Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zpravodaj vývojářů pro aktualizaci 0.10.3

22 comments in this topic

Recommended Posts

Players
267 posts
19,105 battles

Hlavně nenápadně zdražujte ty fáze  ....  myslím že lidi půjdou klidně i na 5000 dublonů za fázi .... je mi z vás špatně  ...  s pompou dáte lidem v období krize 7 dní prémka a zároven si to od nich vemete zpátky tím vaším zdražováním ...  jasně nikdo vás to přece nenutí kupovat ... kam až to tahle hra dotáhne to sem teda zvědavej ... 

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,911 posts
5,409 battles

Byly odebrány určité moduly trupu z lodí flag_Japan_740b57e1da9b5d3fe46b61e09e3dcstandard_874a3bdc3134b8da4fd6f52186f1b2bVIII Mogami, flag_Germany_18970d883c7758b53538983bd09standard_01624cacb82f39f77a4e677a7b9fdf4V König, flag_Japan_740b57e1da9b5d3fe46b61e09e3dcstandard_84f55678325d4b492215390a7f0b430VI Ryūjō, flag_Japan_740b57e1da9b5d3fe46b61e09e3dcstandard_874a3bdc3134b8da4fd6f52186f1b2bV Furutaka, flag_Japan_740b57e1da9b5d3fe46b61e09e3dcstandard_874a3bdc3134b8da4fd6f52186f1b2bVII Myōkō, flag_Japan_740b57e1da9b5d3fe46b61e09e3dcstandard_01624cacb82f39f77a4e677a7b9fdf4IX Izumo, flag_USA_dd9fc06d19a8638f4077ab2fe200d22standard_01624cacb82f39f77a4e677a7b9fdf4IX Iowa a flag_USA_dd9fc06d19a8638f4077ab2fe200d22standard_874a3bdc3134b8da4fd6f52186f1b2bV Omaha. Tato změna umožňuje snadnější postup výzkumem.

Výborně , za 500 her mám tři linie po X . Jamato , Zao , Montana .

Abych to ještě urychlil na 300 her , tak z obchodu pár sto kontejnerů v kterých jsou special vlajky Drak , Wiverna...

Zapoměl jsem na dublony , ale 60K by na konvert mohlo stačit .

A třešnička na dortu - za pár drobnejch mi to někdo vyjezdí i z fialovýmy staty . Že pak budu hrát jak dvojbuňkovec je jedno . Já mám desítky , kdo je víc .

Vždyť je to jedno . Hlavně , že se sype škvára .

:bliju 

Že se rozčiluju , sám jsem lama a budu tady moralizovat

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
882 posts
21,782 battles
Před 23 minutami Stratos_HF řekl/a:

Byly odebrány určité moduly trupu z lodí flag_Japan_740b57e1da9b5d3fe46b61e09e3dcstandard_874a3bdc3134b8da4fd6f52186f1b2bVIII Mogami, flag_Germany_18970d883c7758b53538983bd09standard_01624cacb82f39f77a4e677a7b9fdf4V König, flag_Japan_740b57e1da9b5d3fe46b61e09e3dcstandard_84f55678325d4b492215390a7f0b430VI Ryūjō, flag_Japan_740b57e1da9b5d3fe46b61e09e3dcstandard_874a3bdc3134b8da4fd6f52186f1b2bV Furutaka, flag_Japan_740b57e1da9b5d3fe46b61e09e3dcstandard_874a3bdc3134b8da4fd6f52186f1b2bVII Myōkō, flag_Japan_740b57e1da9b5d3fe46b61e09e3dcstandard_01624cacb82f39f77a4e677a7b9fdf4IX Izumo, flag_USA_dd9fc06d19a8638f4077ab2fe200d22standard_01624cacb82f39f77a4e677a7b9fdf4IX Iowa a flag_USA_dd9fc06d19a8638f4077ab2fe200d22standard_874a3bdc3134b8da4fd6f52186f1b2bV Omaha. Tato změna umožňuje snadnější postup výzkumem.

Výborně , za 500 her mám tři linie po X . Jamato , Zao , Montana .

Abych to ještě urychlil na 300 her , tak z obchodu pár sto kontejnerů v kterých jsou special vlajky Drak , Wiverna...

Zapoměl jsem na dublony , ale 60K by na konvert mohlo stačit .

A třešnička na dortu - za pár drobnejch mi to někdo vyjezdí i z fialovýmy staty . Že pak budu hrát jak dvojbuňkovec je jedno . Já mám desítky , kdo je víc .

Vždyť je to jedno . Hlavně , že se sype škvára .

:bliju 

Že se rozčiluju , sám jsem lama a budu tady moralizovat

Na druhou stranu se zase trochu pročistí nižší tiery (což už se vlastně děje), protože frikulíni (jedinci, kteří chtějí být Free - Cool - In) budou jezdit desítky, páč desítky jsou the best.

Bohužel to směrování na krátkodobé hráče (a samozřejmě snaha z nich vydojit co nejvíce) je hodně zřejmá už delší dobu.

• Cool 1

[SALIS]
Players
843 posts
16,012 battles
Spojler
  • Na poměry tohoto typu mají dobrý pancíř a velké množství HP. V kombinaci s efektivním dělostřelectvem to u nových německých torpédoborců vede ke speciální hratelnosti. V podstatě jsou to pohyblivé minikřižníky s výkonnými AP granáty, které se soustředí primárně na osamělé cíle — zejména lehké křižníky.

A nerozstřílí kterýkoliv lehký křižník to DDčko mnohem rychleji? :fish_panic:

Spojler
  • Nízké poškození za minutu u HE granátů a vysoká možnost odhalení znamená, že tyto lodě jsou poměrně neefektivní při boji o klíčové oblasti.

Jo to je přesně to co hra potřebuje, další DD co nemůžou/nechtějí do capu.

Spojler

Základní trupy lodí V Émile Bertin, V New York, VI New Mexico, VII Colorado, VIII North Carolina, VI Bayern, VI Ranger, IX Fletcher, VII Minsk, VIII Kiev, VIII Ognevoi, IX Tashkent a IX Udaloi byly nahrazeny za nové, vytvořené na základě vyzkoumatelných trupů s upravenou sadou protiletadlové obrany.

Proč? Proč? Proč?

Stavba, sice konečně torpédoborce, ale jinak naprosto nezajímavé lodi - která si hraje historicky na něco čím není :fish_palm:, a ještě k tomu to vypadá dražší než v minulosti (nejsem si jistý, nezkoumal jsem to do detailu)....  edit: sorry, neumím číst/počítat

Osa proti Spojencům - je sice zajímavý koncept, ale jako obvykle naprosto nedotažený...

Takže pro mě v podstatě nic pozitivního, nic zajímavého, i když Spahkreuzer si časem vyexpím - i kdyby ta linie byla nehratelná

• Cool 6

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
371 posts
12,480 battles

Kreativita WG ma neprestane udivovat Z31 je sice modfikovana, ale Type 1936A, spojencami oznacovana ako trieda Narvik. A WG ju zaradi do novej vetvy...

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,075 posts
14,135 battles
7 hours ago, Someone_unknown said:

Hlavně nenápadně zdražujte ty fáze  ....  myslím že lidi půjdou klidně i na 5000 dublonů za fázi .... je mi z vás špatně  ...  s pompou dáte lidem v období krize 7 dní prémka a zároven si to od nich vemete zpátky tím vaším zdražováním ...  jasně nikdo vás to přece nenutí kupovat ... kam až to tahle hra dotáhne to sem teda zvědavej ... 

Koukam ze finacni gramotnost u nekterych je hodne spatna. Pripadne se jedna o neschopnost zakladnich matematickych ukonu.

Alis co je vice 1950 * 4 a nebo 2200 * 3 respektive 1950 * 26 nebo 2200 * 22 ?

ZF-6 je o 1200 goldu levnejsi jak Hizen ale lidi si stejne budou stezovat ze WG zdrazuje :fish_palm:

[SALIS]
Players
843 posts
16,012 battles
Před 16 minutami Ajax102 řekl/a:

Kreativita WG ma neprestane udivovat Z31 je sice modfikovana, ale Type 1936A, spojencami oznacovana ako trieda Narvik. A WG ju zaradi do novej vetvy...

A ještě je to samozřejmě model okopírovaný od sesterské lodě která už tu je (Z37), snad jen s upravenými AA 

Zase, na druhou stranu v téhle větvi aspoň trochu dává smysl, svými 150mm děly, na rozdíl od 1936A - Z23 v té původní linii. Kde by kvůli dělům dávala víc smysl 1936B - Z35...

Před 2 minutami Sigimundus řekl/a:

ZF-6 je o 1200 goldu levnejsi jak Hizen ale lidi si stejne budou stezovat ze WG zdrazuje :fish_palm:

Díky za opravu, říkám že jsem to pořádně nezkoumal :Smile_hiding:

• Cool 1

Players
267 posts
19,105 battles
22 minutes ago, Sigimundus said:

Koukam ze finacni gramotnost u nekterych je hodne spatna. Pripadne se jedna o neschopnost zakladnich matematickych ukonu.

Alis co je vice 1950 * 4 a nebo 2200 * 3 respektive 1950 * 26 nebo 2200 * 22 ?

Mě ale vůbec nešlo o celkovou cenu ale o cenu za fázi což sem jasně napsal ....  a pokud se teda nepletu tak za jednu fázi 2200 dublonů je nejvíc co kdy bylo (aspon  v dokách)

[T-N-T]
6,075 posts
14,135 battles
20 minutes ago, Dave6 said:

A ještě je to samozřejmě model okopírovaný od sesterské lodě která už tu je (Z37), snad jen s upravenými AA 

Zase, na druhou stranu v téhle větvi aspoň trochu dává smysl, svými 150mm děly, na rozdíl od 1936A - Z23 v té původní linii. Kde by kvůli dělům dávala víc smysl 1936B - Z35...

Díky za opravu, říkám že jsem to pořádně nezkoumal :Smile_hiding:

Ja reagoval hlavne na ten prvni prispevek

1 minute ago, Someone_unknown said:

Mě ale vůbec nešlo o celkovou cenu ale o cenu za fázi což sem jasně napsal ....  a pokud se teda nepletu tak za jednu fázi 2200 dublonů je nejvíc co kdy bylo (aspon  v dokách)

Vyborne tak uz vim kdo si pujcuje u HomeCreditu a podobne jelikoz preci je mnooooooohem vyhodnejsi mit splatku jen 1500 misto abych mel splatku 5000 ze?

Ale to ze tech prvnich splatek je celkem 50 a tech druhych jen 10 uz vlastne nikoho nezajima co?

Je potreba umet si umet spocitat vyslednou cenu a nekoukat jen na prvni cislo co je tam napsane.

Respektive ty by jsi byl spokojeny kdyby tam dali cenu za jednu fazi trebas 1800 a celkovy pocet na dokonceni 5?

• Cool 1
  • Funny 1

Players
267 posts
19,105 battles
10 minutes ago, Sigimundus said:

Respektive ty by jsi byl spokojeny kdyby tam dali cenu za jednu fazi trebas 1800 a celkovy pocet na dokonceni 5?

Tobě de o to kolik vysolíš celkem a mě de o to kam až sou schopný dojít s cenou za fázi ....  jasně že ti tam nedaj cenu za fázi 2200 a musíš koupit 5 fází abys dokončil finální odměnu ....  protože to si prostě nelajsknou po tom hejtu co způsobilo Puerto Rico a cena za jeho dokončení .... 

[IDDQD]
Korzár
2,660 posts
1,467 battles
Před 44 minutami Dave6 řekl/a:

Tak typické WG. Však oni už u toho vývoje hry vůbec nepřemýšlí. To je krpa za krpou, co předvádí. Čachrají tu s trupy, tak měli dát Z-23 trup s pěti děly malé ráže a odstranit ta děla ráže 150mm.. 

Navíc ta linie je naprostý šrot. Se podiv na reddit/discord. Z Elbingu si lidi dělají srandu, protože je to horší loď, jak Munchen na sedmičce. 

Asi největší vtip je ta AA baráž. Už Flamu to říkal ve svém videu, že WGc absolutně nerozumí mechanikám hry. Když mám střední auru s 50ti dps, tak jak mi je platná ta slavná baráž? Však to sestřelí jedno/dvě letadla. A to možná ještě přidávám.. Prostě zase vše špatně a stejně jak nudná byla lajna USA bitevek a ITA bitevek, tak tu máme další nudnou a zbytečnou linii..

[T-N-T]
6,075 posts
14,135 battles
14 minutes ago, Someone_unknown said:

Tobě de o to kolik vysolíš celkem a mě de o to kam až sou schopný dojít s cenou za fázi ....  jasně že ti tam nedaj cenu za fázi 2200 a musíš koupit 5 fází abys dokončil finální odměnu ....  protože to si prostě nelajsknou po tom hejtu co způsobilo Puerto Rico a cena za jeho dokončení .... 

Jeste jednou a pomalu - cena jednotlivych fazi je irelevantni (tedy pokud nekoukas na odmeny z jedne faze ale to je potom uz jiny pripad) a dulezite je kolik nakonci zaplatis celkem za dany produkt.

Stejne jako u pujcky neni dulezita vyse jedne splatky ale kolik celkove nakonci zaplatis (vcetne uroku a poplatku).

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
882 posts
21,782 battles
Před 1 minutou Sigimundus řekl/a:

Jeste jednou a pomalu - cena jednotlivych fazi je irelevantni (tedy pokud nekoukas na odmeny z jedne faze ale to je potom uz jiny pripad) a dulezite je kolik nakonci zaplatis celkem za dany produkt.

Stejne jako u pujcky neni dulezita vyse jedne splatky ale kolik celkove nakonci zaplatis (vcetne uroku a poplatku).

Tohle bych si nedovolil tvrdit absolutně, protože budou další doky, budeš stavět BB a budeš mít cenu 2200 dublonů za fázi při počtu fází 26. Odůvodnění bude, že i "to německé DD mělo cenu za fázi 2200 dublonů" následované kydy typu inflace a BB je větší než DD, proto větší počet fází atd. Typická salámová metoda.

Před 5 minutami Wolffnstein řekl/a:

Tak typické WG. Však oni už u toho vývoje hry vůbec nepřemýšlí. To je krpa za krpou, co předvádí. Čachrají tu s trupy, tak měli dát Z-23 trup s pěti děly malé ráže a odstranit ta děla ráže 150mm.. 

Navíc ta linie je naprostý šrot. Se podiv na reddit/discord. Z Elbingu si lidi dělají srandu, protože je to horší loď, jak Munchen na sedmičce. 

Asi největší vtip je ta AA baráž. Už Flamu to říkal ve svém videu, že WGc absolutně nerozumí mechanikám hry. Když mám střední auru s 50ti dps, tak jak mi je platná ta slavná baráž? Však to sestřelí jedno/dvě letadla. A to možná ještě přidávám.. Prostě zase vše špatně a stejně jak nudná byla lajna USA bitevek a ITA bitevek, tak tu máme další nudnou a zbytečnou linii..

Wolffíku, nejde o to přidat hráčům do hry něco zábavného, jde o vyluxování peněženky. Z tohoto pohledu WG rozmýšlí své kroky relativně dobře.

Rychlokvašky nezkoumají na twitchi a wiki jak se co hraje, jaké to má klady a zápory, ale automaticky naťukají číslo kreditky a tradá, jde se drandit s prémiákem mezi high tiery.

[SALIS]
Players
843 posts
16,012 battles
Před 13 minutami Wolffnstein řekl/a:

Ale přemýšlí, ale nad něčím úplně jiným :Smile_facepalm::Smile_coin:

Jinak to je mi naprosto jasný, a nemusel jsem to ani hrát. A říkám to tu od doby co je oznámili, že je to bude tragédie... (vlastně jsem to říkal už když jsem kdysi spekuloval že by tyhle ty lodě mohli přidat - že jsou v podstatě nevybalancovatelné, do hry se nehodí a budou špatné... Jenom WG to udělalo ještě hůř než jsem si představoval :Smile_facepalm:

Před 15 minutami Wolffnstein řekl/a:

Prostě zase vše špatně a stejně jak nudná byla lajna USA bitevek a ITA bitevek, tak tu máme další nudnou a zbytečnou linii..

Dřív si stěžovali, že je každá nová linie powercreep, tak teď je každá nová linie špatná a hlavně nezajímavá... Jo, to je WG. Jak jsem tu nedávno psal k těm SAPům z extrému do extrému... :Smile_trollface:

[T-N-T]
6,075 posts
14,135 battles
12 minutes ago, cer243 said:

Tohle bych si nedovolil tvrdit absolutně, protože budou další doky, budeš stavět BB a budeš mít cenu 2200 dublonů za fázi při počtu fází 26. Odůvodnění bude, že i "to německé DD mělo cenu za fázi 2200 dublonů" následované kydy typu inflace a BB je větší než DD, proto větší počet fází atd. Typická salámová metoda.

A proto je potreba hlidat celkovou cenu zaplacenou za tu lod a ozvat se pokud se ta zmeni a ne se drzet ceny za jednu fazi.

Znovu se budu opakovat - pokud by tam zustala stejna cena jako pred tim 1950 ale zvetsil se pocet fazi tak si stezovat nebudete?

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
882 posts
21,782 battles

A proto je potreba hlidat celkovou cenu zaplacenou za tu lod a ozvat se pokud se ta zmeni a ne se drzet ceny za jednu fazi.

Znovu se budu opakovat - pokud by tam zustala stejna cena jako pred tim 1950 ale zvetsil se pocet fazi tak si stezovat nebudete?

Sigi, četl jsi můj příspěvek celý nebo jen selektivně určitou část?

A je mi úplně jedno, kolik si bude WG za fází účtovat, klidně ať si tam dají 10k zlatých, svoje zákazníky si to i tak najde.

[IDDQD]
Korzár
2,660 posts
1,467 battles

Záleží, kolik těch fází by jsi mohl splnit za free a kolik doplatit. Naposledy to vycházelo na kolik? CCa 3500 goldů ten doplatek? Kolik to vyjde teď. O tom je řeč.

Players
267 posts
19,105 battles
1 hour ago, cer243 said:

Přesně tak ... @Sigimundus si furt počítá na prstech výslednou cenu než by viděl že jejich nástřel cen fází de dok od doku nahoru  ....

[T-N-T]
6,075 posts
14,135 battles
50 minutes ago, Wolffnstein said:

Záleží, kolik těch fází by jsi mohl splnit za free a kolik doplatit. Naposledy to vycházelo na kolik? CCa 3500 goldů ten doplatek? Kolik to vyjde teď. O tom je řeč.

Ach jo Wolfiku od tebe bych cekal ze zvladnes precist par prispevku zpatky. Podivejse do meho prvniho prispevku tady.

Pokud porovnavame t9 lode tak tu byl jenom Hizen. 

53 minutes ago, cer243 said:

Sigi, četl jsi můj příspěvek celý nebo jen selektivně určitou část?

A je mi úplně jedno, kolik si bude WG za fází účtovat, klidně ať si tam dají 10k zlatých, svoje zákazníky si to i tak najde.

Cetl jsem ho cely a reagoval na celek.

3 minutes ago, Someone_unknown said:

Přesně tak ... @Sigimundus si furt počítá na prstech výslednou cenu než by viděl že jejich nástřel cen fází de dok od doku nahoru  ....

A pritom celkova cena lodi jde dolu.

[PPH]
Players
806 posts
16,076 battles

Tak konkrétně Hizen byl za 1950 fufňíků za fázi... nutno dokoupit 4 fáze... Ze začátku šlo mít slevičku 4 fáze za 5000 fufňíků... tj. sleva na 1250 fufňíků za fázi... výsledkem T9 BB v praxi za 5 K fufňíků. Jako bonus uhlí, ocel , perma kamo, bedny a dvě crap lodičky - celkově je cena aspoň z mého pohledu docela přijatelná z pohledu nákladů vs. obdržené věci.

U té nové akcičky máme jen částečné info - cena fáze se může změnit a neznáme slevu... Ale - cena fáze 2200 fufňíků , nutnost dokoupit tři fáze je 6600 fufňíků, tj. na první pohled více než za T9 BB... Takže zásadní otázkou bude, jak velká bude startovní cena za nákup balíčku s fázemi.. pokud bude jako u Hizenu třeba těch 700 fufňíků na jednu fázi slevněno... pak to bude třeba 3 x 1500 fufňíků za T9 DDčko... což by bylo méně než za Hizen ale pořád ( pokud je to takový křáp jak je předpokládáno) to bude docela drahá loď - protože doprovodné "zboží" při výstavbě je zatím uvedeno jen textem - uhlí, prémiový účet, elitní ZK velitele a další odměny tj. nepředpokládám že to bude až tak zajímavé jak Hizen - a hlavně... je to DDčko:cap_horn::etc_hide_turtle:.

Druhý odstavec je samozřejmě jen spekulativní, do doby než vydají ofiko článek s popisem akce můžeme jen kecat a domýšlet se:Smile_Default:

(Popř. si můžete navzájem trhat občanky..:cap_haloween:)

• Cool 2

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
371 posts
12,480 battles
19 hours ago, mortas_invader said:

a hlavně... je to DDčko

Kedze DD hram minimalne, kludne tento skvost ozeliem. Samozrejme, misie budem plnit, vsak tie misie sa plnia automaticky. Ale rozhodne sa kvoli nim nepretrhnem a nebudem investovat do balickov. Jedine, ze by som sa nejakym zazrakom dostal na fazu 19. Ale kedze vacsinou hravam len koop a operacie, tak to sa nestane :Smile_hiding:

• Cool 1

Sign in to follow this