Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
grzesiek0984

Błąd w trakcie ładowania gry

8 comments in this topic

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[G-B-S]
Players
16 posts
26,111 battles

Mam to samo. Wywala notorycznie. Logowanie wisi bez końca.

• 0
[GB-R]
Players
34 posts
6,861 battles

A mnie dzisiaj wywaliło z gry .

Podobnie nie mogłem się ponownie zalogować , musiałem wyłączyć komputer i dopiero po ponownym włączeniu komputera mogłem się zalogować .

No i taka niespodzianka .

2021-03-03 (1).png

• 0
Modder
5,213 posts
23,485 battles

Az zrobiłem testy na moim archaicznym komputerku z 2009 roku. Procek Athlon 4 rdzenie po 3,4 GHz - logowanie od ręki, przestawienie go w tryb oszczędny 4x0,8 Ghz - logowanie w nieskończoność. Od razu widać, że pod tym napisem logowanie kryje się uruchamianie różnych procesów, a nie tylko podanie uzytkownika i hasła Stąd jeżeli macie jakieś problemy, to podawajcie co to za sprzęt. Jak to jakiś laptop biurowy ze zintegrowaną karta graficzną, to nie ma co się dziwić.

Tak dla przykładu podam, że ostatnio napisałem mod, który zamienia mm na cale we wszystkich 20 plikach językowych gry. I dla mego kompa zajmuje to ... 1 godzinę. Między innymi dlatego, że procesor nie chce się bardziej obciązyć tym programem niż na kilkanaście procent.

edit. zmianiłem skrypt z jednego wątku na wielkowątkowość i teraz obciąża 100% CPU i to co zajmowało godzinę, teraz kończy się w kilka minut :-)

• 0
[KLON]
Players
501 posts
19 hours ago, Odo_Toothless said:

Az zrobiłem testy na moim archaicznym komputerku z 2009 roku. Procek Athlon 4 rdzenie po 3,4 GHz - logowanie od ręki, przestawienie go w tryb oszczędny 4x0,8 Ghz - logowanie w nieskończoność. Od razu widać, że pod tym napisem logowanie kryje się uruchamianie różnych procesów, a nie tylko podanie uzytkownika i hasła Stąd jeżeli macie jakieś problemy, to podawajcie co to za sprzęt. Jak to jakiś laptop biurowy ze zintegrowaną karta graficzną, to nie ma co się dziwić.

Tak dla przykładu podam, że ostatnio napisałem mod, który zamienia mm na cale we wszystkich 20 plikach językowych gry. I dla mego kompa zajmuje to ... 1 godzinę. Między innymi dlatego, że procesor nie chce się bardziej obciązyć tym programem niż na kilkanaście procent.

edit. zmianiłem skrypt z jednego wątku na wielkowątkowość i teraz obciąża 100% CPU i to co zajmowało godzinę, teraz kończy się w kilka minut :-)

Testowałeś może na PTSie te nowe ustawienia graficzne i ich wpływ na wydajność? W moim przypadku gra jest znacznie bardziej stabilna i teraz z ustawieniami na max mam sztywne 60 FPS, co normalnie nie jest u mnie możliwe na ustawieniach średnich/wysokich. Mam tylko nadzieję, że uda im się te zmiany wprowadzić na normalny serwer w takiej postaci.

• 0
Modder
5,213 posts
23,485 battles
6 hours ago, Firkines said:

Testowałeś może na PTSie te nowe ustawienia graficzne i ich wpływ na wydajność? W moim przypadku gra jest znacznie bardziej stabilna i teraz z ustawieniami na max mam sztywne 60 FPS, co normalnie nie jest u mnie możliwe na ustawieniach średnich/wysokich. Mam tylko nadzieję, że uda im się te zmiany wprowadzić na normalny serwer w takiej postaci.

Na moim sprzęcie nie widzę różnicy (Geforce 970 GTX), a generalnie tzw "ulepszenia" grafiki wycinam zastępując przezroczytym tłem, żeby nie widziec takich kwiatków jak na obrazku itd. Wychodzę z założenia, że co nie pomaga realnie w grze, jest zbędne. Jak będę chciał sobie podziwiac widoki i efekty, to odpalę sobię jakąś grę w SP.

Powoli wszystkie podobne poprawki umieszczam w [0.10.1.X] OdTo GFX/UI mods Tylko, że to nie ma prawie żadnego wpływu na FPS, a na wygodę gry.

oryginał gry "z realizmem" (tylko kto obserwuje sytuację na prawdziwym okręcie z wysokości działa ?):

shot-21_03.04_20_14.54-0065.thumb.jpg.8ab7c2ce31df80454d31e9684777042d.jpg

mod z przezroczystą teksturą, pokazuje do czego potrzebne są "ulepszenia". Co najwyżej do usunięcia.

image.png.bb9a00ff2452ff1aa96e134fc2c003e2.png

Sign in to follow this