Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Misje bojowe w aktualizacji 0.10.2

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
317 posts
16,326 battles

Super. Tylko dlaczego kamuflaż do premki XI poziomu a nie do jakiegoś normalesa z linii?

[THESO]
Players
8,169 posts
42,043 battles
11 minutes ago, ThomAS661 said:

Super. Tylko dlaczego kamuflaż do premki XI poziomu a nie do jakiegoś normalesa z linii?

Mi się to kamo nie podoba także żadna strata przynajmniej dla mnie.

[1-ZG]
Players
73 posts

Smialem sie z wpisu

13 godziny temu, RenamedUser_566314611 napisał:

Ależ bogactwo leci z tych kontenerów, 2 x 2 kamo, JEDNA flaga smoka i 2500 fxp

Przestalem przed chwila, to samo :cap_wander:

• Funny 1

[BASIC]
Players
34 posts
4,679 battles

U mnie z trzech kontenerów wypadło po jednej smoczej fladze. Wypas. ;-) Kontenery z twitch drop przy tym to bogactwo. Widziałem w innym wątku pomysł dla wg na następne kontenery, z których będzie wypadało...nic, tak, po prostu puste. ;-) I to by było całkiem  na poziomie wg.

[MCNC]
Players
321 posts
26,979 battles
18.03.2021 o 14:00, The_EURL_Guy napisał:

Kontenery Włoskie pancerniki oraz nowe misje bojowe!

I nowa  grafika i inne efekty . Ktoś np. prosił WG  aby płynące torpedy wyglądały inaczej niż od zawsze ? Piąta Kolumna w każdej korporacji , to człowiek który musi się zesrać aby go nie wyrzucili .Ten człowiek tutaj własnie zadziałał .

• Cool 4

Players
28 posts
4,372 battles
9 godzin temu, DrTorbix napisał:

I nowa  grafika i inne efekty . Ktoś np. prosił WG  aby płynące torpedy wyglądały inaczej niż od zawsze ? Piąta Kolumna w każdej korporacji , to człowiek który musi się zesrać aby go nie wyrzucili .Ten człowiek tutaj własnie zadziałał .

Torpedy wyglądają tragicznie a cała reszta zmian spawareczki i pierdułeczki spowodowała że musiałem przestawić grafikę z wysokiej na średnią a i tak gra się dużo gorzej. Oczywiście wiem że winny jest mój przedpotopowy komputer który po prostu nie dorasta do nowych wyzwań i nowych czasów (prawda czasu - prawda ekranu prawda;) ), bo przecież efekty spawania są w tej grze kluczowe więc żadnych pretensji nie mam:) 

• Cool 2

[SURFA]
Players
186 posts
6,425 battles

Komuś udało się kupić Vittorio Veneto za żetony? Bo ja nie wydając na żadne śmiecie i robiąc wszystkie misje dociułałem ostatni żeton na camo do niego i na Franka Carocciolo z siódemki. Ale jak mam teraz jeszcze dociułać 12 kafli żetonów to już nie mam pojęcia. Tym bardziej, że nie ma ich na czym sępić.

[P-W-C]
Community Contributor
708 posts
6,423 battles
On 3/21/2021 at 2:51 AM, Olamagato said:

Komuś udało się kupić Vittorio Veneto za żetony? Bo ja nie wydając na żadne śmiecie i robiąc wszystkie misje dociułałem ostatni żeton na camo do niego i na Franka Carocciolo z siódemki. Ale jak mam teraz jeszcze dociułać 12 kafli żetonów to już nie mam pojęcia. Tym bardziej, że nie ma ich na czym sępić.

Od początku było mówione że za free maksymalnie VII tier z dyrektyw :) Nie ma szans za darmo uzbierać żetonów na VIII tier. Trzeba wydać trochę $$, aby się doczłapać. Lepiej poczekać te 3-4 tygodnie, wbić expa na VII i od razu wybadać VIII.

• Cool 1

[SURFA]
Players
186 posts
6,425 battles
On 3/20/2021 at 12:00 PM, Almer72 said:

Torpedy wyglądają tragicznie a cała reszta zmian spawareczki i pierdułeczki spowodowała że musiałem przestawić grafikę z wysokiej na średnią a i tak gra się dużo gorzej. Oczywiście wiem że winny jest mój przedpotopowy komputer który po prostu nie dorasta do nowych wyzwań i nowych czasów (prawda czasu - prawda ekranu prawda;) ), bo przecież efekty spawania są w tej grze kluczowe więc żadnych pretensji nie mam:) 

Ja już sobie sprawdziłem, że to nie wina pierdułek graficznych. Ta optymalizacja wrąbała mi niemal dokładnie 10 FPS. Na 1600x900 z 44 do 35 FPS, a na FHD z 39 na 29 FPS - na niezmienionych ustawieniach graficznych. Czyli to, że nic się nie pogorszy to była ordynarna ściema WG. A gra mi chodzi na maksymalnych teksturach bo karty ATI/AMD mają bardzo szybką ich obróbkę i wystarczającą ilość pamięci.
Nie wiem co oni wrąbali do shaderów, że zeżarło 10 FPS - nawet nie odbicia bo bez nich też jest ta sama różnica.

Sign in to follow this