłoby wyglądać To zdanie i byłoby bardziej sensowne..a już na pewno prawdziwe. Dlaczego tak myślę? Otóż miałem okazję troszkę pooglądać stream na którym raczyłeś się ukazać

kilka dni temu. Oczywiście w naiwnej nadziei ,że czegoś się dowiedzą, rzucili się gracze z pytaniami. Różnymi. I nie zawiodłem się. Jak zwykle były słowa ale żadnej konkretnej odpowiedzi.

Za to wiele " nie wykluczamy" , "myślimy o tym " , "może w przyszłości" Czyli standart.

• Cool 1

[GHUND]
Players
324 posts
26,967 battles
13 minutes ago, dominik70 said:

Nikt u nie wojuje tylko wk...mnie fakt owijania g...w bawełnę i udawania, że ktoś się liczy ze zdaniem graczy. Najlepiej jest jasno powiedzieć, mamy Was w d.. a nie Waszą kasę, gadajcie ile chcecie i grajcie albo wyp...ale to tak nie działa. Jesteś w błędzie to nie jest marketing to jest zwyczajne kur...wo.

Nie wiem o czym miał być ten post? Nie bardzo rozumiem a bardzo się staram. Sam fakt ,że tyle emocji wlałeś w trzy zdania ,świadczy o braku dystansu. Może gdybym rzucił ze dwiema "k..mi" to zabrzmiałoby to bardziej przekonująco? To jest właśnie marketing : wywołuje skrajne reakcje i nie pozostawia obojętnym ,czego jesteś żywym przykładem. Czy Ty naprawdę myślisz, że KOGOŚ  oprócz Ciebie obchodzi fakt ,że coś Cię ekhm..."wk.."?

Pozdrawiam

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
503 posts
18,014 battles
3 hours ago, WojenneGrySzorujaDno said:

skopanie Midwaya

Jeśli to prawda to wreszcie coś dobrego. Uprzejmie proszę nie poprzestawać tylko na tym lotniskowcu.  FDR jeszcze bardzie wymaga nerfa. (rozumiem ze zaraz zaminusuje mnie mało liczne ale nad wyraz aktywne towarzystwo miłośników najbardziej niezbalansowanych okrętów w tej grze czyli lotniskowców) Ale mam na to wyczesane. 

• Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 1

[_HWM_]
[_HWM_]
Players
72 posts
7,347 battles
3 godziny temu, DrGranat napisał:

Nie wiem o czym miał być ten post? Nie bardzo rozumiem a bardzo się staram. Sam fakt ,że tyle emocji wlałeś w trzy zdania ,świadczy o braku dystansu. Może gdybym rzucił ze dwiema "k..mi" to zabrzmiałoby to bardziej przekonująco? To jest właśnie marketing : wywołuje skrajne reakcje i nie pozostawia obojętnym ,czego jesteś żywym przykładem. Czy Ty naprawdę myślisz, że KOGOŚ  oprócz Ciebie obchodzi fakt ,że coś Cię ekhm..."wk.."?

Pozdrawiam

Pełno w moim poście emocji, nie mam dystansu? Tak masz rację, bo umieszczanie posta o treści sugerującej, że nasze ( graczy ) zdanie się liczy  i ankiety dotyczącej w dużej mierze nowej linii niemieckich dd zaraz po jej wprowadzeniu do po prostu kpina z graczy. Nie mogę wyrazić swoich emocji i zdania na temat działań WG? czyli stare działanie w stylu wujka Soso. Kto jest za wyborem towarzysza Stalina na I sekretarza KC może odejść od ściany i opuścić ręce. O WG można mówić dobrze albo wcale, tak? Oto jest wolność słowa po rosyjsku i forum nie jest potrzebne.

• Boring 1

Players
5,398 posts
24,445 battles
32 minutes ago, dominik70 said:

(...)Oto jest wolność słowa po rosyjsku (...)

Takie hasła zawsze były fikcją niezależnie od miejsca. Daleko nie trzeba szukać, bo u nas "na wolności" masz donieść na siebie i bliskich w tzw. spisie statystycznym, a na dokładkę już wkrótce nie wypełnisz obowiązku posiadania dow. osobistego bez oddania odcisków palców jak pospolisty kryminalista. A jakbyś próbował manifestować, to pewnie byś skończył na dołku.

Więc nie doszukujmy się na siłę braku czegoś u innych, skoro sami tego nie posiadamy.

• Cool 1

[GHUND]
Players
324 posts
26,967 battles
On 4/16/2021 at 5:29 PM, dominik70 said:

Pełno w moim poście emocji, nie mam dystansu? Tak masz rację, bo umieszczanie posta o treści sugerującej, że nasze ( graczy ) zdanie się liczy  i ankiety dotyczącej w dużej mierze nowej linii niemieckich dd zaraz po jej wprowadzeniu do po prostu kpina z graczy. Nie mogę wyrazić swoich emocji i zdania na temat działań WG? czyli stare działanie w stylu wujka Soso. Kto jest za wyborem towarzysza Stalina na I sekretarza KC może odejść od ściany i opuścić ręce. O WG można mówić dobrze albo wcale, tak? Oto jest wolność słowa po rosyjsku i forum nie jest potrzebne.

Gdzie napisalem że WG obchodzi zdanie graczy? Albo chociaż to zasugerowałem? Możesz sobie wyrażać  co chcesz. Tylko że to zwykłe strzępienie języka i nie zmieni niczego może poza poziomem kwasu żołądkowego. Tylko Twojego, zresztą.

[GHUND]
Players
324 posts
26,967 battles
1 hour ago, Odo_Toothless said:

Takie hasła zawsze były fikcją niezależnie od miejsca. Daleko nie trzeba szukać, bo u nas "na wolności" masz donieść na siebie i bliskich w tzw. spisie statystycznym, a na dokładkę już wkrótce nie wypełnisz obowiązku posiadania dow. osobistego bez oddania odcisków palców jak pospolisty kryminalista. A jakbyś próbował manifestować, to pewnie byś skończył na dołku.

Więc nie doszukujmy się na siłę braku czegoś u innych, skoro sami tego nie posiadamy.

Aleś odleciał. Dobre.:cap_like:

[-LD-]
Players
12 posts
15,075 battles
13 hours ago, Pagan_Dragon said:

Czy tylko u mnie w menu gry i porcie zamieniły się przyciski myszki? W sterowaniu można to przestawić a w porcie?

To jest BUG aktualizacji - nie uznaje ustawień systemowych myszki dla leworęcznych użytkowników - już o nim wiedzą

• Cool 1

[FATTS]
[FATTS]
Beta Tester
323 posts
21,161 battles
19 godzin temu, dominik70 napisał:

A ty jakbyś prowadził firmę, to chciałbyś zarabiać, czy dopłacać do niej?

• Cool 1

Players
35 posts
12,414 battles

Co wy znowu z tą grą zrobiliście. Jak chodziła wcześniej to teraz po aktualizacji co kilka bitew trzeba zrestartować komputer, żeby ją zamknąć, nawet z menedżera zadań nie idzie jej zamknąć. Co kilka bitew nie przechodzi się do mapy. Skoki fps to już jakaś norma. Więcej wydawajcie okrętów premium, a optymalizację gry macie w pewnej części ciała. ŻENADA!!!!!!!!!!!

Players
23 posts
20,498 battles
2 godziny temu, 7BPRob napisał:

Co wy znowu z tą grą zrobiliście. Jak chodziła wcześniej to teraz po aktualizacji co kilka bitew trzeba zrestartować komputer, żeby ją zamknąć, nawet z menedżera zadań nie idzie jej zamknąć. Co kilka bitew nie przechodzi się do mapy. Skoki fps to już jakaś norma. Więcej wydawajcie okrętów premium, a optymalizację gry macie w pewnej części ciała. ŻENADA!!!!!!!!!!!

widzę że to nie jest tylko mój problem od czwartku, niestety odpowiedz WG jak zwykle - to nie problem optymalizacji to problem twojego komputera, fakt żenada

• Cool 1

Beta Tester
5,182 posts
16,609 battles
On 4/16/2021 at 5:04 PM, Barwena said:

Jeśli to prawda to wreszcie coś dobrego. Uprzejmie proszę nie poprzestawać tylko na tym lotniskowcu.  FDR jeszcze bardzie wymaga nerfa. (rozumiem ze zaraz zaminusuje mnie mało liczne ale nad wyraz aktywne towarzystwo miłośników najbardziej niezbalansowanych okrętów w tej grze czyli lotniskowców) Ale mam na to wyczesane. 

ciebie to i tak nie dotyczy bo w pape będziesz dostawał

ale zaskoczę cię w niedzielę wszystko wróciło do normy XD

więc chyba coś było9 na rzeczy

On 4/17/2021 at 8:55 AM, maciek001 said:

A ty jakbyś prowadził firmę, to chciałbyś zarabiać, czy dopłacać do niej?

Oczywiście ze ma zarabiać, ale nie musi tego robić w sposób tak s......y

9 hours ago, Krzychu_Mlody said:

widzę że to nie jest tylko mój problem od czwartku, niestety odpowiedz WG jak zwykle - to nie problem optymalizacji to problem twojego komputera, fakt żenada

Przecież ta gra niema błędów, to zawsze tylko wina twojego kompa/neta oni są niewinni

• Cool 1

[BH34]
Players
45 posts
10,600 battles
15 hours ago, 7BPRob said:

12 hours ago, Krzychu_Mlody said:

U mnie to samo...

Gra się zacina na ekranie wejścia i nie można wejść do bitwy bo klikanie start nie działa. Zamknięcie z managera (u mnie akurat się daje) i odpalanie na nowo. Tak mniej więcej co 3-4 gry.

Skoki fpsów to też taki "nowy feature". 

Są to nowości, które realnie wpływają na grę, nie to co nowa linia czy kolejne premki:P

WG Staff
411 posts
On 4/16/2021 at 1:26 PM, WojenneGrySzorujaDno said:

ja takie pytanie mam

samoloty spadają nad wszystkim

Pierwsze słyszę o problemach z Midwayem. Możesz jakoś poprzeć to nagraniem? 

On 4/16/2021 at 1:48 PM, DrGranat said:

Otóż miałem okazję troszkę pooglądać stream na którym raczyłeś się ukazać

kilka dni temu. Oczywiście w naiwnej nadziei ,że czegoś się dowiedzą, rzucili się gracze z pytaniami. Różnymi. I nie zawiodłem się. Jak zwykle były słowa ale żadnej konkretnej odpowiedzi.

Za to wiele " nie wykluczamy" , "myślimy o tym " , "może w przyszłości" Czyli standart.

Rozumiem, że wielu chciałoby żebym zdradził najlepiej wszystkie plany na cały rok, ale niestety nie mam takiej możliwości - po prostu nie mogę odpowiedzieć na sporą część pytań, bo albo nad tym pracujemy i pytania dotyczą konkretnych dat, albo to życzenia które mogę tylko przekazać dalej bo ich realizacja nie zależy ode mnie.  

On 4/16/2021 at 5:29 PM, dominik70 said:

Nikt nikomu nie zabrania tu wyrażania swojego zdania dopóki zachowuje podstawy kultury osobistej - tak w kwestii 'wolności słowa po rosyjsku'.

Natomiast w sprawie ankiety - jest ona otwarta przez cały okres trwania aktualizacji, nie musicie wyrażać w niej swojego zdania jak tylko się pojawi, Będę pierwszym który Wam o tym chętnie przypomni za tydzień. Możesz też wypełnić ją kolejny raz jeżeli zmienisz swoją opinię na jakiś temat/zechcesz coś dodać.   

16 hours ago, 7BPRob said:

Na wstępie polecam odinstalowanie modów. Jeżeli to nie pomoże to odpal WGCheck i wyślij wyniki do wsparcia gracza.  

Players
5,398 posts
24,445 battles

Jeżeli używacie Aslaina i macie losowe problemy z wejściem do bitwy, to problem został poprawiony i trzeba ściągnąć najnowszą wersję i przeinstalować mody.

• Cool 2

Beta Tester
5,182 posts
16,609 battles
6 hours ago, bloodminister said:

Pierwsze słyszę o problemach z Midwayem. Możesz jakoś poprzeć to nagraniem?

wywaliłem 2 zbedne mody i bangla

• Cool 1

Sign in to follow this