Jump to content
  • 0
albatrosaipod

problem z zdobywaniem wolnego PD

4 comments in this topic

Question

Players
2 posts
67 battles

Otóż jestem (tak mi się wydaje) nowym graczem i mam problem z zdobywaniem wolnego PD. Problem jest taki: chcę zdobyć okręt taki i taki do jego zbadania potrzebuję powiedzmy 2500 tys. PD/wolnego PD j(jeszcze się w tym do końca nie łapie) no i wchodzę do gry i jest pokazane że podczas bitwy uzbierałem 956 PD czy wolnego PD i jak sprawdzam ile mi jeszcze zostało do uzbierania to mi pokazuje że uzbierałem tylko 40 PD czy wolnego PD i zostało mi do uzbierania jeszcze 2460 PD czy wolnego PD i nie wiem czy to normalne że tak wolno się to zbiera czy to ja robię cos źle

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
328 posts
9,577 battles

Na początku to za wiele nie zdobędziesz. Pomijając początkowe bitwy z botami, to na niskich tierach farmienie wolnego PD jest wysoce nieopłacalne. Do zbadania następnego okrętu z danej linii nie potrzebujesz wolnego doświadczenia, wystarczy "normalne". Ilość zdobywanego wolnego PD możesz później podbić kamuflażem i sygnałami.

• 0
WG Staff
259 posts

Tak jak napisał kolega wyżej, upewnij się, że masz na okręcie kamuflaż i sygnały z odpowiednimi plusami do wyniku bitwy. Na niskich tierach będziesz dostawał odpowiednio mniej PD i wolnego PD, szczególnie w bitwach z botami. Inna rada, nie używaj wolnego PD na odblokowywanie nowych okrętów drzewkowych - zbieraj na ten cel zwykłe PD, a wole wydawaj na okręty dostępne tylko za wolne PD (Aegir, Azuma, Friesland, Hayate, Nelson). Powodzenia!