Jump to content
  • 0
AlfredZamoyski

PD okrętu - czy da się przenieść?

4 comments in this topic

Question

Players
1 post
948 battles

Ahoj!
Czy możliwe jest przeniesienie PD okrętu na inny okręt z innego drzewka? Nie mówię tu o Wolnych PD, ale konkretnie o tych przydzielonych do danego okrętu, danego drzewka. Przykładowo: 
Na Bismarcku zdobyłem 85k PD + ileśtam wolnych PD. Stwierdziłem, że nie chce już rozwijać tego drzewka niemieckich pancerników i chciałbym te 85k PD przenieść np. na brytyjski krążownik Edinburgh, żeby doczłapać się do tego Neptun'a i finalnie do Minotaura. Czy możliwe jest takie przeniesienie PD? Co stałoby się z tymi 85k PD po sprzedaży Bismarcka? Czy w jakikolwiek sposób mogę je wykorzystać gdzieś indziej niż w tej niemieckiej linii BB? Mam nadzieję, że nie są to stracone punkty xd

Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi!!!

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
2,739 posts
15,262 battles
50 minutes ago, AlfredZamoyski said:

Ahoj!
Czy możliwe jest przeniesienie PD okrętu na inny okręt z innego drzewka? Nie mówię tu o Wolnych PD, ale konkretnie o tych przydzielonych do danego okrętu, danego drzewka. Przykładowo: 
Na Bismarcku zdobyłem 85k PD + ileśtam wolnych PD. Stwierdziłem, że nie chce już rozwijać tego drzewka niemieckich pancerników i chciałbym te 85k PD przenieść np. na brytyjski krążownik Edinburgh, żeby doczłapać się do tego Neptun'a i finalnie do Minotaura. Czy możliwe jest takie przeniesienie PD? Co stałoby się z tymi 85k PD po sprzedaży Bismarcka? Czy w jakikolwiek sposób mogę je wykorzystać gdzieś indziej niż w tej niemieckiej linii BB? Mam nadzieję, że nie są to stracone punkty xd

Nie możesz tak sobie przenieść pd. WG co prawdę daje opcję zmiany ich w wolne pd za kasę (cebuliony) ale to dla frajerów opcja. Po za tym to dobrze, nie chciałbym w teamie Minotaura za pd z niemieckich panckow. Źle by się to skończyło :cap_haloween:.  Po za tym to nie ten dział na pytania, @Dark_Havoc można by to przenieść?

• Cool 1

• 0
[-JTF-]
Moderator, Privateer
44 posts
godzinę temu, AlfredZamoyski napisał:

Ahoj!

Tak jak powiedział kolega @DariusJacek, PD od tak sobie przenieść nie można a jedyne co można zrobić to wymienić na wolne PD jeśli okręt osiągnął elitarny status.

17 minut temu, DariusJacek napisał:

Po za tym to nie ten dział na pytania, @Dark_Havoc można by to przenieść?

To również się zgadza, już przenoszę :)

• Cool 1

• 0
WG Staff
306 posts

A wolnego PD można już użyć na wszystkich okrętach, ale raczej jest to niewskazane aby marnować je na okręty drzewkowe - lepiej zbierać na okręty specjalne, takie jak Aegir, Nelson lub Azuma.