Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.10.2 - Divizní hvězda

9 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
6,814 posts
4,524 battles

Infographic_Release_0103_Star_1200x240_WG_SPB_WoWS.jpg

Během aktualizace 0.10.2 budou mít hráči přístup ke speciálním vítězným bonusům v podobě divizní hvězdy, dostupné pro členy klanů.

Infographic_Squad-Star-0102_en-zh-sg_1200x280_WG_SPb_WoWS.jpg

• Divizní hvězdu můžete získat hraním v divizi se svými spoluhráči z klanu.
  • Hvězda se vydává každému členovi divize za první vítězství vybojované v divizi během aktualizace 0.10.2.
  • Hvězda se dá získat v náhodných, kooperativních a klanových bitvách a rovněž v operacích.
  • Získání určitého počtu hvězd otevírá přístup k různým odměnám.
  • Pokud změníte klan, tak vám všechny dříve získané hvězdy zůstávají.
  • Chcete-li se podívat na seznam členů klanu, s nimiž můžete spojit své úsilí v divizi, a na seznam odměn, které můžete získat, přejděte v sekci „Klany“ na záložku „Divizní hvězda“.

Screenshots_Release_0-10-2_clanstar_EN_1920x1080_WG_SPb_WoWS.jpg

[CSVL]
Beta Tester
128 posts
15,455 battles

Tak na toto jsem zvedavy a po klanovych misich mi to prijde jako dalsi dobry napad. Jen doufam, ze se to po nejake dobe bude restartovat a bude mozne plnit opakovane.

A jeste, omlouvam se za offtopic, ale co takhle treba jednou za rok (nebo v jine frekvenci) resetovat odmeny v operacich?

• Cool 1

[WG]
WG Staff
6,814 posts
4,524 battles
Před 14 hodinami MrHector řekl/a:

Tak na toto jsem zvedavy a po klanovych misich mi to prijde jako dalsi dobry napad. Jen doufam, ze se to po nejake dobe bude restartovat a bude mozne plnit opakovane.

A jeste, omlouvam se za offtopic, ale co takhle treba jednou za rok (nebo v jine frekvenci) resetovat odmeny v operacich?

Zní to, jako dobrý nápad. Nicméně momentálně se neplánuje reset těchto odměn. Přece jenom je fakt, že ty odměny tam nejsou až tak závratné, aby to rozbíjelo herní ekonomiku.

[CSVL]
Beta Tester
128 posts
15,455 battles

Tak jsem se tesil predcasne. Hvezdy jen na dobu patche 0.10.2 a s kazdym hracem z klanu max jedna hvezdicka. To mi prijde jako opet nevyuzity potencial. Zaprve, neprijde mi, ze by se to vubec melo omezovat casem, spis jednou za cas resetovat a pustit od znova (ctrvtletne, pulrocne nebo rocne, to uz je na WG) a nasbirat 45 ruznych hracu, to je nerealne v drtive vetsine klanu. Jako myslenka neni spatna, ale uvedena az do extremu. Proc treba ne za kazdeho hrace max 3 nebo 5 hvezd?

• Cool 1

[POFF]
Beta Tester
303 posts
24,188 battles
Před 20 hodinami MrHector řekl/a:

Tak jsem se tesil predcasne. Hvezdy jen na dobu patche 0.10.2 a s kazdym hracem z klanu max jedna hvezdicka. To mi prijde jako opet nevyuzity potencial. Zaprve, neprijde mi, ze by se to vubec melo omezovat casem, spis jednou za cas resetovat a pustit od znova (ctrvtletne, pulrocne nebo rocne, to uz je na WG) a nasbirat 45 ruznych hracu, to je nerealne v drtive vetsine klanu. Jako myslenka neni spatna, ale uvedena az do extremu. Proc treba ne za kazdeho hrace max 3 nebo 5 hvezd?

Naprosto souhlasím s kolegou,když jsem si pročetl pravidla této akce, nevěřícně kroutím hlavou co za nesmysl dokáže někdo vymyslet.Dám si mokrý hadr na čelo a budu se těšit na konec této aktualizace až záložka této úchvatné akce zmizí.(za těchto podmínek doufám nadobro):cap_horn:

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,075 posts
14,135 battles

Dle vseho se do "divize" pocita i CW a scenare takze i ja co klasicke divize vubec nehraju tak z mam 10 hvezd.

[POFF]
Beta Tester
303 posts
24,188 battles
Před 4 hodinami Sigimundus řekl/a:

Dle vseho se do "divize" pocita i CW a scenare takze i ja co klasicke divize vubec nehraju tak z mam 10 hvezd.

Další hvězdy už za tu snahu stejně nestojí.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,075 posts
14,135 battles
10 minutes ago, Excites said:

Další hvězdy už za tu snahu stejně nestojí.

tak nehrajes kvuli hvezdam ale kvuli tomu ze te to bavi ne?

• Cool 1

[CSVL]
Beta Tester
128 posts
15,455 battles

Tak patch se blizi ke konci, divizni hvezdy asi taky. Obecne myslim, ze to neni spatny pocin a byl bych rad, kdyby se tato ficura opakovala s pravidelnym restartem treba jednou za 3 mesice. Jinak jak jsem cekal, dosahnout na ropu neni uplne jednoduche, nejaktivnejsi sberatele maji 35 hvezd a pres 40 se urcite nedostane nikdo. 

A s tim restartem bych se zaroven rad primluvil za restart odmen v operacich, neni to spatny rezim, nicmene nikdo to moc nehraje prave proto, ze z toho neni nic navic a hlavne - je to hodne omezene tierem a ty nizsi tiery maj proste hraci dost preexpene

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this