Jump to content
Public Test Server restart, downtime 1 hour Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Danny202

Austin

4 comments in this topic

Recommended Posts

[BL4CK]
Beta Tester
4,190 posts
7,171 battles

Kartonik a to že hodně velký , ale s tím reload boostem :cap_rambo:

Do divize se Smoldou  ( poskytna smrad ) , Colbertem a nějaký taky rychlopalný dyldo...

Jak je vubec ted nastavená ráže do 130 mm pro střelbu z kouře ?

Ta lodčka bude bolet , protože dedáj a střelci z +20km . Na to se ráže přes 200 jenom podívá a pul HP udělá puf . Tady bude snad povinnost dávat HP perk .

Jsem zvědavej na Houmrův rozbor elektronickou tužkou a pán černý už ho hral na streamu ( koukal se jestli už skončilo NDA a může ho projet ). On nejlíp hraje , když po první salvě stratí půl HP a tady mu to vyšlo :Smile_trollface:

 

 

 • Cool 1
 • Angry 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IDDQD]
[IDDQD]
Moderator, WoWs Wiki Team, Korzár
4,101 posts
15,417 battles

Austin se jeví jako zajímavá, originální a vcelku zábavná loď. Po Smolenskovi, Colbertovi tedy přichází další rychlopalka a rozhodně velký strašák DD hráčů. Kombinace hydra, rychlonabijáku a SAPů slibují zajímavé možnosti jak při hraní v divizi tak i solo. Dostřel s modulem je 17,3km, takže to nemusí být nutně kempení za ostrovy, když máte po ruce torpéda na 10,5km. Vše to zní velice hezky, ale jednoduché hraní to opravdu není. Kdo má zkušenosti s Atlantou a Colbertem má velikou výhodu. V rukou slabších hráčů to může být oříšek, protože když se nebudete na hru koncentrovat a uděláte chybku, může to být ta poslední. Dobrý hráč v tom naopak bude dosti otravným soupeřem.


Odolnost:
Austin má pancéřovou ochranu dosti podobnou lodi Atlanta, ale na rozdíl od ní má na straně 32 mm. Stále je to ale hubeňour a počet HP připomíná přerostlé DD. V podstatě je stejně dlouhý jako Smolensk, ale o trochu užší. Není to extra baletka, ale ani žádná cihla. Takový klasický flexibilní malý amík. V praxi to znamená, že se nemusíte úplně schovávat za ostrovy ke konci bitvy, ale značně si musíte hlídat nepřátelskou střelbu: měnit rychlost, směr atd., protože ani vylepšená Opravárenská četa vám život nezachrání a ne vždy jsou ty ostrovy po ruce, či duchapřítomné DD se smoukem, hrajete-li solo. Ve hře v divizi (hlavně s DD a dlouhým smoukem) je to však úplně jiná sranda a k přežití ve smouku máte klasické 5km hydro.


Děla a torpéda
6x2 127mm víceúčelová dělíčka působí možná k smíchu, ale super sigma, modul na přesnost a neomezený počet rychlonabijáku (15s: -75%) už taková sranda není. Reload se dá stlačit sám o sobě až na pěkných 6,4s (ale proč se ochudit o dostřel), sigma je 2,05 a disperze 143x86 - lze netrefit? Děla se otáčí prosím pěkně 4,5s (bez vylepšení) Navíc balistika střel je díky nízkému odporu vzduchu velice příjemná a určitě stojí za zmínku - obloučky od Atlanty určitě nečekejte. Rozhodně je to párač DDček a to ultimátní. Zní to všechno sice hezky, ale jak to vypadá se střelbou do těžších cílů?
Zapalování 9% je slušné, ale je potřeba střílet a střílet. Základní dmg HE i SAP není nijak obří, ale pokud budete dobře trefovat nesaturované cíle a vydržíte dlouho naživu, jistě si dobře zablbnete a dmg vám díky zrychlenému nabíjení pěkně naskáče. 2x5 torpéda mají dosah 10,5km, ale perfektní dmg a to 19.033. Tak jako u Atlanty jsou spíše na jukání zpoza ostrovu, či pouštění do cesty, protože mají dlouhé nabíjení, leč ucházející rychlost.


AA obrana
Na ty žádné špatné slovo. Společně s baráží se spolehlivě ubráníte a letadlovka už jen tak nepřiletí. Vysoké DPS, 10 flaků od začátku, což je snad nejvíce ve hře. Citadela bude poměrně odolná i proti AP bombám, ale žádné CV nepřiletělo 2x -  nemám tedy ověřeno - je ale tak slabě chráněná, že bomby budou mít sotva čas na spuštění roznětky.


Absence radaru? ....ale to bychom už asi chtěli příliš :)

Poznatek na závěr - Unikátní kapitán Halsey - dedikovaný na tuto loď? Mňo. Mňam.

Plusy:

 • SAP granáty
 • Urychlovač nabíjení hlavní baterie
 • Přesnost a balistika děl
 • Skvělá AA

Mínusy:

 • HP 34.200 (s expertem na přežití)
 • Křehký pancíř
 • Ráže děl 127mm
 • Absence radaru? (názor nechám na vás)
 • Neužitečné IFHE

 

Signály, kapitán, atd

 • Cool 18

Share this post


Link to post
Share on other sites
[T-N-T]
Players
616 posts
728 battles

Dneska jsem to viděl hrát Flambasse. Pokud měl někdo dobré výsledky s Atlantou, tak je toto neskutečně OP. Během aktivního reload boosteru běžně dokáže SAP nasázet 40+k dmg bez ohledu na cíl. Koukám, že tu hru posouvají pořád dál a dál :D

 

WoWS No Limits Team Approved...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×