Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Korsarz_87

Wugje wsadźcie sobie w rufe tego autopilota!!!

17 comments in this topic

Recommended Posts

[DOREE]
Beta Tester
1,796 posts
13,194 battles

TAK, to jest płacz temat.

Bo jak tu kurła sie nie popłakać. 

Wymyśliłem sobie genialną trase dla CV, żeby być blisko walki, ale jednak nieuchwytnym, i wszystko fajnie, tylko w kluczowym momencie ten zyepany autopilot wymyślił, że po co dawać na maszyny cała na przód, tak, jak było zaplanowane, skoro można dać w opór wstecz. Elegancko bym porobił dwa BBeki i to wcale nie klikając z końca mapy tylko grając taktycznie, ale zamiast tego AI wystawiło mi całą burte pod salwy z BB. 

Zresztą, kogo to obchodzi, jak było. Wszyscy wiedzą, jakie to spierpaprane ówno (znaczy, nie mój CV tylko autopilot).

Naprawić AI albo oddawajta mie rekompensate w złocie za straty moralne (TAK, moralne, bo ile sie nakląłem, to moje) albo ide do płokułatuły.

• Cool 7
  • Funny 4
  • Boring 1

[MAX]
Players
482 posts
22,838 battles

Jakby to tu.... na oficjalnym strumyku WG, nasz świeżo upieczony CM odpowiedział na pytanie w związku z autopilotem: coś tam chyba robią, ale tak naprawdę nie jest to w chwili obecnej priorytetem. 

Modder
5,209 posts
23,456 battles
1 hour ago, Korsarz_87 said:

, tylko w kluczowym momencie ten zyepany autopilot wymyślił, że po co dawać na maszyny cała na przód, tak, jak było zaplanowane, skoro można dać w opór wstecz

Ostatnio się zdziwiłem jak na starcie wyznaczyłem dosyć prosty kurs za jakąś daleką wysepke, a "auto" już zawczasu biorąc pewnie na nią poprawkę, ustawił 50% maszyn i zaczął wykręcać niewiadomo po co. Skoro na prostej robie takie numery, to co mówic o jakichś bardziej skomplikowanych manewrach.

Players
23 posts
3,317 battles

Najlepiej jakby dali możliwość przeskoczenia  z eskadry na CV. Czasami wystarczyłoby 2xA (lub 2xD), 3xW i po zawodach. Bo ten zje....y autopilot takie cyrki czasami wyprawia, że ....

Players
23 posts
3,317 battles

Fakt, jest to jakieś rozwiązanie. Tylko, że dla mnie CV to terapia po sesji na DD. I do pełnego błogostanu brakuje tylko działającego autopilota lub ręcznego sterowania lotniskiem z powietrza.

Modder
5,209 posts
23,456 battles

Zrobiłem mod (CV telegraph), który pokazuje prędkość i wychylenie steru CV widoczne w trybie samolotu. Przynajmniej mamy teraz stały wgląd na to, co tam wyprawia nam autopilot.

401548767_CVtelegraph.thumb.jpg.17227ea81057fbce6e19e0f9a039be64.jpg

• Cool 3

[E-PIK]
Players
178 posts
6,392 battles

Ale serio - autopilot jest od dwóch lat wciąż tak samo beznadziejny. Niebywałe, że nie mają najmniejszej ochoty kiwnąć palcem, by coś z tym zrobić.

A przecież lotniska to ponoć ulubiona klasa WG... :cap_fainting:

[PUNKS]
Players
172 posts
24,166 battles
7 hours ago, jarowojna said:

Ale serio - autopilot jest od dwóch lat wciąż tak samo beznadziejny. Niebywałe, że nie mają najmniejszej ochoty kiwnąć palcem, by coś z tym zrobić.

A przecież lotniska to ponoć ulubiona klasa WG... :cap_fainting:

Może robiom a nie potrafiom?:cap_cool:

• Cool 1

Players
2,510 posts
14,680 battles

Lepiej saipana skopiować z dziwnym kamo niż naprawić autopilota. Diengi towarzysze eta wsio. 

• Cool 1

Players
2,013 posts
15,787 battles
1 hour ago, WojenneGrySzorujaDno said:

są ważniejsze rzeczy do roboty niz jakis autopilot

Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi

image.thumb.png.b50d4d0c160fd39407788536c5134f5f.png

• Cool 1
  • Funny 6

Players
12 posts
631 battles
13 godziny temu, SzakalDarkstar napisał:

Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi

image.thumb.png.b50d4d0c160fd39407788536c5134f5f.png

Jak widzę takie rzeczy w grze, to zaraz dopada mnie znana nie od wczoraj myśl. "Ku*wa, co ja robię ze swoim czasem".

Modder
5,209 posts
23,456 battles
14 minutes ago, Cpt_Wreckless said:

Jak widzę takie rzeczy w grze, to zaraz dopada mnie znana nie od wczoraj myśl. "Ku*wa, co ja robię ze swoim czasem".

Wyłącz i daj zyć tym potworkom ;-). Swoją drogą od chwili, kiedy można uzywac te "dziwne" kama w wersji normalnej, cieszę się, że je mam.