Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Armada: Habakkuk

28 comments in this topic

Recommended Posts

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
371 posts
12,480 battles
Just now, mortas_invader said:

Není apríla AŽ ve čtvrtek...?

tiez ma to napadlo

[SALIS]
Players
843 posts
16,012 battles

wow, WG wow :Smile_facepalm:- dobrá myšlenka, hezké provedení ale kdyby jste trefili správný den bylo by to lepší; pouze o dva dny těsně vedle - používáte RNG přesnost i na dny vydání článků?:Smile_facepalm:

Spojler

už mě začíná z těch facepalmů na každé oznámení bolet hlava :Smile_sceptic: 

PS: třeba je to naschvál a je za tím něco speciálního a jiného, ale pochybuji....

• Cool 2

[PPH]
Players
806 posts
16,076 battles

Pokud se pokusíte tu loď koupit v"admirálském balíčku"... dá vám to odměnu...

• Cool 2

[WG]
WG Staff
6,815 posts
4,524 battles

A jste si jisti, že je to apríl? :Smile_trollface:

Před 28 minutami mortas_invader řekl/a:

Pokud se pokusíte tu loď koupit v"admirálském balíčku"... dá vám to odměnu...

Ovšem, dá ti to desítkovou letadlovku s docela slušnou cenou :fish_haloween:

[WG]
WG Staff
6,815 posts
4,524 battles
Před 9 minutami unhappy360 řekl/a:

už ju mám v prístave, ďakujem. Večer oskúšam tie Lancestry

Ale bacha na tropické mapy, tam se ti bude loď rozpouštět, budeš mít permaflooding, což je taková skrytá featura...

• Funny 3

[9-ND]
Players
246 posts
12,262 battles

Aprílový vtípek 30. března. To může napadnout jen WG.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,268 posts
14,751 battles

Za ty prachy dobrej kup ne?

[NJORD]
Players
57 posts
3,289 battles

Dnes jsem si ji koupil a tady je pár postřehů z pár her, které jsem zatím s ní hrál:

-má obrovské množství životů, které ale budete potřebovat, protože s tou enormní detekcí, kterou tahle loď má, budete po chvíli vypadat jak ementál

-schovat se za ostrovem je velice složité, protože ta velikost lodi to prostě neumožňuje

-na druhou stranu zásahy granáty na lodi vypadají výborně, musím pochválit toho, kdo dělal grafiku, protože animace tříštícího ledu při zásahu granáty (zvláště HE) je prostě úžasná

-sekundární baterie je sice výkonná, ale děla mají malý sklon(depresi), což v kombinaci s jejich vysokým umístěním na palubě znamená, že nemůžou střílet na blízké lodě

(cca do 4km od lodi nemůžou na nic střílet), aspoň můžete případné torpédoborce včas odhalit pomocí radaru a tak se je snažit nechat ve vhodné vzdálenosti

-obratnost je sice dobrá, ale (alespoň mě) připadá, že Habakkuk má velkou tendenci se přetáčet a tak je těžké se občas vyhnout překážkám v kombinaci s obrovskou šířkou lodě

-jak už naznačil YabbaCoe, tak Habakkuk má skrytou mechaniku, o které se WG nezmínil, a tak na mapách s vyššími teplotami dostává loď průběžně malé poškození,

což může být iritující při dlouhých hrách, proto je nejlepší tuhle loď hrát na mapách jako Ice Islands, kde jsou teploty tak malé, že tento efekt je negován

-letka Lancasterů s pumami Tallboy má sice výborný poškození, ale hrozný rozptyl, takže tím trefíte tak akorát Tirpitz

-letky jsou obrovské, ale mají dlouhý servis, takže je dobré neztrácet zbytečně letadla

-za 10 421 goldů to je bezkonkurenčně nejlevnější X prémiová loď, jakou můžete dostat, opravdu za hubičku

-v přístavu a v bitvě má Habbakkuk speciální ikonu, což je zajímavý detail (viz. příloha)

Vzato kolem a kolem, řekl bych, že pár věcí by chtělo doladit, a loď vydat až třeba ve čtvrtek, aby vývojáři měli dost času na úpravy, navíc je ve čtvrtek významný den,

kdy by se tato loď mohla v prémiovém obchodu vyjímat.

Speciální ikona Habbakkuku v přístavu:

Habakkuk.thumb.jpg.0b97a45c4cb193238d2b703515fd3256.jpg

• Cool 5

Players
9 posts
16,582 battles

Pěkný počin :). Sranda je, že projekt Habakkuk byl reálnější projekt než některé bolševické BB, které se v WoW objevují.

• Cool 3

[IDDQD]
3,268 posts
14,751 battles
Před 2 hodinami vojtaruner řekl/a:

já ji nemám :cap_viking:

Players
365 posts
9,221 battles
11 hours ago, LucyCZ said:

já ji nemám :cap_viking:

to je dobre, lebo by si ju hrala a zasa by ti písali hráči srdečné pozdravy do prístavu, že cheatuješ. ;-) 

[IDDQD]
3,268 posts
14,751 battles
Před 10 minutami unhappy360 řekl/a:

to je dobre, lebo by si ju hrala a zasa by ti písali hráči srdečné pozdravy do prístavu, že cheatuješ. ;-) 

Fňuk :Smile_amazed:

[WG]
WG Staff
6,815 posts
4,524 battles
Před 18 hodinami imartas řekl/a:

Aprílový vtípek 30. března. To může napadnout jen WG.

Naopak, napadlo to už velký počet firem. Ono totiž dělat vtípky na prvního dubna už je moc profláklé, každý to očekává a tak to není ono.

Proto je lepší to hodit pár dní vedle, nejlépe jiný měsíc, prakticky kdy to vůbec nikdo nečeká. Kor když ten článek vypadá realisticky.

Před 15 hodinami vojtaruner řekl/a:

Dnes jsem si ji koupil a tady je pár postřehů z pár her, které jsem zatím s ní hrál:

-má obrovské množství životů, které ale budete potřebovat, protože s tou enormní detekcí, kterou tahle loď má, budete po chvíli vypadat jak ementál

-schovat se za ostrovem je velice složité, protože ta velikost lodi to prostě neumožňuje

-na druhou stranu zásahy granáty na lodi vypadají výborně, musím pochválit toho, kdo dělal grafiku, protože animace tříštícího ledu při zásahu granáty (zvláště HE) je prostě úžasná

-sekundární baterie je sice výkonná, ale děla mají malý sklon(depresi), což v kombinaci s jejich vysokým umístěním na palubě znamená, že nemůžou střílet na blízké lodě

(cca do 4km od lodi nemůžou na nic střílet), aspoň můžete případné torpédoborce včas odhalit pomocí radaru a tak se je snažit nechat ve vhodné vzdálenosti

-obratnost je sice dobrá, ale (alespoň mě) připadá, že Habakkuk má velkou tendenci se přetáčet a tak je těžké se občas vyhnout překážkám v kombinaci s obrovskou šířkou lodě

-jak už naznačil YabbaCoe, tak Habakkuk má skrytou mechaniku, o které se WG nezmínil, a tak na mapách s vyššími teplotami dostává loď průběžně malé poškození,

což může být iritující při dlouhých hrách, proto je nejlepší tuhle loď hrát na mapách jako Ice Islands, kde jsou teploty tak malé, že tento efekt je negován

-letka Lancasterů s pumami Tallboy má sice výborný poškození, ale hrozný rozptyl, takže tím trefíte tak akorát Tirpitz

-letky jsou obrovské, ale mají dlouhý servis, takže je dobré neztrácet zbytečně letadla

-za 10 421 goldů to je bezkonkurenčně nejlevnější X prémiová loď, jakou můžete dostat, opravdu za hubičku

-v přístavu a v bitvě má Habbakkuk speciální ikonu, což je zajímavý detail (viz. příloha)

Vzato kolem a kolem, řekl bych, že pár věcí by chtělo doladit, a loď vydat až třeba ve čtvrtek, aby vývojáři měli dost času na úpravy, navíc je ve čtvrtek významný den,

kdy by se tato loď mohla v prémiovém obchodu vyjímat.

Speciální ikona Habbakkuku v přístavu:

Děkujeme za recenzi. Uvažuji, že bych vytvořil speciální vlákno právě na Habakkuk v sekci lodí.

No vzhledem k tomu, že mapy jsou vybírány náhodně, nelze ovlivnit, že dostaneš nějakou tropickou.

Na druhou stranu, pokud jsi na nějaké zmrzlé mapě a objeví se sněhová bouře, nějaké HP ti to dá zpátky.

Ti, co dělali model a efekty si opravdu dali na této legendární lodi záležet.

Co se týče sekundárek, bohužel jedná se o historické parametry, při lepší disperzi by mohla být až moc OP. To samé platí i pro ty Lancastery. Víme, že jich mají neskutečnou sílu, proto bomby padají s velkou porcí RNG.

I když musím říct pravdu ohledně vydání této lodi. Byli jsme domluvení s jednou velkou dopravní společností, že právě 1. dubna s jednou z jejich prázdnou lodí zaparkují v Suezském kanálu, aby naznačili právě příchod Habakkuku k životu.

Bohužel tento kapitán si spletl instrukce a tento manévr udělal dřív, než bylo domluveno. Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli tedy vydání této lodi uspíšit, jelikož daná loď už postupně opouští Suezský kanál.

• Cool 2
  • Funny 2

[GRUT]
Players
58 posts
5,334 battles

Po rýchlom prečítaní článku som sa už rozohnil, že idem rovno mazať hru :Smile_trollface:

Je to podarené :Smile_honoring:

Spojler

Len sa teraz neviem zbaviť paranoidnej myšlienky, či to náhodou nebude realita :fish_nerv:

Players
2 posts
4,578 battles

Jako opravdu WG ? Tohle je jako vtípek ?  No až se plácám do stehen ... Po přečtení članku jsem si koupil Dublony , že si loď teda pořídím a jako teď co ... no paráda .. teď se budu domlouvat s podporou ...  Ohromná legrace ... fakt se plácám do stehen ... Jako ano asi jsem Naivní , když se mylně domnívám , že pokud se néco objeví na ofiko webu hry a je to teda k prodeji , tak je to aj platné .... gratulace ... máte odemně cca 950 kč za 12500 dublonů ... 

Jen Edituju ... tak jsem napsal na support ... jsem vážně zvědav , jak se k tomu WG postaví ... 

• Funny 5

[IDDQD]
3,268 posts
14,751 battles
Před 41 minutami BismarckCZ řekl/a:

Ještě že jsem nezpanikařila.  :cap_money:@Baron_von_Sliwowitz :cap_haloween:

• Cool 1

[PPH]
Players
806 posts
16,076 battles
59 minutes ago, BismarckCZ said:

Jako opravdu WG ? Tohle je jako vtípek ?  No až se plácám do stehen ... Po přečtení članku jsem si koupil Dublony , že si loď teda pořídím a jako teď co ... no paráda .. teď se budu domlouvat s podporou ...  Ohromná legrace ... fakt se plácám do stehen ... Jako ano asi jsem Naivní , když se mylně domnívám , že pokud se néco objeví na ofiko webu hry a je to teda k prodeji , tak je to aj platné .... gratulace ... máte odemně cca 950 kč za 12500 dublonů ... 

Jen Edituju ... tak jsem napsal na support ... jsem vážně zvědav , jak se k tomu WG postaví ... 

Je vidět... že neznáš dvě základní pravidla paranoie...

Pravidlo č. 1 - NIKDY NIKOMU NEVĚŘ

Pravidlo č. 2 - nezapomeň na pravidlo č. 1 :-)

Mě spíš baví, jak se Žába drží linie, jaká že je to hrozná sranda a prča a jak že moc to bylo vtipné... a při tom až tak moc nadšené reakce na to nebyly 8-) Ony ty apríly se fakt dělají až dnes... na apríla... holt tradice je tradice.

• Cool 3

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
521 posts
12,437 battles
Před 8 hodinami BismarckCZ řekl/a:

Po přečtení članku jsem si koupil Dublony , že si loď teda pořídím

Nic ve zlém, ale WG teď zřídkakdy přidává novou loď bez předchozího upozornění na Dev Blogu a testování dané lodí na randomu. To bylo první takové varování.

Za druhé, dvanáct tisíc dublonů je cena prémiové letadlové lodě tieru VIII. Na desítce by stála více než dvojnásobek.

A za třetí, myslím, že zrovna Mortas na fóru psal, že je to apríl. A co to dává.

Hodně štěstí s podporou. :Smile_honoring:

• Cool 1

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
371 posts
12,480 battles
21 hours ago, YabbaCoe said:

Víme, že jich mají neskutečnou sílu, proto bomby padají s velkou porcí RNG

Tak v lodkach pada RNGs velkou porciou vseobecne. Napriklad s Caraciolom som tromi salvami nedokazal v operacii Narai pevnost. A nie nebol to problem medzi stolickou a klavesnicou :cap_viking:

[IDDQD]
Privateer
3,911 posts
5,409 battles
9 hours ago, BismarckCZ said:

itpo2l88icq61.png

• Cool 1
  • Funny 2

Players
5,314 posts
31,615 battles
Před 21 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Naopak, napadlo to už velký počet firem. Ono totiž dělat vtípky na prvního dubna už je moc profláklé, každý to očekává a tak to není ono.

Proto je lepší to hodit pár dní vedle, nejlépe jiný měsíc, prakticky kdy to vůbec nikdo nečeká. Kor když ten článek vypadá realisticky.

Od příštího roku bude Nový rok už 24.prosince, protože je to už profláklý, mít Nový rok 1. ledna...  To bude bžunda. Alespoň ve WG a u jejich zaměstnanců...:Smile_teethhappy:

Jinak ale WG dělá vtípky s jejich lootboxy po celý rok...

• Funny 2

[NECRO]
Players
133 posts

Kdepak asi udělali soudruzi z WG chybu. 

Vydat aprílový článek s předstihem, z bývalé země, kde zítra již znamená včera, není až tak překvapivé, dárek dvou vlaječek, no, nebudu komentovat, ať se zase někdo neozývá, že jsme nemuseli dostat nic a máme být proto vděční (pro mě v tom třeba prakticky žádný rozdíl není, ale někdo jiný z toho může být nadšený), ale překvapuje mě, že nikoho ve WG nenapadlo, že si skutečně někdo koupí dublony, aby si loď mohl koupit. I když vlastně nepřekvapuje, když se podívám, jak WG domýšlí všechny svoje akce, tak to vlastně i do sebe zapadá.

Sign in to follow this