Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
bloodminister

PTS 0.10.3 - Dyskusja ogólna

4 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
314 posts

Dowódcy, witajcie w teście publicznym aktualizacji 0.10.3!

Stocznia w Hamburgu: ZF-6 ● Niemieckie niszczyciele: część 1. ● Oś kontra Alianci ● Włoskie pancerniki ● Pozostałe zmiany.

Rzućcie okiem na biuletyn deweloperów i witajcie w teście.

Players
117 posts

Stocznia w Hamburgu: ZF-6

Stocznia jak stocznia, pewnym zaskoczeniem na minus jest brak stali wśród nagród za końcowe etapy budowy (choć we wcześniejszych stoczniach była) - i tak, wiem że to tylko PT i nagrody mogą się zmienić. Natomiast zapewne w tej kwestii się nie zmienią.

Niemieckie niszczyciele: część 1

Niemieckich niszczycieli na PT nie było, zatem o jaki feedback chodzi?

Oś kontra Alianci

Tryb niewiele różniący się od randomów, z ogromnym wskazaniem na Aliantów (dużo lepsze okręty, Oś nie ma ani jednego okrętu z radarem!). Jeśli tryb nie zostanie uatrakcyjniony misjami i nagrodami (zwłaszcza dla Osi), to nie sądzę by był pierwszym wyborem dla graczy

Włoskie pancerniki

Brak włoskich pancerników na PT, nie ma czego komentować.

Players
10 posts
9,951 battles

To samo co kolega niemieckie DD i opinia bez grania nimi w PT bo brak wczesnego dostępu. Ja wiem, że 1 kwietnia już zaraz ale takie wprowadzanie w błąd jest nie właściwe.  Bo nic tam nie ma do testowania chyba, że liczymy brak kilku kadłubów na okrętach drzewkowych...  Czyli nie ma co testować bo nie ma zwartość tylko kosmetyka, dostaw dziennych ;)

[_PL_]
Players
33 posts
12,693 battles
16 hours ago, MojaEkscelencja said:

Włoskie pancernikiBrak włoskich pancerników na PT, nie ma czego komentować.

Włoski tier 8 BB Vittorio Venetto jest jak najbardziej w porcie i zapewne można zdobyć tier 9 więc słabo szukałeś. 

Sign in to follow this