Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Veřejný test aktualizace 0.10.3: 2. kolo

9 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,064 posts
14,084 battles
Před 20 hodinami The_Bismarck_1941 řekl/a:

Ahoj Axis vs Allies je riadna blbost tak akurat pre deti z materskej skolky proste editováno

Nahodou je to vyborna deskovka :Smile_hiding:

[-WUF-]
[-WUF-]
Players
90 posts
5,906 battles
21 hours ago, The_Bismarck_1941 said:

Ahoj Axis vs Allies je riadna blbost tak akurat pre deti z materskej skolky proste editováno

Však v pořádku, to je tak 1/2 hráčů, dle toho co předvádějí v bitvách :Smile_trollface:

Já třeba považuji za kravinu sci-fi bitvy a kamarádi si je naopak užívají.

Osa proti Spojencům mi naopak přijde jako zajímavá alternativa ke standardním bitvám, ve kterých člověk hrající s lodí z 2.světové potkává lodě, jenž nikdy neexistovaly nebo i lodě z 50-60 let.

Každopádně tě přece tento nový režim nikdo nenutí hrát.

• Cool 1

[WG]
WG Staff
6,692 posts
4,521 battles
Před 41 minutami Cliunwolf řekl/a:

Však v pořádku, to je tak 1/2 hráčů, dle toho co předvádějí v bitvách :Smile_trollface:

Já třeba považuji za kravinu sci-fi bitvy a kamarádi si je naopak užívají.

Osa proti Spojencům mi naopak přijde jako zajímavá alternativa ke standardním bitvám, kde člověk hraje s lodí z 2.světové proti lodím které nikdy neexistovaly, či lodím z 50-60 let.

Každopádně tě přece tento nový režim nikdo nenutí hrát.

Všechny lodě, co jsou v té Ose proti Spojencům, tak existovaly. Jsou tam sice i poválečné kousky, ale není to podáno, jako Historické WW2 bitvy...

[WG]
WG Staff
6,692 posts
4,521 battles
Před 20 hodinami The_Bismarck_1941 řekl/a:

A co je na tom špatně prosímtě?

[-WUF-]
[-WUF-]
Players
90 posts
5,906 battles
3 minutes ago, YabbaCoe said:

Všechny lodě, co jsou v té Ose proti Spojencům, tak existovaly. Jsou tam sice i poválečné kousky, ale není to podáno, jako Historické WW2 bitvy...

Však ano, to nijak nerozporuji.

(původní post jsem raději editoval, aby byl srozumitelnější)

[SALIS]
Players
834 posts
16,012 battles
Před 4 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Ale jak Osa tak "Spojenci" existovali v podstatě pouze v období WW2; takže pokud je to pojmenované takto tak by aspoň pro někoho dávalo více smysl aby tam byli jen WW2 lodě... Ale proč by v tom někdo hledal smysl? to by se tam určité lodě nemohli objevit... :cap_yes:

[WG]
WG Staff
6,692 posts
4,521 battles
V 26. 3. 2021 v 21:41 Dave6 řekl/a:

Ale jak Osa tak "Spojenci" existovali v podstatě pouze v období WW2; takže pokud je to pojmenované takto tak by aspoň pro někoho dávalo více smysl aby tam byli jen WW2 lodě... Ale proč by v tom někdo hledal smysl? to by se tam určité lodě nemohli objevit... :cap_yes:

No to máš pravdu. My jsme s kolegama komuniťákama taky říkali, že co tam dělají poválečné lodě, ale jednoduše byla snaha prostě udělat mód pro skutečné lodě, které opravdu byly postaveny. Původní název bylo něco na styl Historické bitvy, ale to by vůbec neodpovídalo realitě, že jo.

Čili jak to pojmenovat jinak... Bitvy skutečně postavených lodí? Bitvy "co kdyby"? :cap_hmm:

Sign in to follow this