Jump to content
  • 0
Dzechu63

znikające okręty

10 comments in this topic

Question

Players
7 posts

witam mam pytanie co to za mechanika gry gdy widzisz okręt przeciwnika i oddajesz strzał przeciwnik znika z mapy by za kilka sekund pojawić się w innym miejscu to nie bitwa morska a zabawa w chowanego ,bitwa to okręt w okręt a nie znikanie to tchórzostwo, i cwaniactwo w grze

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[KLON]
Players
534 posts
14 minutes ago, Dzechu63 said:

witam mam pytanie co to za mechanika gry gdy widzisz okręt przeciwnika i oddajesz strzał przeciwnik znika z mapy by za kilka sekund pojawić się w innym miejscu to nie bitwa morska a zabawa w chowanego ,bitwa to okręt w okręt a nie znikanie to tchórzostwo, i cwaniactwo w grze

Warto zapoznać się chociaż z podstawami mechaniki gry.

• 0
[ISEN]
Moderator
4,919 posts
9 minutes ago, Dzechu63 said:

to nie mechanika gry okręt jest trzy kilometry od mojego okrętu i on mi znika to nie mechanika

Z przyjemnością zobaczę powtórkę z tego zdarzenia. 

• 0
[KLON]
Players
534 posts
21 minutes ago, Dzechu63 said:

nie nagrywam

Nie musisz, są zapisywane automatycznie i wystarczy znaleźć konkretną bitwę w folderze Games/World of Warships/replays/0.10.2 i dodać na forum przy pomocy choose files.

• 0
Weekend Tester
745 posts
4,940 battles

@UP. To wina cyklistów i reptilian. Może następnym razem poprzyj widzimisię powtórką?

• 0
[TF16]
[TF16]
Players
620 posts
10,020 battles

Pomijając już trywialny opis to w obecnym patchu poraz kolejny jest błąd ze spotem po strzale. Parę razy przytrafiło mi się że po strzale z dymku wychodząc z niego "bloom" ciągle był aktywny, nawet po dziesięciu sekundach. Z tego co pamiętam to jeśli w momencie oddania strzału okręt nie został wykryty to bloom chwilę po tym wracał do normy.