Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Twitch Drops ve verzi 0.10.2

9 comments in this topic

Recommended Posts

[AXS]
Players
6 posts
3,323 battles

Twitch drops jsou rozhodně zajímavé... Občas se rád dívám... V poslední aktualizaci jsem dokonce stihl všechny Twitch Drops nasbírat, což bylo super... Škoda, že se žádný drop nepřipsal na účet ve hře...
Přitom v době okolo vánoc se mi normálně do hry připisovali a to jak tankové, tak lodní... A teď nic... :/

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
211 posts
24,832 battles

Nove si je musis sam vyzvednout. Na twitchi rozkliknes svoji ikonku vpravo nahore, rozbali se menu a najdes DROPS.

[WG]
WG Staff
6,655 posts
4,521 battles
Před 11 hodinami Aragamash řekl/a:

Twitch drops jsou rozhodně zajímavé... Občas se rád dívám... V poslední aktualizaci jsem dokonce stihl všechny Twitch Drops nasbírat, což bylo super... Škoda, že se žádný drop nepřipsal na účet ve hře...
Přitom v době okolo vánoc se mi normálně do hry připisovali a to jak tankové, tak lodní... A teď nic... :/

mělo by to tak, jak říká @SRNDA77, že si je musíš vyzvednout přímo na Twitchi v sekci Drops.

Mimochodem jsem se podíval a máš relinknutý twitch, takže by to mělo fungovat v pohodě.

[AXS]
Players
6 posts
3,323 battles

O tom, že je musím sám vyzvednout vím... Zkusil jsem se odhlásit a poté znovu propojit účty a Drops se mi už připsali, tak snad to pomohlo, díky... :)

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
211 posts
24,832 battles

Jeste dodatek: pote co si vyzvednes drop, musis pokud mas zaplou hru ji vypnout a spustit.

Pokud nehrajes, po spusteni hry se pripise. :cap_cool:

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
211 posts
24,832 battles
4 hours ago, Avalon1270 said:

Houstone asi máme problém : 

Když kliknu na  vyzvednout drops uvidím tohle :

https://ctrlv.cz/G8MV

mas rozkoukano 3% z kontejneru az dokoukas 100% tak se na kontiku objevi "vyzvednout drop" pak viz výše.

a muzes sledovat další.

[CRYO]
Players
380 posts
10,592 battles

To je druhej kontejner. Na ten první mám  100% ten nejde vyzvednout ........

Sign in to follow this