Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

King of the Sea XII – 30 000 $ w nagrodach

19 comments in this topic

Recommended Posts

[PWE]
Players
23 posts
22,248 battles

Co z nagrodami z kolekcji KOTS jeśli już ją skompletowałem? Rekompensata, wyczyszczenie kolekcji?

[ROMT]
Players
462 posts
8,605 battles
31 minut temu, Jacob_201 napisał:

Co z nagrodami z kolekcji KOTS jeśli już ją skompletowałem? Rekompensata, wyczyszczenie kolekcji?

Nie. Nie będzie. Na każdej koncie możesz mieć kolekcji TYLKO RAZ i nie będzie resetowany. Możesz najwyżej uzupełnić brakujące elementy do kolekcji. Turniej XII to dobra szansa dla tych, co jeszcze nie skompletowali wszystkie karty do kolekcji.

Jeśli zbierasz dodatkowe karty do kolekcji, który już masz na 100%, to dostaniesz 15 000 kredytów za każdej karcie w ramach rekompensata.

[ARES-]
Players
17 posts
14,754 battles
Cytat

Przy okazji turnieju King of the Sea X wprowadziliśmy dla jego widzów nową kolekcję w grze.

Co WG rozumie przez "nową" bo ja mam tą kolekcję już dawno skompletowaną.  Mógłby ktoś z mądrych i oświeconych podać co WG ma na myśli używając słowa "nowa" o kolekcji która jest w grze już blisko 2 lata?? 

[ROMT]
Players
462 posts
8,605 battles
9 minut temu, panter_ napisał:

Co WG rozumie przez "nową" bo ja mam tą kolekcję już dawno skompletowaną.  Mógłby ktoś z mądrych i oświeconych podać co WG ma na myśli używając słowa "nowa" o kolekcji która jest w grze już blisko 2 lata?? 

Widocznie jest to wiadomość przeznaczony dla NOWI gracze, co zakładali konto od niedawna, albo dla tych, co zrobili długa przerwa z ponad 2 lata. Przynajmniej to mieli na myśli. Czasami lubią to powtarzać.:Smile_trollface:

Players
2,425 posts
25,073 battles

Patrząc na elementy kolekcji jakie są w informacji to jest to na pewno ta sama kolekcja. No cóż brakuje mi jeden lub dwa kontenery do skompletowania kolekcji i okrętu nagrody. Połtawa, Florida, Yudachi lub Munchen do "wyboru" do koloru :Smile_sceptic: Tylko w sumie dlaczego wiem, że będzie to Yudachi lub Munchen? :Smile_teethhappy:

Players
2,822 posts
17,112 battles

widac ze liczni maja problem w czytaniu ze zrozumieniem

przy okazji turnieju  wprowadaono nowa kolekcje

czyli nowa ona byla jak byl pierwszy turniej

i dalej jest ze przy tej edycji turniej mozna dalej zbierac

[E--C]
Players
1,270 posts
15,367 battles
54 minuty temu, Marblehead_1 napisał:

Tylko w sumie dlaczego wiem, że będzie to Yudachi lub Munchen? :Smile_teethhappy:

Ja obstawiam Ashitakę. :cap_haloween:

Cóż, zobaczymy co poleci za ~ 2 tygodnie.

[KWOKA]
Players
14 posts
9,061 battles

naprawdę jeden kontener za grę i cała masa za oglądanie,  kto wpada na taki durny pomysł

• Cool 1

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
498 posts
17,140 battles
28 minutes ago, damian193 said:

naprawdę jeden kontener za grę i cała masa za oglądanie

Widocznie publiczność konsekwentnie olewała ten turniej więc dlatego wymyślili że kontenery nie będą za misje ale oglądanie. 

Players
2,425 posts
25,073 battles
On 4/9/2021 at 6:24 PM, Marblehead_1 said:

Patrząc na elementy kolekcji jakie są w informacji to jest to na pewno ta sama kolekcja. No cóż brakuje mi jeden lub dwa kontenery do skompletowania kolekcji i okrętu nagrody. Połtawa, Florida, Yudachi lub Munchen do "wyboru" do koloru :Smile_sceptic: Tylko w sumie dlaczego wiem, że będzie to Yudachi lub Munchen? :Smile_teethhappy:

Ufff... Na szczęście nie Yudachi

842548618_Zrzutekranu(512).thumb.png.b29d642dbd74ebf858a6c22a3b76a34a.png

WG z mojej strony

Ja serio chciałem Połtawę.

• Cool 2

Players
1 post
2,583 battles

Jak widzę, niektórzy już podostawali nagrody więc rozumiem, że kontynuowali starą kolekcję=> czyli nie można za jednego KOTS ogarnąć całości ?

Players
1,883 posts
23,588 battles

Hmm, nie była to łajba moich marzeń...

Jak obecnie oceniacie ten krążownik, waszmościowie? Nada się przynajmniej do zarabiania na scenariuszach?

KOTS_Indianapolis.jpg

• Cool 2

Sign in to follow this