Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Nowe premie w grze z AMD

9 comments in this topic

Recommended Posts

WG Team, Master Pirate, Sailing Hamster
2,045 posts

Wraz z zakupem procesorów AMD Ryzen ™ lub kart graficznych AMD Radeon ™, możecie zabrać Västerås i Błyskawicę na rejs z Grzegorzem Brzęczyszczykiewiczem!

Przeczytaj na portalu
  • Funny 1

Players
4 posts
1,767 battles

A jak sprzęt od AMD (CPU i GPU) zakupiłem w zeszłym roku to jest gdzieś nagroda pocieszenia? Albo cokolwiek? :(

Players
117 posts
3 hours ago, The_EURL_Guy said:

Wraz z zakupem procesorów AMD Ryzen ™ lub kart graficznych AMD Radeon ™, możecie zabrać Västerås i Błyskawicę na rejs z Grzegorzem Brzęczyszczykiewiczem!

Przeczytaj na portalu

Wiadomość była i już jej nie ma. Diabli wzięli?

Chodziło o kody z produktów AMD - na Brzęczyszczykiewicza i SWE DD 6T - które po 30-40 zł na Allegro chodzą. To takie info dla tych, którzy się zdążyli przeczytać wiadomości na stronie Wargamblingu.

[O-R-P]
Players
36 posts
11,095 battles
On 3/3/2021 at 2:30 PM, The_EURL_Guy said:

Przeczytaj na portalu

Niezły deal -kup kartę graficzną której praktycznie nie ma (a jak jest to kosztuje 6 - 7 tyś. złotówek), to dostaniesz premkę za max 100zł. No super.

[O-R-P]
Players
36 posts
11,095 battles
1 minute ago, MojaEkscelencja said:

Premkę (Błyskawicę) to dostajesz na 7-dniowe wypożyczenie, a nie na zawsze. 

Tyle to wie, chodzi mi o sam fakt - kart graficznych nie ma, a jak są to za chore pieniądze, taki Ryzen 5600 też ma chora cenę, a jak już kupisz to dostaniesz od AMD i WG jakieś guano (nie chodzi mi o Błykotkę, która jest całkiem niezłym okrętem, ale o fakt, że dostaniesz ją na 7 dni). 

Players
213 posts
24,805 battles
13 minutes ago, biggos35 said:

Tyle to wie, chodzi mi o sam fakt - kart graficznych nie ma, a jak są to za chore pieniądze, taki Ryzen 5600 też ma chora cenę, a jak już kupisz to dostaniesz od AMD i WG jakieś guano (nie chodzi mi o Błykotkę, która jest całkiem niezłym okrętem, ale o fakt, że dostaniesz ją na 7 dni). 

Takie promocje to jak prezent np.z łabędzia wykonanego z kapsla po gorzale od tatusia wracającego po całonocnej balandze :Smile_sceptic:

[O-R-P]
Players
36 posts
11,095 battles
Just now, FUNSON said:

Takie promocje to jak prezent np.z łabędzia wykonanego z kapsla po gorzale od tatusia wracającego po całonocnej balandze :Smile_sceptic:

Trafiony, zatopiony :)

Sign in to follow this