Jump to content
Planned Server Restart 23.06.2021 at 04:00 UTC (no downtime) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.10.2: Italské bitevní lodě. 2. část.

38 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
521 posts
12,437 battles

,,A při spuštění aktualizace 0.10.5 nebudou nadále dostupné ani lodě VI Erich Loewenhardt, VII Nelson, VI T-61, VII Haida, VII Z-39, VIII Asashio, VIII Lenin, a VI Admiral Graf Spee. Tyto lodě budou ze hry odebrány vzhledem ke kombinaci jejich popularity a bojové efektivity. Za účelem zachování vhodné úrovně rozmanitosti týmů s ohledem na lodě, ze kterých jsou složené, nepůjdou tyto lodě na blíže neurčenou dobu nadále získat, ale v budoucnu se mohou vrátit.´´

Říkal jsem si, že Nelson je s námi už dlouho. :Smile_teethhappy:

Za prémko díky.

Beta Tester
158 posts
4,880 battles
30 minutes ago, Flaky26 said:

,,A při spuštění aktualizace 0.10.5 nebudou nadále dostupné ani lodě VI Erich Loewenhardt, VII Nelson, VI T-61, VII Haida, VII Z-39, VIII Asashio, VIII Lenin, a VI Admiral Graf Spee. Tyto lodě budou ze hry odebrány vzhledem ke kombinaci jejich popularity a bojové efektivity. Za účelem zachování vhodné úrovně rozmanitosti týmů s ohledem na lodě, ze kterých jsou složené, nepůjdou tyto lodě na blíže neurčenou dobu nadále získat, ale v budoucnu se mohou vrátit.´´

Za prémko díky.

Už sa nemôžem dočkať nových t6 a t7 lodí ktoré prídu namiesto nich...

Nelson je jediná loď za free XP dostupná pre bežného/casual hráča. Som veľmi zvedavý čo ponúknu namiesto nej, ale predpokladám že tam nanajvýš plesknú niektorú existujúcu prémiovku, tak ako do armory.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
880 posts
21,782 battles
Před 1 hodinou ims21 řekl/a:

to zase přibude "B" verzí  :Smile_facepalm:

V případě Nelsona se řešení přímo nabízí a přitom není potřeba plýtvat B klony (ty přijdou ke slovu později), zove se Rodney. Po vzoru KGV -> DoY fásne delší reload, odeberou superheal a přidají hydro nebo radar a je vystaráno. :Smile_trollface: 

• Cool 1

[SALIS]
Players
841 posts
16,012 battles
Před 2 hodinami JohnTravolta řekl/a:

Už sa nemôžem dočkať nových t6 a t7 lodí ktoré prídu namiesto nich...

Žádné, tyhle tiery už pro WG málo vynáší a ještě k tomu by tam mohli náhodou třeba narazit na nějakou reálnou loď, která by se dala přidat...:Smile_trollface::Smile_trollface:

Před 3 hodinami Flaky26 řekl/a:

Za to Ju-87 s námi opět moc dlouho nepobyly, to je ten Erich Loewenhardt tak OP, že ho stahují, vždyť ve hře není tak dlouho, ne?

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
521 posts
12,437 battles
Před 6 minutami Dave6 řekl/a:

to je ten Erich Loewenhardt tak OP, že ho stahují, vždyť ve hře není tak dlouho, ne?

Dle Wiki přišel 4.8.2020. Nebude mu ani rok, broučkovi. :Smile_child:

Players
9 posts
16,582 battles

pěkné, pěkné. Ale jako zvědavý invalida Jirka Karásek bych by se rád zeptal, proč jsou SAP gránáty na BB tak neúčinné proti DD?? Určitě pro to existuje logické zdůvodnění. Mohli bychom se ho od vývojářů dozvědět?

Beta Tester
158 posts
4,880 battles
18 minutes ago, Ace_Rimmer_CZE said:

pěkné, pěkné. Ale jako zvědavý invalida Jirka Karásek bych by se rád zeptal, proč jsou SAP gránáty na BB tak neúčinné proti DD?? Určitě pro to existuje logické zdůvodnění. Mohli bychom se ho od vývojářů dozvědět?

image.thumb.png.c9973814eec8d5cdcf0e071e75034ab9.png

Nie je tu nič k videniu, všetko je v úplnom poriadku a presne tak ako má byť.

• Cool 3

[IDDQD]
Players
9 posts
3,063 battles

Takže Italské žetony, už dostanu pouze z balíčků za 1500 dublonů? Chápu to správně? 

Players
9 posts
16,582 battles
19 minutes ago, JohnTravolta said:

image.thumb.png.c9973814eec8d5cdcf0e071e75034ab9.png

Nie je tu nič k videniu, všetko je v úplnom poriadku a presne tak ako má byť.

ok, díky :). Takže jinými slovy je odpověď: "SAP je hlavní charakteristikou italské větve a mají fungovat hlavně na měkké cíle (CA, CV a DD). Jenže proti DD jsou účinné až moc takže to uděláme tak, že budou úplně k ničemu. A to až tak, že AP budou proti DD účinější". Bravo ...

Tzn. že SAP nemá cenu používat vůbec. Jenom kvůli CA přebíjet nebudu a na CV člověk někdy celý den nenarazí. A když narazí tak nedostřelí. A když dostřelí tak netrefí .. :)

• Cool 6
  • Funny 2

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
369 posts
12,480 battles
16 hours ago, Ace_Rimmer_CZE said:

Aby DDckari neplakali, ako ich talianske bitevky vypinaju na jednu slavu :Smile_trollface:

• Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,910 posts
5,408 battles
16 hours ago, Ace_Rimmer_CZE said:

na CV člověk někdy celý den nenarazí. A když narazí tak nedostřelí. A když dostřelí tak netrefí .. :)

"Tři lopaty prachu, kouli kamennou, hrubě tesanou, pravé kolo podkopat, levé podložit. Ve jménu Svaté Barbory - palte!"
"Rána dobrá, ale krátká, bratře Žižko..."
"Nevadí, Lukáši - popojedem!"

• Cool 1
  • Funny 1

Beta Tester
158 posts
4,880 battles
2 hours ago, Ajax102 said:

Aby DDckari neplakali, ako ich talianske bitevky vypinaju na jednu slavu :Smile_trollface:

Za predpokladu že ho vôbec trafíš ;)

• Cool 1

[WG]
WG Staff
6,773 posts
4,523 battles
Před 19 hodinami Ace_Rimmer_CZE řekl/a:

Poškození SAP granátem bylo na DDčka nastavené na 1/10, což je vlastně stejně, jako v případě AP granátů. Přece jenom kdyby žádné z těchto omezení nebylo, DDčka by už vůbec nikdo nehrál, kdy by bitevky neměli vůbec žádný problém na salvu vypínat DDčka.

Navíc DD mají velmi málo HP v porovnání s ostatními třídami a tak i tento jeden "overpen" kolikrát vlastně znamená snížení 10% celkového počtu HP, které v drtivé většině DDčka nemůžou opravit, jelikož nemají heal.

Před 2 hodinami Ajax102 řekl/a:

Což se dokonce stávalo, když se tyto bitevky prvně testovaly.

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
880 posts
21,782 battles
Před 25 minutami YabbaCoe řekl/a:

Poškození SAP granátem bylo na DDčka nastavené na 1/10, což je vlastně stejně, jako v případě AP granátů. Přece jenom kdyby žádné z těchto omezení nebylo, DDčka by už vůbec nikdo nehrál, kdy by bitevky neměli vůbec žádný problém na salvu vypínat DDčka.

Navíc DD mají velmi málo HP v porovnání s ostatními třídami a tak i tento jeden "overpen" kolikrát vlastně znamená snížení 10% celkového počtu HP, které v drtivé většině DDčka nemůžou opravit, jelikož nemají heal.

Jenže když se na mě vypraví yolo hráč s dd, tak mu nemám co udělat (s italskou BB), protože laufy míří jeden doleva a druhý nahoru, případný třetí pak do kapsy a když se trefím, tak je to jedním granátem za usmolený 1 k HP. A kolikrát že stihnu vystřelit, než mě potopí? A sorry, ale fakt nebudu BB hrát stylem "lížu lajnu až do úspěšného vítězství", to kdybys mi chtěl naznačit, že s BB jsem byl na nesprávném místě.

Na salvu vypínaly kdysi BB i křižníky, než se podařilo nastavit RNG tak, aby nemehla pořád neplakala (zato já teď někdy pláču, když na 10 km s Césarem nejsem schopný potopit full broadside Pepsiny, Kbergy, Nbergy, Kirovy, Schorsy a další...).

A proč se teda do hry zavedlo zvěrstvo, které se zove Ostrostřelec? Křižníky než se rozkoukají, tak fásnou dvě citoše a pokud nemají heal, tak mají po hře, protože je ustřílí i to blbé DD.

Edited by cer243
upřesnění národa a třídy
  • Cool 5

Players
17 posts
1 hour ago, cer243 said:

Jenže když se na mě vypraví yolo hráč s dd, tak mu nemám co udělat (s italskou BB), protože laufy míří jeden doleva a druhý nahoru, případný třetí pak do kapsy a když se trefím, tak je to jedním granátem za usmolený 1 k HP. A kolikrát že stihnu vystřelit, než mě potopí? A sorry, ale fakt nebudu BB hrát stylem "lížu lajnu až do úspěšného vítězství", to kdybys mi chtěl naznačit, že s BB jsem byl na nesprávném místě.

Na salvu vypínaly kdysi BB i křižníky, než se podařilo nastavit RNG tak, aby nemehla pořád neplakala (zato já teď někdy pláču, když na 10 km s Césarem nejsem schopný potopit full broadside Pepsiny, Kbergy, Nbergy, Kirovy, Schorsy a další...).

A proč se teda do hry zavedlo zvěrstvo, které se zove Ostrostřelec? Křižníky než se rozkoukají, tak fásnou dvě citoše a pokud nemají heal, tak mají po hře, protože je ustřílí i to blbé DD.

Presne tak to je , predvčerom som hral z Conte di Cavour a hľa  Ochotnik si ma vybral a ak by som dobre nemanévroval a miesto AP mám Sapy a mám o batériu menej tak je po mne . Ltt , že som sa vyhol tým jeho 12 torpédam (samoška že ma nejaké trafilo ) ale ta jeho drzosť proste dorazil až na dostrel jeho torpéd (čo je max 4,5 km) lebo vedel , že mu neviem ublížiť skrz tie vydrbané SaP granáty . Našťastie som ho dorazil AP čkami , lebo diel je tam neúrekom a bol už tak blízko že nemal ako újsť ale bolo to o hubu , proste je to blbosť . 

Dead eye je tiež  svinstvo ktoré pekne rozbilo hru , a akosi sa neviem prispôsobiť tomuto novému štýlu hrania z BB . 

Beta Tester
158 posts
4,880 battles
7 hours ago, YabbaCoe said:

Což se dokonce stávalo, když se tyto bitevky prvně testovaly.

Neviem či mám toto brať ako vtip... Prvý Apríl je ešte ďaleko.

Tie Talianske lode boli testované ako dlho?

A vzišla z toho takáto hlúposť?

A na toto už nemám slov...

6 hours ago, YabbaCoe said:

Torpédoborec můžeš zničit: Střelbou z hlavní baterie, střelbou ze sekundární baterie, torpédama, raketama, bombama, či třeba nárazem.

[SALIS]
Players
841 posts
16,012 battles

Pokud si mám vybrat s obou extrémů (protože WG balancuje jen podle extrémů) tak je to lepší 1/10 dmg než full dmg do torpédoborců, sice to určitě NENÍ NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ, ale lepší jo... Hlavně u high-tierů podle kterých se balancuje :Smile_sad: 

DDčka mají už takhle dost nepřátel a "counterů", že se mi posun zpět, ke "kámen-nůžky-papír" líbí, BB by neměly ve hře fungovat jako lovci DD... Opravdu není potřeba další bitevka, které bez přemýšlení - protože teoreticky Italové mohou používat SAP jako primární munici,  šlehnou DDčku za full HP (což během testování nebyl problém... :fish_boom:), Conq a ostatní co mají věčně nabité HE stačí... :Smile_sceptic: 

A ano na nižších tierech je to problém, ale tam je pro mě těch problémů tolik, že už to nic nezmění

Spojler

A ano jsem si vědom , toho že spoustu lidí se mnou nebude souhlasit a bude mě třeba i obviňovat ze zastávání WG. Nebojte já už jsem si zvyknul, doporučuji si to v klidu přečíst ještě jednou.

Pak si povzdychnout nad stavem hry, vzpomenout na minulé aktualizace, a říct, že je to možná tak možná lepší, než aby vydali linii která opět rozbije hru ještě víc...

• Cool 3

Beta Tester
158 posts
4,880 battles
6 minutes ago, Dave6 said:

Pokud si mám vybrat s obou extrémů (protože WG balancuje jen podle extrémů) tak je to lepší 1/10 dmg než full dmg do torpédoborců, sice to určitě NENÍ NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ, ale lepší jo... Hlavně u high-tierů podle kterých se balancuje :Smile_sad: 

DDčka mají už takhle dost nepřátel a "counterů", že se mi posun zpět, ke "kámen-nůžky-papír" líbí, BB by neměly ve hře fungovat jako lovci DD... Opravdu není potřeba další bitevka, které bez přemýšlení - protože teoreticky Italové mohou používat SAP jako primární munici,  šlehnou DDčku za full HP (což během testování nebyl problém... :fish_boom:), Conq a ostatní co mají věčně nabité HE stačí... :Smile_sceptic: 

A ano na nižších tierech je to problém, ale tam je pro mě těch problémů tolik, že už to nic nezmění

To je zaujímavé vysvetlenie.

Čiže sa mám predkloniť a roztiahnuť polky?

Prečo to musia byť extrémy? Musí to byť 1/10?

Načo mi je ten slávny SAP?

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
369 posts
12,480 battles
11 hours ago, JohnTravolta said:

Načo mi je ten slávny SAP?

bitevkove SAP pouzivam minimalne. Dokonca aj na Thundererovi pouzivam AP viac ako HE. 

Pravda je ze v realne bb takmer nepouzivali hlavne baterie na boj s DD. To mali na starosti hlavne sekundarne baterie.

Beta Tester
158 posts
4,880 battles
12 hours ago, Dave6 said:

Hide contents

A ano jsem si vědom , toho že spoustu lidí se mnou nebude souhlasit a bude mě třeba i obviňovat ze zastávání WG. Nebojte já už jsem si zvyknul, doporučuji si to v klidu přečíst ještě jednou.

Pak si povzdychnout nad stavem hry, vzpomenout na minulé aktualizace, a říct, že je to možná tak možná lepší, než aby vydali linii která opět rozbije hru ještě víc...

Zas to nemusíš brať ako osobný útok na teba...

Ale tak prečo to musí byť vždy len extrém? Talianske lode majú čo ponúknuť aj bez toho aby im WG musel tlačiť nejakú superschopnosť. Sú rýchle, väčšinou krásne, majú väčšie množstvo (menších) kanónov, či už hlavnej alebo sekundárnej batérie... Ako lákadlo im mohli dať možnosť VYBRAŤ SI z troch druhov munície, prípadne ako bonus SAP granáty pre 90mm sekundárky...

Ale toto? Rozptyl jak hrdzavá krhla a neexistujúca obrana proti DD? Človek si môže zaspomínať na T3 vs CV? Ďakujem, neprosím. Veľmi dlho som čakal na talianske lode a som sklamaný. Keď si to tak vezmem tento pocit prevláda pri väčšine posledných úprav a odpovediach za strany WG. Asi je teda čas zdvihnúť kotvy a nájsť si inú zábavku.

[WG]
WG Staff
6,773 posts
4,523 battles
Před 14 hodinami JohnTravolta řekl/a:

Neviem či mám toto brať ako vtip... Prvý Apríl je ešte ďaleko.

Tie Talianske lode boli testované ako dlho?

A vzišla z toho takáto hlúposť?

A na toto už nemám slov...

Klasicky byly testovány několik měsíců. A proč hloupost? SAPy jsou velmi efektivní v prorážení méně pancéřovaných částí lodí, tudíž střelbě přes superstrukturu a palubu, třeba. V těchto místěch ti udělají mnohem větší poškození než HEčka a dokonce než APčka, jelikož APčka časteji pak proletí dál a udělají akorát overpen.

Tudíž kdyby tato možnost zůstala na 100% ve střelbě proti DDčkám, pak by jejich efektivita proti DDčku byla velmi vysoká, vlastně by stačilo pár granátů na potopení celé lodi hledě na maximální možné poškození a počet HP. Jak by se DDčko pak vlastně mohlo bránit, či doufat, že přežije jednu jedinou salvu, když se spotne? Bylo by to až moc OP ve hře proti nim a upřímně, nikdo by DDčka pak nehrál. Tudíž nastavení na 1/10 je dle mého názoru dobrá věc z balančních důvodů. Také když si tak vemeš, jeden granát ze salvy ti udělá dejme tomu 10% HPček z DDčka, které nejdou opravit. Navíc velmi pravděpodobně po nich střílí tvé sekundárky a také jsou tam další hráči, kteří se budou snažit toto DD zasáhnout.

Co je tedy tak hodně špatně na tomto nastavení? Že to není moc OP proti DDčkám?

a k tomu druhému, odpověděl jsem přesně tak, jak byla položena otázka :cap_like:

• Cool 1

[SALIS]
Players
841 posts
16,012 battles

Já to jako útok neberu, já ani nereagoval na tebe, já jen tak napsal svůj názor... A to ani tím "spoilerem", který jsem tam asi teda přidal později než je tvoje odpověď ale úplně bez jejího čtení - dávám ho v podobném znění pod své příspěvky k novým věcem celkem často, pro některé jedince, jenom včera jsem ho tam dodával později...

Ale Italské BB i z toho co jsem tak viděl, hrál apod. mi přijdou v pohodě hratelný, jenom spolu s některými jinými liniemi trpí na současnou long-range HE metu a na současnou playerbase, pro kterou je slovo teamplay nadávkou, což mi přijde že WG ještě nepochopilo a některé nové linie stále počítají s tím, že se hraje týmově - tj. ty DDčka zabije tým a Italská BB se o ně nemusí starat :Smile_teethhappy::Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:  nebo jen dorazit ono i těch 1000hp DDčko někdy pocítí

A nezapomínej na ten strašně úžasný (a zbytečný a nesmyslný) smoke, který tu linii zachraňuje a dělá s ní OP věci, které se musí balancovat tak, že mají všechno ostatní špatné... :Smile_trollface:

Proč to musí být extrém? Protože to navrhuje WG...jak píšeš v závěru... :Smile_sceptic:

Sign in to follow this