Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Godzilla kontra Kong zmierza do World of Warships

34 comments in this topic

Recommended Posts

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
499 posts
17,388 battles

Następny pomysł to będzie świnka Peppa vs My Little Pony?

• Cool 1
  • Funny 7

Players
133 posts
5 godzin temu, Barwena napisał:

Następny pomysł to będzie świnka Peppa vs My Little Pony?

5 godzin temu, wiesiulek7 napisał:

lub Bolek konta Lolek

Obawiam się, że realizacja będzie możliwa dopiero za równy rok :cap_haloween:

• Cool 2

Players
34 posts
4,679 battles

Wiadomo, 1 kwietnia ale mimo wszystko takie dodatki to jednak bardzo w stylu WG. 

• Cool 1

Players
2,840 posts
15,628 battles
1 minute ago, misanth said:

Wiadomo

Nby wiadomo, ale z WG nigdy nie wiadoomo:cap_haloween:

Players
133 posts
53 minutes ago, DariusJacek said:

Nby wiadomo, ale z WG nigdy nie wiadoomo:cap_haloween:

Może ten dowcip na 1 kwietnia jest bardziej finezyjny. Na zasadzie " wszyscy myślą, że to żart , a my to zrobimy naprawdę" i w ten sposób wszystkich przekręcimy.

• Funny 1

[PLO]
Players
413 posts
7,562 battles

Doczekaliśmy tych dni, że devsi nie muszą marnować czasu na jakieś głupoty tylko mogą się zająć na spokojnie wsadzaniem małpy na komin...  :Smile_hiding:

• Cool 1
  • Funny 1

Beta Tester
5,104 posts
16,032 battles
30 minutes ago, Porezowy said:

Doczekaliśmy tych dni, że devsi nie muszą marnować czasu na jakieś głupoty tylko mogą się zająć na spokojnie wsadzaniem małpy na komin...  :Smile_hiding:

no i wydawaniem kolejnych płatnych dostępów do okrętów z drzewa gj

teraz to przynajmniej nie ukrywają tego ze mają to we ....e

WG Staff
357 posts

Pozwólcie, że się wtrącę w tę smutną konwersację - otóż grą zajmuje się się dużo osób i to nie znaczy że ktoś konkretny 'marnuje' czas na ten event - są od tego wyznaczone osoby i nie ma to wpływu na na przykład zmiany w perkach kapitańskich. 

Players
2,840 posts
15,628 battles

Chętnie kupiłbym taką godzille, byle bym mogl robić z CV to co ona w filmie:cap_haloween:

• Cool 1
  • Funny 1

[IMPR0]
Beta Tester
183 posts
6,251 battles

I już nikt, nigdy nie powie, że w WoWsie nie pływają małpy! :D

• Funny 6

[LUZ]
Players
35 posts
13,033 battles

Wiekszość graczy Wowsa to raczej ludzie którzy chociaż troche interesują się historią morską więc te wszystkie kolorowe kosmiczne arpy i inne mają gdzieś tak jak ja. Ale jeśli WG takie akcje się podobają to poproszę Jenna Jameson versus Tera Patrick albo jakieś inne świerzonki. Laski wyginające się na kominach bardziej przyciągną ludzi.

• Cool 5

[E--C]
Players
1,342 posts
15,537 battles
Przed chwilą, ZBYLos napisał:

Wiekszość graczy Wowsa to raczej ludzie którzy chociaż troche interesują się historią morską

Może kiedyś tak faktycznie było. Obecnie? Przypuszczam, że wątpię.

• Cool 1

[ISEN]
Moderator
4,941 posts
24 minutes ago, ZBYLos said:

Wiekszość graczy Wowsa to raczej ludzie którzy chociaż troche interesują się historią morską więc te wszystkie szambomambo kolorowe kosmiczne arpy i inne mają gdzieś tak jak ja. Ale jeśli WG takie akcje się podobają to poproszę Jenna Jameson versus Tera Patrick albo jakieś inne świerzonki. Laski wyginające się na kominach bardziej przyciągną ludzi.

Głupio spytam - na podstawie czego taki wniosek? I czemu ludzie interesujący się historią morską nie mogą się ekscytować innymi rzeczami: filami, serialami, grami? Zwłaszcza, że według wszelkich danych - średnia wieku graczy WoWs oscyluje gdzie około 30+ lat.

Beta Tester
5,104 posts
16,032 battles
4 hours ago, ZBYLos said:

Wiekszość graczy Wowsa to raczej ludzie którzy chociaż troche interesują się historią morską więc te wszystkie szambomambo kolorowe kosmiczne arpy i inne mają gdzieś tak jak ja. Ale jeśli WG takie akcje się podobają to poproszę Jenna Jameson versus Tera Patrick albo jakieś inne świerzonki. Laski wyginające się na kominach bardziej przyciągną ludzi.

Kiedyś proponowałem produkcje

Dasha vs Alena wielka przygoda

oczywiście w wersji +18 XD

• Cool 4

Modder
5,398 posts
24,445 battles

A ja mam sentyment dla Godzilli. Co prawda nie do takiej co siedzi mi na okręcie. Nie rozumiem o co chodzi w tej kiczowatej estetyce od której bolą oczy (aka - ogrodowe krasnale), chociaż jak byłem kajtkiem, który ciągał samodzik na sznureczku, to pewnie by mi się podobało.

Ale, że można to wyłączyć, więc nic mi do tego.

[E--C]
Players
1,342 posts
15,537 battles
2 minuty temu, Odo_Toothless napisał:

siedzi mi na okręcie.

Zarówno Godzilla jak i Kong pojawiają się na pokładach tylko w porcie.

2031907116_Zrzutekranu(31).thumb.png.ab52e2553285d73a669591b0991d8dda.png

W bitwie nie.

Nie tak było na Missu swojego czasu z Seagalem? 

Modder
5,398 posts
24,445 battles
13 hours ago, bloodminister said:

Pozwólcie, że się wtrącę w tę smutną konwersację - otóż grą zajmuje się się dużo osób i to nie znaczy że ktoś konkretny 'marnuje' czas na ten event - są od tego wyznaczone osoby i nie ma to wpływu na na przykład zmiany w perkach kapitańskich. 

Szkoda tylko, że te "dużo osób" nie ma czasu na poprawę takich trywialnych rzeczy jak np. kamo Błyski, widoczności wybranych alternatywnych flag narodowych dla innych graczy, znormalizowania poziomu dźwięku niektórych efektów (eksplozja okrętu), bo rozsadza mi bębenki w słuchawkach, możliwości wyłączenia muzyki przegrany/wygrany w porcie, czy poprawy np. schematu opancerzenia Sojuza, który wyłapuje cytki ze 127 mm HE.

Ale to za wiele do wymagania, więc przynajmniej dostaniemy nowe stworki na pocieszenie ;-).

2 hours ago, brzeczyszkiewicz123 said:

Zarówno Godzilla jak i Kong pojawiają się na pokładach tylko w porcie.

Skoro tylko w porcie, to jakoś te maszkarki przełknę ? Nie da rady ;-) . Gdyby ona chodziła sobie po porcie, a nie robiła mi do komina, to było by spoko :-P.

• Cool 5

[DIRKA]
Players
43 posts
2,835 battles

To taki ubarwiony wybór między nudę, a zbijaniem bąków ;)  Ostatni film jaki oglądałem bardzo dawno temu, gdzie niektórzy jeszcze nie byli u ojca w jajku zaprogramowani, to był ,,Terror Mechanogodzilli" z lat 70-tych. Jaki to był kinowy hit efektów specjalnych japońskich filmowców. A teraz teraz, to można samemu wypierniczyć się dobrym programem na drugi kraniec wszechświata, nie ruszając 4 liter z domu. ;) Codzienność nie robiąca na mnie wrażenia. Młodzieży ,to okropniaście przeżywa i się napina, całkiem niepotrzebnie. Lajcikowo na luzie trza.

14 godziny temu, Odo_Toothless napisał:

A ja mam sentyment dla Godzilli. Co prawda nie do takiej co siedzi mi na okręcie. Nie rozumiem o co chodzi w tej kiczowatej estetyce od której bolą oczy (aka - ogrodowe krasnale), chociaż jak byłem kajtkiem, który ciągał samodzik na sznureczku, to pewnie by mi się podobało.

Ale, że można to wyłączyć, więc nic mi do tego.

W tym jest metoda...jak zdekoncentrować gracza i wyprowadzić z równowagi :D

Players
30 posts
4,476 battles

>>Ostatni film jaki oglądałem bardzo dawno temu, gdzie niektórzy jeszcze nie byli u ojca w jajku zaprogramowani, to był ,,Terror Mechanogodzilli" z lat 70-tych.

A pamiętasz Gamerę? Tudzież Gamerrę ? Detalicznie nie pamiętam ;)

• Cool 2

Sign in to follow this