Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Recenze aktualizace vizuálních efektů

12 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,235 posts
14,709 battles
Citace

Vizuální efekty ve World of Warships dělají ze hry potěchu pro oko

Budeme se víc kochat grafikou :Smile_trollface:
Btw některé ty obrázky mi přijdou horší než původní, ve hře to asi bude vypadat jinak. Nejvíc se mi "zatím" líbí šplouchance vody.

• Cool 1

[WOTN]
Players
293 posts
6,363 battles

Jj, budeme se kochat. A kazdy jinak, nekdo hodinu, nekdo jeden den, nejvetsi hracickove 2 dny. U sebe to odhaduji na jednu bitvu, kouknu jak to vypada a dal se o to asi nebudu zajimat, nebot u me prevazuje preference obsahu nad formou, tedy hratelnost nad grafickymi efekty. Podobne to mam i u ostatnich her, nebo filmu. Urcite si vsichni zanadavame u bugu s tim spojenych, podobne jako u zprasenych zvuku ktere se take nedavno predelavaly.  Zabak nam bude nadavat ze se nam nic nelibi, ale jako kdo tohle chtel? Kazdy update sledujeme zaplaty bugu, nerfy a buffy lodi, a pak jsou tam graficke efekty, vice mraku, mlha nad ostrovem, vlnky jinak splouchaji... koho z vas to zajima?

Mimochodem US server uz to asi ma, kouknete na AA trasirky ve 4:50, tohle bych smetl ze stolu uz na porade a do zive hry by se to vubec nemelo sanci dostat. To ma byt jakoze zlepseni prehlednosti hry?

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,597 posts
1,118 battles
Před 12 minutami Yebat řekl/a:

Mimochodem US server uz to asi ma, kouknete na AA trasirky ve 4:50, tohle bych smetl ze stolu uz na porade a do zive hry by se to vubec nemelo sanci dostat. To ma byt jakoze zlepseni prehlednosti hry?

To je mod..

Co jsem hrál na PTčku, tak ta AAčka vypadala jinak a vypadala velmi dobře. 

• Cool 2

[CSN]
Beta Tester
2 posts
5,023 battles

dle videa jsem nadšen ... ale jak bylo výše řečeno ... ocením a vnímat to budu pár her  a budu se modlit, aby tam nebyly zaneseny jiné bugy jako každý patch. To totiž smaže to pěkné, co bylo do hry přidáno :-)

Pořád jsou lodě pro mě adekvátní náhradou za WoT, které hrát, je pro mě už beze smyslu.

Doufám, že do WoWs nebudou mít nikdy šanci kecat ti vývojáři, co zkazili WoT :-)

• Cool 2

[PRASE]
Players
151 posts
8,604 battles

(+) asi nově při míření uvidím loď i přes gejzíry a kouř :Smile_Default:

(-) asi nově z letadla neuvidím dobře trasírky AA :Smile_sad:

(?) Co se týká lepšího přehledu, tak bílý text na pozadí bílých mraků asi pořád neuvidím. :Smile_unsure:

PS: video jsem neviděl.

[SALIS]
Beta Tester
219 posts
11,178 battles

Taková zlepšení by měly být každý patch za ty prachy. Ale jinak palec nahoru

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
25 posts
5,432 battles

Tak to se mi líbí ;) Ale jak se píše vejš -> některé obrázky mi přijdou horší než dřív, hlavně ty s ledadlama, ale všechny ostatní bez letadel vypadali naopak suprověji, tak uvidím. Jdu to zkouknout a užít si new grafiku a doufám, že se nebudu kochat a zbytečně neumřu ;) :D

[IDDQD]
Korzár
2,597 posts
1,118 battles
Před 18 hodinami walik_hracka řekl/a:

(-) asi nově z letadla neuvidím dobře trasírky AA :Smile_sad:

To ti je k čemu? Však se vyhejbáš jen flakům (bublinám). Trasírkám se nevyhneš i kdyby jsi je viděl. 

[CSP]
Players
27 posts
8,478 battles

Tak zrovna ty dopady granátů do vody mi přijdou mimo... ale jinak to vypadá dobře.

[PRASE]
Players
151 posts
8,604 battles
5 hours ago, Wolffnstein said:

To ti je k čemu? Však se vyhejbáš jen flakům (bublinám). Trasírkám se nevyhneš i kdyby jsi je viděl. 

Vidím (zatím) z které lodi na mě dostřelí a z které ne a tedy kam mám při prvotním průzkumu prchat z dostřelu.