Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Velký lov: Nájezd začíná

19 comments in this topic

Recommended Posts

Players
363 posts
9,152 battles

jakože  nejaký sprievodca hrou? čo mám robiť? čo sú lode zač? čo znamená čo a aký doplnok? fakt? kedy aktivuhjem dačo a čo to robí? haloooooooooooooooooooooo?  velice spackane

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,263 posts
14,738 battles

Pravda je, že si prostě sedneme do něčeho co nevíme čo urobí.
Nechápu proč nahazuju divizi, když se stejně hledáme jako trotli - takže je to něco jako lepší odpočet?
Některé lodě vypadají dobře - prosím chápat, jako že se mi líbí kontrastní barvy atd - do fun modu super. 
Bezva je přídání nové lodi Aurora - jak se psalo. Prostě jen Moskva s tou svou krásnou vesmírnou camo 2 roky cca zpět - Halloween mod?

Takhle po CW či při covidu z nudy ok. Zábava byla.

Spojler

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
367 posts
12,463 battles

tak som to vyskusal. Nechytilo ma to.

• Cool 1

[_CSR_]
[_CSR_]
Players
111 posts
13,275 battles

Úspěch PROLOMENÍ OSMÉ ZDI získám jak, je tam psáno vraťte se na místa minulých bitev, mapu jsem objel snad 100x a nic . Tak mne napadlo jestli nemusím třeba 8 x krát zdrhnout portálem

[SALIS]
Players
834 posts
16,012 battles
Před 19 minutami Ragnar6661 řekl/a:

Úspěch PROLOMENÍ OSMÉ ZDI získám jak, je tam psáno vraťte se na místa minulých bitev, mapu jsem objel snad 100x a nic . Tak mne napadlo jestli nemusím třeba 8 x krát zdrhnout portálem

Spojler
Spojler
Spojler

Musíš vjet do té arény co je v jednom rohu mapy :Smile_child:Nebo mně to aspoň tak fungovalo.... 

• Cool 1
  • Funny 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
212 posts
24,842 battles
Spoiler

image.thumb.png.8869d3e04c8f9db0516be9f5ede8ce36.pngimage.thumb.png.8a21e31db663353f602f0c57025d8aed.png

Ahoj

V popisu je zmiňován Inženýr budoucnosti za vyzkoumání všech lodí a modulů.

Provedl jsem, ale kde nic tu nic. 

Nebo se bude udělovat až po skončení, případně je to globálnější problém.

Potkal se s tím ještě někdo.

[PPH]
Players
800 posts
16,029 battles
2 hours ago, SRNDA77 said:
  Reveal hidden contents

image.thumb.png.8869d3e04c8f9db0516be9f5ede8ce36.pngimage.thumb.png.8a21e31db663353f602f0c57025d8aed.png

Ahoj

V popisu je zmiňován Inženýr budoucnosti za vyzkoumání všech lodí a modulů.

Provedl jsem, ale kde nic tu nic. 

Nebo se bude udělovat až po skončení, případně je to globálnější problém.

Potkal se s tím ještě někdo.

Zrovna dnes jsem se na to díval a dával to do Otázek k Žábovi... taktéž mám splněno. Tím pádem to buď dostaneme po akci, nebo se jedná o bug... popř. je potřeba ještě nějaká další, v textu neuvedená podmínka. Snad to Žába osvětlí po Velikonocích.

• Cool 1

[CRYO]
Players
380 posts
10,592 battles

Ono těch bugů je tam povíc......

Zasekáváni se za neviditelne ostrovy např ....

Škoda psát .

[ROUGH]
Players
423 posts
19,074 battles

(prosím smazat, odpověď už jsem našel)

Edited by Yamashiro42

[ROUGH]
Players
423 posts
19,074 battles

Pak už bude sloužit jenom k co nejrychlejšímu splnění prvních tří misí každodenního řetězce - proste třikrát naramuj první potvoru a je hotovo za čtyři minuty.

Players
5,304 posts
31,615 battles
Před 2 hodinami beautifulbutterfly řekl/a:

Tie 3 tematické T8 kamufláže mohli byť univerzálne teda s možnosťou namontovať na akú loď xcem 

To by ti ale stačila jen jedna a co by pak WG dávalo příště ? A kdo by kupoval permakamo ?

Players
130 posts
10,511 battles
6 hours ago, ims21 said:

To by ti ale stačila jen jedna a co by pak WG dávalo příště ? A kdo by kupoval permakamo ?

si ma nepochopil .....ale ok 

myslel som ako tie vianocne univerzalne - namontujes na lod aku chces a potom uz tam ostane navzdy 

[-VU-]
Players
173 posts
23,765 battles
Před 33 minutami beautifulbutterfly řekl/a:

myslel som ako tie vianocne univerzalne - namontujes na lod aku chces a potom uz tam ostane navzdy 

Myslím, že ty jsi ho nepochopil. :D ale ok

[PPH]
Players
800 posts
16,029 battles
1 hour ago, beautifulbutterfly said:

Tak ony jsou to dvě rozdílné věci... postapo kamo, Vánoční, speciálně sbírkové výroční atp. které jdou namontovat např. na všechny T8,T9 ( a mám dojem že u některých byly výjimky, že na pár lodí to namontovat nešlo) jsou de facto "nátěr", který nemění nijak zásadně model lodi... Zatímco tyto scifi úpravy jsou dělány na konkrétní loď - zde Amagi, Akizuki a Oland ( pokud jsem to popletl tak sorry, jedu jen z paměti) - takže se blbě montuje "nátěr" na ddčko... které má věž ve předu a vzadu na loď co má dvě vepředu a jednu vzadu apod. Prostě by to nesedělo...

Jinak - celá akce je v pohodě - trvá dlouho, i podpůrné úkoly dávají dost bodů... takže získat bez placení kompletní balíčky za body + 2 různá permakama na lodě šlo s prstem v nose a s druhým... v jiném tělním otvoru:Smile_Default: Jako bonus přebytečné body se překlopí na kredity, což potěší ( teda nepotěší to ims21:cap_haloween:) - aktuálně z toho bude u mě min. 15 mega... a otázka co ještě nahraju. Tyhle "blbárničky" patří k tomu povedenějšímu co WG dělá... ;-)

• Cool 1

Players
363 posts
9,152 battles

ako získam inžiniera? mám všetky misie na moduly splnené ale nevidím, že by sa mi pripísal úspech. 

[SALIS]
Players
834 posts
16,012 battles
Před 2 minutami unhappy360 řekl/a:

ako získam inžiniera? mám všetky misie na moduly splnené ale nevidím, že by sa mi pripísal úspech. 

V 6. 4. 2021 v 14:40 YabbaCoe řekl/a:
V 1. 4. 2021 v 13:51 mortas_invader řekl/a:

Dotaz - při akci Velký lov je možnost získat úspěch " Inženýr budoucnosti — vyzkoumejte všechny lodě a moduly v akci Velký lov. "

Podmínku splněnu mám, odznak nikde.... to bude přidělen až po skončení akce, nebo musím splnit něco specifického ( zahrát se všemi možnými kombinacemi modulů, tančit po jedné noze, zpívat ruskou/sovětskou hymnu při hře... etc.)??

Je to bug, tento úspěch bude připsán v 0.10.3.

• Cool 3

Sign in to follow this