Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
hasitko

Operace týdne Záchrana lodi Raptor

6 comments in this topic

Recommended Posts

Players
29 posts
6,701 battles

já jen že jsem před chvilkou odehrál před chvilkou tuto hru a všechny podmínky byly splněny kromě toho aby se Raptor dostala do únikové zóny protože zůstala zabořená v ostrově? i když byla opravená a všechny podpůrné lodě v pořádku a veškerý protivníci potopený 

shot-21.04.02_19.32.18-0106.jpg

Beta Tester
158 posts
4,880 battles
42 minutes ago, hasitko said:

já jen že jsem před chvilkou odehrál před chvilkou tuto hru a všechny podmínky byly splněny kromě toho aby se Raptor dostala do únikové zóny protože zůstala zabořená v ostrově? i když byla opravená a všechny podpůrné lodě v pořádku a veškerý protivníci potopený 

To sa občas stane. Nedá sa s tým nič robiť, Raptor sa nedá odtlačiť...

Bohužiaľ WG na tento herný mód z vysoka prdí a teda oprava bugov sa nedá očakávať.

Maximálne im to dá zámienku na odstránenie ďalšieho scenára.

Players
170 posts
5,193 battles

AI Raptoru se chová primitivně a občas zareaguje na torpéda DDček, a může skončit v ostrově. Proč "nevycouval" atp. nevím; variantou je do něj naplout z boku a "vyšťouchnout" ho ven, ve scénářích není teamkilling, takže můžeš klidně bourat do aleluje a nestojí to žádný hp, tak takovej tip do příště.

Já už zas zažil několikrát, že Raptor prostě zdechnul, protože jeho eskorta se nahoře jala lovit křižníky či pochcípali na první salvu torpů od útočných DDček a v týmu 4 lodí ze 7 se to dohrává blbě, když ještě rušíš letadlovku a zjistíš, že zbytek místo bránění Raptora mapuje vzdálená souostroví :D

Sign in to follow this