Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Cpt_Wreckless

Austin

7 comments in this topic

Recommended Posts

[THESO]
Players
8,170 posts
42,065 battles

W dywizjonie CV + Austin + Black będzie mieć 90% WR....

Players
795 posts
12,472 battles

Sprawiłem sobie ten okręt i pograłem nim parę bitew. Moje spostrzeżenia:

- mułowaty okręt (kiepski zryw oraz przeciętne przestawienie steru),

- przyzwoite kamo,

- DPM dość... dyskusyjny (aczkolwiek z dopalaczem faktycznie jest w stanie zmielić ddki, a i krążka czy pancernik ładnie poharata),

- dobra OPL bazowa,

- mięciutki i mało HP,

- stosunkowo płaska trajektoria lotu pocisków utrudnia grę tym okrętem zza wysepek.

Podsumowujac: taka Atlanta na dziesiątym tierze, ale bez radaru.

Na pewno nie jest to najłatwiejszy okręt do grania. Aczkolwiek w dywizjonie z DDkiem z dymem może sporo namieszać.

Modder
5,396 posts
24,445 battles

Obcykani gracze pewnie będa zadowoleni z tej wariacji Atlanty na X. Słabsi zostaną wprost zmiażdzeni na tym papierze, który łyka cytki jak pelikan. Najlepszy "myk" jaki można na nim popełnić, to wyjść z pancerzem na torpedy, wsadzić mu całą burtową salwę i się niemile przekonać będąc w mig rozerwany na strzępy, że 5 torped to za mało.

Smoła jest o niebo łatwiejsza w graniu.

edit. po rozegraniu ostatnio powyżej 100 bitew na Zao, japa się tylko cieszy jak się widzi jakies tam Smoły, Colberty, czy Austiny. Znikają w ferii cytadel.

• Cool 1

Players
76 posts
13,627 battles

Zbliża się reset kuponów, pewnie niejeden gracz będzie zastanawiał się nad zakupem Austina. Ja mam mieszane uczucia, niby taki monster ale w grach z moim udziałem ten okręt w rękach pozostałych graczy wypada bardzo przeciętnie. Okręt zabawka mam wrażenie, stworzony for fun, sprawia wrażenie, że nigdy nie zadomowi się na klanówkach lub rankedach. Na KOTSach nie jest pickowany, ani banowany to o czymś świadczy. Może mylę się, jestem ciekaw opinii posiadaczy. 

• Cool 1

[PLO]
Players
410 posts
7,562 battles
23 hours ago, Arcadius_2015 said:

Ja mam mieszane uczucia, niby taki monster ale w grach z moim udziałem ten okręt w rękach pozostałych graczy wypada bardzo przeciętnie.

Ludzie się naoglądali Flambassa, który na jednym reload boostrze ściąga po 40k z Moskwy czy JB to też by tak chcieli. 

Normalne, everybody wanna be like Mike, tylko Flambass to pewnie top 2% serwera, a statystycznemu posiadaczowi tego okrętu bliżej do ogórka czy innej papryczki...

23 hours ago, Arcadius_2015 said:

Okręt zabawka mam wrażenie, stworzony for fun, sprawia wrażenie, że nigdy nie zadomowi się na klanówkach lub rankedach.

Podobnie jak Minotaur, który na papierze jest najgorszym dostarczycielem dmg na serwerze, ale jak znam życie amplituda średnich wyników jest jedną z największych na tym okręcie.
Austin to będzie świetna zabawka dla bdb graczy, średnia dla średnich i tragiczny okręt dla wszelkiej maści organizmów jednokomórkowych. Podobnie jak Mino. 

Sign in to follow this