Jump to content
Planned Server Restart 23.06.2021 at 04:00 UTC (no downtime) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Twitch Drops w 0.10.2

12 comments in this topic

Recommended Posts

[F-A-M]
Players
50 posts
4,684 battles

powinno byc spowodowanie zalania żeby uzskać trafienie żywą torpedą

[BAWY]
[BAWY]
Players
133 posts
22,826 battles

A wsadźcie sobie wasze twitch dropsy tam gdzie słonko nie dochodzi obecny system jest totalnie skopany podaje mi na twitchu że mam odebrane dropy, misje a płowy z nich nie dostaję w grze. Kiedyś to działało ale jak zwykle trzeba coś popsuć, dzięki wielkie WG.....

• Cool 1

[E--C]
Players
1,261 posts
15,354 battles
3 godziny temu, iraopole napisał:

dzięki wielkie wg.....

Rozumiem złość, ale zły adresat. To Twitch w tym przypadku winien.

Players
321 posts
16,336 battles

U mnie podobnie. I kody z transmisji podawane przez panów z WG też sobie możecie ...tam gdzie słońce nie dochodzi. Ćwiczyłem dwukrotnie z ruskiego i z amerykańskiego streama.

WG Staff
313 posts
On 3/22/2021 at 8:05 AM, ThomAS661 said:

U mnie podobnie. I kody z transmisji podawane przez panów z WG też sobie możecie ...tam gdzie słońce nie dochodzi. Ćwiczyłem dwukrotnie z ruskiego i z amerykańskiego streama.

Kody z NA i CIS/RU zwykle nie działają na kontach europejskich - być może w tym problem.

On 3/18/2021 at 9:17 PM, iraopole said:

A wsadźcie sobie wasze twitch dropsy tam gdzie słonko nie dochodzi obecny system jest totalnie skopany podaje mi na twitchu że mam odebrane dropy, misje a płowy z nich nie dostaję w grze. Kiedyś to działało ale jak zwykle trzeba coś spier.....  dzięki wielkie wg.....

Jeszcze raz połącz proszę swoje konto WG z kontem Twitch. Poza tym upewnij się, że faktycznie jest tak jak mówisz - misje z Twitcha w grze nie są specjalnie oznaczane. Jakby co to skontaktuj się z naszym wsparciem gracza, jeżeli to nic nie pomogło. 

Players
321 posts
16,336 battles
3 hours ago, bloodminister said:

Kody z NA i CIS/RU zwykle nie działają na kontach europejskich - być może w tym problem.

Może być .....

Przecież WG podaje co oglądać i jest lista streamów.

Ktoś mi zwróci te 2 razy dwie godziny życia spędzonego bez sensu - chciałem dobić żetony do włoskiego perma - kamo na Vitorio Veneto?

Sign in to follow this