Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Okręty opuszczające Zbrojownię i Sklep premium

15 comments in this topic

Recommended Posts

[ARP01]
Players
10 posts
12,533 battles

Mam teraz dylemata. Mam Puerto Rico. Warto brać Alaskę jak to prawie to samo?  Smaalanda thunderers, Georgie mam. Co o tym myślicie?

[MORSA]
Players
90 posts
4,032 battles

Oczywiście, że nie bierz bo zagrasz 1 bitwę i będzie stała. 

[ROMT]
Players
419 posts
7,905 battles

Nie chciałbym urazić twórcy WoWs, ale im dłużej czytam takie wiadomości, tym bardziej odnoszę wrażenie, że to jest sprytna manipulacja ze strony Wargaming. Odkąd ogłosiliście, że wybrane okrętów będą zniknąć ze sklepu za 3 miesiące, to dużo gracze zaczynają grindować węgla i stali dla tych okrętów, albo wydają dużo pieniędzy na to. O to Wam chodziło?

Jeżeli jedyny i prawdziwy powód jest to, że te okręty są zbyt skuteczne lub popularne, to nie daliście nam 3 miesiące, a od razu usuwacie okręty ze sklepu bez ostrzeżenie po aktualizacji, a wybrane okrętów od razu dacie nerfy. Prawda?

• Cool 2

[E--C]
Players
1,140 posts
14,691 battles
1 godzinę temu, SirXenon_36 napisał:

albo wydają dużo pieniędzy na to. O to Wam chodziło?

Dokładnie o to. A to jeszcze nic. Na Czarny Piątek dadzą możliwość zgarnięcia czarnej Gruzji (bo JB, Massa i Alaska już są). Czysty zysk.

32 minuty temu, tobibobi2020 napisał:

a co w zamian za te 3 okręty będzie cos nowego

Trochę złomu na testach mają, więc pewnie prędzej czy później coś nowego dojdzie.

• Cool 2

[ARP01]
Players
10 posts
12,533 battles

Ja właśnie mogę wziąć za wolny exp bo mam ponad milion. Nie za kasę. Chociaż w planie miałem wziąć hayate.

Players
11 posts
167 battles
51 minut temu, modrzey napisał:

Ja właśnie mogę wziąć za wolny exp bo mam ponad milion. Nie za kasę. Chociaż w planie miałem wziąć hayate.

Hayate przereklamowane zrobisz go pod działa to lepsze Harugumo z kolei jak zrobisz go pod torpedy to lepsze Shimakaze wiec lepiej wziaść 9 tier za free expa i jeszcze nim zarabiać kredyty :)

• Cool 1

[DOREE]
Beta Tester
1,796 posts
13,194 battles

A tak z ciekawości, czemu swojego czasu Kronsztad zniknął prawie nagle i bez zapowiedzi ani akcji typu pieciokrotne pompowanie "hajpa" - bierzta, kupujta, bo nie bedzie ?

• Cool 2

[ISEN]
Moderator
4,899 posts
29 minutes ago, Korsarz_87 said:

A tak z ciekawości, czemu swojego czasu Kronsztad zniknął prawie nagle i bez zapowiedzi ani akcji typu pieciokrotne pompowanie "hajpa" - bierzta, kupujta, bo nie bedzie ?

Prawie nagle? Zapowiedzi usunięcia Kornka pojawiły się tutaj:
https://worldofwarships.eu/en/news/game-updates/update-0711-rule-britannia/

Wcześniej było na Dev Blogu - data - koniec listopada

Usunięcie nastąpiło: https://worldofwarships.eu/en/news/game-updates/update-080-takeoff/

Końcem stycznia. 

2 miesiące przed usunięciem było wiadomo. Wtedy gracze marudzili, że za mało czasu. To teraz jest 3 miesiące. 

Players
2,359 posts
23,724 battles
5 hours ago, tobibobi2020 said:

a co w zamian za te 3 okręty będzie cos nowego czy taki chwyt marketingowy żeby ludzi brali na potęgę???

Marco Polo IT BB TIX - na reddicie ludzie sugerują, że będzie za węgiel w evencie włoskich BB wraz z Leone,

R-10 - wygląda jak Taszkient tylko z ulepszonymi osiągami oraz wrzucony na TX, póki co nic więcej nie wiadomo i trafił do zamrażarki,

Borodino WMF TVIII BB - rosyjski BB przypominający Richelieu uzbrojony w 2*III 406mm z bardzo dziwną baterią dodatkową ( tylko jedna lub dwie wieże z Moskwy ) i radarem, trafił do zamrażarki,

Austin USN TX CL - ma zastąpić Somersa jako amerykański okręt za Stal w 0.10.2 i jest to potwierdzone,

Vampire II Wspólnota TX DD - ludzie na reddicie sugerują, że ma zastąpić Smalanda jako okręt za Free Expa,

Max Immelman DKM TX CV - pierwszy CV w grze z bombowcami skaczącymi,

Ise i Tone zapewne będą sprzedawane za pieniądze/dublony,

• Cool 1

[ODIUM]
Beta Tester
280 posts
6,515 battles

Jak ktoś się zastanawia nad Georgią albo Alaską to szczerze polecam.

[DOREE]
Beta Tester
1,796 posts
13,194 battles
2 hours ago, WojenneGrySzorujaDno said:

czas na Radzieckie Yamato

Tylko żeby sigme miał lepszą i ZASIENK, bo inaczej to bez sensu

• Funny 1