Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
El_loco_Antoni

MM

18 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
74 battles

Juz chyba całkiem kogoś pogięło.

Oczywiście dwie lotnie rzuciły się na mnie jak  Reksio na krakowską suchą. Nie zdążyłem dobrze ruszyć. Po dwóch minutach mnie nie było, zostało mi z 1000 hp, Bismarck poprawił i było po robocie. Jeśli tak wygląda ta gra,to ja dziękuję.Dodatkowo jedni mieli niszczyciel a drudzy nie...chyba w bonusie.

shot-21_03.30_23_24.23-0337.thumb.jpg.0b4c542dfbf76d274e7c8b7565b4f4c2.jpg

[GHUND]
Players
263 posts
25,505 battles
35 minutes ago, brzeczyszkiewicz123 said:

A na taką co powiecie:

shot-21_03.30_19_37.12-0720.thumb.jpg.107e23245d9986959075afadacf1fb9c.jpg

?

:cap_haloween:

Coś MM świruje.

6 i 7 tier w dywizjonie.Masz wytłumaczenie. 

[E--C]
Players
1,241 posts
15,312 battles

Wiem.

Chodziło mi o nierówne rozłożenie (wiadomo, jak dobrało takie dywizjony, to równo nie będzie) i o to, że drużyny nie pełne.

A to była 19 z groszami, nie środek nocy.

• Cool 2

[TF16]
[TF16]
Players
620 posts
10,020 battles
19 godzin temu, El_loco_Antoni napisał:

Juz chyba całkiem kogoś pogięło.

Oczywiście dwie lotnie rzuciły się na mnie jak  Reksio na krakowską suchą. Nie zdążyłem dobrze ruszyć. Po dwóch minutach mnie nie było, zostało mi z 1000 hp, Bismarck poprawił i było po robocie. Jeśli tak wygląda ta gra,to ja dziękuję.Dodatkowo jedni mieli niszczyciel a drudzy nie...chyba w bonusie.

shot-21_03.30_23_24.23-0337.thumb.jpg.0b4c542dfbf76d274e7c8b7565b4f4c2.jpg

Jest szansa na powtorke?

[TF16]
[TF16]
Players
620 posts
10,020 battles
5 godzin temu, El_loco_Antoni napisał:

Chętnie.Poszukam i Ci wrzucę na priva.

Dzięki :) 

[GPBM]
[GPBM]
Players
27 posts
1,444 battles

Sytuacja z MM jest dość irytująca.

Grałem wczoraj Aobą (oczywiście były VIII tiery), płyne sobie na 3/4 przy BB (mapa północ) i wykrywam Anchorage. Nie strzelałem, lecz nagle wykrywa mnie radar i odrazu zostaje bombardowany PPkami od Anchorage i BBków z oddali. Nie minęło pare sekund a już widziałem port.

Niestety replaya nie mam przez moda który ich nie nagrywa żeby mi miejsca na dysku nie zżerało

Players
294 posts
7,373 battles
57 minut temu, PanChrupek napisał:

Grałem wczoraj Aobą (oczywiście były VIII tiery), płyne sobie na 3/4 przy BB (mapa północ) i wykrywam Anchorage. Nie strzelałem, lecz nagle wykrywa mnie radar i odrazu zostaje bombardowany PPkami od Anchorage i BBków z oddali. Nie minęło pare sekund a już widziałem port.

Niestety replaya nie mam przez moda który ich nie nagrywa żeby mi miejsca na dysku nie zżerało

Tylko co to ma wspólnego z nierównościami MM? Wszyscy po drugiej stronie byli T8 czy jak?

[TF16]
Players
2,393 posts
24,753 battles
1 hour ago, PanChrupek said:

Absolutnie bez związku z MM, to raz, a dwa, mieli do ciebie nie strzelać po wykryciu, bo jakoś nie rozumiem w czym problem?

[PLO]
[PLO]
Players
806 posts
20,312 battles
1 hour ago, PanChrupek said:

Nie strzelałem, lecz nagle wykrywa mnie radar

Znaczy chcesz zapytać czemu Anchorage uruchomił radar?

Bo mu się wyświetlił znaczek że jest wyspotowany. Albo przyciski mu się pomyliły. Ewentualnie bez powodu.

[GPBM]
[GPBM]
Players
27 posts
1,444 battles

Bardziej tu chodzi o dobieranie tierów i wyposażenia bo czasem zdarzy się że twoja drużyna nie ma ani jednego radaru a przeciwna 1 lub więcej.

A  tak jak kolega wam wyżej napisał, od kiedy Anchorage ma radar bo też się zastanawiam.

[TF16]
Players
2,393 posts
24,753 battles
13 minutes ago, _NightStalker_ said:

A od kiedy to Anchorage ma radar? 🙃

Czepiasz się, ma, nie ma, kogo to obchodzi, ważne że użył. :P

• Cool 1
  • Funny 1

[TF16]
Players
2,393 posts
24,753 battles
10 minutes ago, PanChrupek said:

Bardziej tu chodzi o dobieranie tierów i wyposażenia bo czasem zdarzy się że twoja drużyna nie ma ani jednego radaru a przeciwna 1 lub więcej.

A  tak jak kolega wam wyżej napisał, od kiedy Anchorage ma radar bo też się zastanawiam.

A co jest nie tak z dobieraniem tierów? Jeśli sam nie sp_lisz i nie weźmiesz szóstki do dywizjonu siódemek to MM przydzieli cię poprawnie T+2 czyli twoją Aobą trafisz na T8, nigdy wyżej. Tak od lat działa MM i nie ma w tym nic niezwykłego. Podobnie dobór składów. MM losuje klasy okrętów (a i to nie zawsze) a nie ich wyposażenie.
Mnie to ten radar ciekawi :) W to, że wykrył cię Anchorage w życiu nie uwierzę (chyba, że na hydro). Z drugiej strony do wykrycia Aoby z jej spotem nie potrzeba radaru. Zresztą na T VII-VIII jest tylko jeden okręt, który ma radar sensowny do wykrywania japońskich krążków. Mowa o Tallinnie (12 km) cała reszta np. Belfast, Indianapolis ma radar krótszy niż spot Aoby więc nie musi go używać :)

[WOB]
Players
4,820 posts
godzinę temu, Lucius_Dentatus napisał:

MM losuje

Śmiem twierdzić, że nie "losuje", a "dobiera", bo sposób działania MM daleki jest od pojęcia "losowości".

[PLO]
[PLO]
Players
806 posts
20,312 battles
1 hour ago, _NightStalker_ said:

A od kiedy to Anchorage ma radar?

Już wszystko mi się myli przy tej ilości okrętów by WG.... :(

Wiedziałem że ma coś unikalnego...... Torpedy i dym, a nie radar.

Przepraszam za zamieszanie.