Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Z kart historii: Włoskie pancerniki

9 comments in this topic

Recommended Posts

[SURFA]
Players
187 posts
6,425 battles

Na tych kontenerach trzeba się nieźle namęczyć, żeby je grindować, a nagroda w środku to jakiś żart. Jedna flaga typu skylla czy coś? To nawet na waciki nie wystarczy.

• Cool 4

[BASIC]
Players
250 posts
8,244 battles

Właśnie nagrody takie słabe jakby kot napłakał 

1 smocza flaga

3 kamuflaże 

żenada

Beta Tester
5,064 posts
15,795 battles

1) Andrea Doria i jego okręt siostrzany Caio Duilio patrolowały Morze Adriatyckie w trakcie I wojny światowej. W czasie II wojny światowej eskortowały włoskie konwoje i uczestniczyły w najazdach na siły brytyjskie.

Najazdy, a co oni Hunowie byli??

2) Pancernik ten uczestniczył w bitwach koło Przylądka Spartivento i Przylądka Matapan, przechwytywał także brytyjskie konwoje.

co najwyżej to próbował

3) Choć okręty te brały udział w dwóch wojnach światowych, wszystkie zostały utracone w skutek uszkodzeń odniesionych w macierzystych portach, a nie w otwartej bitwie.

Zaraz, sami piszecie ze da vinci wyleciał w powietrze

Players
323 posts
16,349 battles

Wow. Chyba pierwszy raz słyszę że społeczność miała wpływ na cokolwiek :)

• Funny 1

[SURFA]
Players
187 posts
6,425 battles
On 3/25/2021 at 1:36 AM, bloodminister said:

Tekst został wysłany do drobnej poprawki dzięki feedbackowi społeczności. 

A nie możnaby też wysłać prośby o uwolnienie kamery w porcie?
W końcu dajcie nam zobaczyć tę robotę modelarzy. To bym się nacieszył oglądaniem okrętu z jego pokładu.

• Cool 2

WG Staff
314 posts
12 hours ago, Olamagato said:

A nie możnaby też wysłać prośby o uwolnienie kamery w porcie?
W końcu dajcie nam zobaczyć tę robotę modelarzy. To bym się nacieszył oglądaniem okrętu z jego pokładu.

Ale wiesz, że jest już trochę możliwości w tej kwestii? Można robić zbliżenia na konkretne elementy okrętu, lub obracać go pracym przyciskiem myszy. Wiem, że to nie jest dużo, ale ktoś może o tym nie wie ;)

[SURFA]
Players
187 posts
6,425 battles
On 4/14/2021 at 12:18 PM, bloodminister said:

Ale wiesz, że jest już trochę możliwości w tej kwestii? Można robić zbliżenia na konkretne elementy okrętu, lub obracać go pracym przyciskiem myszy. Wiem, że to nie jest dużo, ale ktoś może o tym nie wie ;)

Wiem o tym, ale to wciąż za mało. Wolna kamera pozwoliłaby popatrzeć na okręt z pokładu w zupełnie innym zbliżeniu. Między stanowiskami dział czy nadbudówkami,  Jedynym problemem mogłoby być jej wchodzenie w model okrętu, ale to byłoby do przełknięcia gdy programistycznie to nie wymaga dosłownie nic. Zabezpieczenie przed wchodzeniem w model mogłoby być kosztowne w ilości pracy, ale nawet tego nie jestem pewien bo przecież już jest zaimplementowane wykrywanie kolizji struktur okrętów z pociskami. Wystarczy zastosować dokładnie ten sam kod do wykrywania kolizji kamery ze strukturą i zatrzymaniem jej. To prawdopodobnie mniej niż godzina roboty wraz z testowaniem dla jednego programisty.

Poza tym mnie osobiście męczy powtarzanie pytania o wyjście z bitwy po utracie okrętu gdy najpierw trzeba wywołać menu i znowu myszką wybrać polecenie. To po jakiego grzyba jeszcze okno dialogowe żeby się co do tego upewnić??? Jest to bardzo irytujące w sytuacji gdy już utrata okrętu sama w sobie jest wystarczająco irytująca. Szybkie przejście do gry innym okrętem pomogłoby tę irytację zniwelować. Ja jeszcze rozumiem dodatkowy dialog po Alt+F4 bo może czasem zdarzyć się to przypadkowo, ale powrót do portu powinien być ułatwiony, a nie utrudniony. Zamknięcie gry wybrane z menu też nie powinno skutkować dodatkowym dialogiem.

W dobrą stronę poszło ustawianie sygnałów, które można zrobić jednym kliknięciem bez potwierdzeń. Tak samo lepiej uprościć resztę interfejsu. Nie ma możliwości przypadkowego zrobienia dwóch działań po sobie gdy większość graczy nie używa ekranu dotykowego, lecz myszy.

• Cool 2

Sign in to follow this