Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ZlyAQ

Suport...

8 comments in this topic

Question

[A-TOM]
[A-TOM]
Players
55 posts
17,668 battles

fajnie widzę ze zaczęliście juz nawet banować graczy na suporcie.

image.thumb.png.197674edb71b8d262b93debffed0c822.png

• Funny 2

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[FOAM]
Beta Tester
151 posts
10,976 battles

no to musiałeś nieźle ich obsmarować...
mi za to ze jednemu, który siebie nazwał Stanisław Ignacy Witkiewicz, na uwagę moją że nie wolno mu używać w oficjalnej bądź co bądź korespondencji używac imion historycznych zablokował mi chat ...

bez podania przyczyn...
oni tez mają złe dni..
podobno to tylko ludzie, ale z racji tego ze mają władzę, czasem z niej korzystają

• 0
Players
103 posts

Gdzie znajdę adres , by złożyć skargę na pracowników ? W biurze obsługi klienta nie ma , a sprawa dotyczy nie gry , tylko BHP pracowników WOWS ? Będę wdzięczny za poradę 

• 0
WG Staff
803 posts
10,215 battles

Proszę tutaj albo w wiadomości prywatnej numery zgłoszeń co do których macie wątpliwości. 

• 0
[MCNC]
Beta Tester
10 posts
16,953 battles

Witam

Mam problem z przesłaniem raportu do supportu, wypełnienie samego raportu jest ok, ale jak daję wyślij to pojawia się monit z informacją o kłopotach technicznych oraz wskazówka o wysłanie w późniejszym terminie i być może nie byłoby w tym, nic dziwnego, gdyby nie to, że tak mam już od soboty (dziś jest wtorek)... Czy ktoś wie jak inaczej wysłać raport lub ewentualnie kto z forum (który administrator) mógłby tę sprawę "popchnąć" dalej?

Pozdrawiam.

• 0
[A-TOM]
[A-TOM]
Players
55 posts
17,668 battles

Fajnie, widzę ze pomoc z waszej strony jest nieoceniona, ja dalej mam zablokowany suport, czy ktoś mi w końcu pomoże ? 

• 0
[CMWR]
[CMWR]
Players
255 posts
22,269 battles
11 hours ago, ZlyAQ said:

Fajnie, widzę ze pomoc z waszej strony jest nieoceniona, ja dalej mam zablokowany suport, czy ktoś mi w końcu pomoże ? 

Każdy z graczy by Ci pomógł, niestety w tej materii nie są władni. Nawet bloodminister jest dla nich za wąski. Dział wsparcia to Państwo w Państwie. Nie pozostaje Ci nic innego jak zainstalować Discord tam wejść na serwer WoWs i pogadać z wyższymi władzami może coś pomogą lub doradzą. Ja odpuściłem sobie jakiekolwiek próby zgłoszeń do działu wsparcia , zawsze pokazywał się jeden komunikat przy próbie wysłania zgłoszenia . Screen tego co opisuję.

2021-07-08.thumb.png.833a705d17becd06ae5ae785f363c80c.png

P.S 

Po rozmowach z bloodminister wyszło na to że u mnie jest błąd, a po stronie działu wsparcia wszystko jest dobrze. :cap_old:

• 0
[A-TOM]
[A-TOM]
Players
55 posts
17,668 battles
On 11/26/2021 at 9:54 AM, pl_piter said:

Każdy z graczy by Ci pomógł, niestety w tej materii nie są władni. Nawet bloodminister jest dla nich za wąski. Dział wsparcia to Państwo w Państwie. Nie pozostaje Ci nic innego jak zainstalować Discord tam wejść na serwer WoWs i pogadać z wyższymi władzami może coś pomogą lub doradzą. Ja odpuściłem sobie jakiekolwiek próby zgłoszeń do działu wsparcia , zawsze pokazywał się jeden komunikat przy próbie wysłania zgłoszenia . Screen tego co opisuję.

2021-07-08.thumb.png.833a705d17becd06ae5ae785f363c80c.png

P.S 

Po rozmowach z bloodminister wyszło na to że u mnie jest błąd, a po stronie działu wsparcia wszystko jest dobrze. :cap_old:

Dziękuje za treściwe informację, będe próbował w taki sposób.

Sign in to follow this