Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Wędrówka na Zachód: nowe okręty i kontenery!

14 comments in this topic

Recommended Posts

[E-BOJ]
Players
29 posts
4 godziny temu, The_EURL_Guy napisał:

Legendarni bohaterowie klasycznej powieści powracają do World of Warships! Niektórzy z nich są nowi, innych prawdopodobnie już znacie.

Przeczytaj na portalu

Nie skorzystam, mam już więcej kamuflaży i sygnałów niż użyję przez następne kilka miesięcy...

[SURFA]
Players
186 posts
6,425 battles

Po co to?
Raz na rok wystarczy jakiegoś Helloween czy coś. Są niepełnosprawni, którzy to kupują? :cat_bubble:

• Bad 3

[ROMT]
Players
455 posts
8,589 battles
1 godzinę temu, Olamagato napisał:

Są niepełnosprawni, którzy to kupują? :cat_bubble:

Proszę nie przesądzaj z tym. Zranisz niektórzy. Trochę kultury i dystansu.

• Cool 1

[RR1]
[RR1]
Players
82 posts
29,593 battles

te misje na WUJANGU z  Combat mission: +200% XP co to ma dawać z czym to sie je  bo nic mi takiego nie pokazyje??

[DIRKA]
Players
43 posts
2,686 battles

Nic, tylko zupę gotować z tego...cook się wścieknie jak to zobaczy, albo pójdzie się zapić ze szczęścia  ;)

[RR1]
[RR1]
Players
82 posts
29,593 battles

wydało sie oni sprzedajom tego wujanga z 200% PD  ale  zwykłym OSZUSCI:etc_swear: zwykłe pd na okręt premiowy może ktoś to wytłumaczyć po co nam zwykłe PD na okręt premiowy?? total idiotyzm .A po drugie to dziadostwo ten okręt nie kupujcie tego dziadostwa rozżutnik do gnoju i pali sie lepiej niż grile na wiosne.

• Funny 1

[ROMT]
Players
455 posts
8,589 battles
42 minuty temu, gall71kg napisał:

po co nam zwykłe PD na okręt premiowy??

Jedynie, co zauważyłem, to fakt, że im więcej PD dostanie okrętu, to więcej PD dostanie również kapitana. Ale masz rację, to bez sensu. Lepiej jest grać na zwykłym okrętu i zarobić PD dla okrętu i dla kapitana, a potem ta sama osoba można przenosić na prenium. To jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Już wolę premia do kredytów lub do PD kapitana.

Oni chyba oczekują, że będziemy zapłacić więcej dublonów za wolnych PD, który dają okręty prenium... Pieniędzy za samo okręty prenium i płatne kontenery to dla nich ZA MAŁO!?

• Cool 1

Players
145 posts
23,809 battles

U mnie po popisie WG na świątecznych kontenerach już długo lub wcale nie dam grosza na grę. I tu wcale nie chodzi o zemstę czy coś takiego,po prostu nie warto tak sądzę.

• Cool 2

[ROMT]
Players
455 posts
8,589 battles
18 godzin temu, arkadiusz_steel napisał:

U mnie po popisie WG na świątecznych kontenerach już długo lub wcale nie dam grosza na grę. I tu wcale nie chodzi o zemstę czy coś takiego,po prostu nie warto tak sądzę.

Prawda. Nawet świąteczne kontenery w World of Tanks są dużo bardziej opłacalne. Bo nie dość, że są dużo tańsze od kontenery WoW, to jeszcze dają również trochę złoto niezależnie od wyniki losowanie. Jeśli kupujesz ponad 25 kontenery za około 160 zł i jeśli nie uda Ci się wygrać czołgów VIII, to tak wygrasz na bonus 3 czołgów poziom V-VI plus specjalna skórka dla czołgu X, a także ponad 6250-8000 jednostki złoto (pełna gwarancja!) i sporo elementy dekoracji do świąteczne wygląd "garażu", co znacznie ułatwi Ci w zgarnięcie główne nagrody w świąteczny eventu. Zawsze coś zyskujesz. Wszystko wiem dzięki informacji o aktualizacji dla WoT i YouTube. Natomiast 20 świąteczne duże kontenery dla WoW kosztują aż ponad 300 zł! Nie dość, że jest duża szansa, by nic nie wygrasz jakiś okrętu, to jeszcze często dają Ci mało i bezużyteczne kamuflaży, co masz aż tyle w magazynie i nie potrzebujesz więcej. Nawet nie mają znaczne wpływy dla eventowe misji. Nawet dublony, węgla czy stal też nie zawsze dostaniesz. W skrócie, albo coś zyskujesz, albo po prostu coś stracisz.

Po prostu ludzie WoW odpowiedzialni od PRENIUM i kontenery dla WoW są bardziej skąpi w moim odczucie niż ludzie od WoT (bez urazy). Nic dziwnego, że gracze WoW często mają powody do narzekania i rozumiem to doskonale. Najlepiej nie kupujemy te kontenery od WoW i tyle.

Dużo bardziej opłacalny jest zbierać więcej, zwykłe okręty X (jak ktoś lubi zbierać) po to, by wygrać za darmo superkontenery w evencie Urodziny WoW co roku i małe prezenty w evencie Nowy Rok. Dostałem średni prezent za misje bojowe dla budowanie Hizen w stoczni i wygrałem również okrętu PRENIUM poziom VI... Następny okręt prenium V też dostałem od mały prezentu za posiadanie okrętu X. Niezła ironia, co?

Jeśli mają coś poprawić w następny evencie WoW, to niech poprawią świąteczne kontenery na coś lepszego i ciekawszego. Świąteczny garaż i miasteczko w WoT z okazji świąteczny eventu to strzał w dziesiątkę i niech twórcy WoW też to samo robią z portem, a potem co roku coś poprawią i ulepszą. Eventy mają służyć, żeby dostarczyć niezapomniane rozgrywki dla gracze i mieć dobre wspomnienie, a nie skok na więcej pieniędzy z portfeli i grindy, grindy i jeszcze raz grindy od nudne i schematyczne misji bojowe... Ile można...

Życzę wszystkich dużo zdrowia i miłego grania. Twórcy WoW też życzę powodzenia w przygotowanie następne aktualizacji i eventy.

• Cool 1

[SURFA]
Players
186 posts
6,425 battles

Do WG...

Zajmujecie się pierdołami zamiast polepszaniem gry. Moglibyście najpierw pograć w swoją grę zamiast teoretyzować co jest potrzebne.

Mi brakuje bitew flot przeciwko flotom. Coraz więcej flot jest kompletnych jeżeli chodzi o klasy - amerykańska, japońska, brytyjska, niemiecka oraz prawie kompletne - francuska, ruska, za jakiś czas pewnie i włoska.

To już jest potencjał sprawdzenie balansu między flotami (chociaż czy on musi być?).

Dlaczego do tej pory nie przywrócono lotniskowców nieparzystych poziomów tam gdzie one były? Co za problem ustalić teraz balans dla nich? Dane są - chociaż szczątkowe bo lotniskowce jak były mało powszechną klasą, tak nadal nią są. To po co byl rework lotni? A przecież były bitwy gdzie było nawet po 6-10 lotniskowów po obu stronach.

Co to szkodzi, żeby była bitwa 6 CV i kilka krążków? Niech współpracują, żeby ugryźć zwycięstwo, albo toną. Na pewno będzie z tego więcej zabawy niż nudne ustalone schematy bitew, w których typowym przypadkiem jest BB VIII, CA, VII i DD VI. Albo 90 BB w kolejce na mapach z symetrycznymi wyspami  i nic innego bo inne klasy przestały być atrakcyjne (choćby zarobkowo).

Nie ma też do tej pory niczego co przypomina bitwy historyczne. A wystarczyłoby ulepszyć scenariusze i ewentualnie dołożyć drugą stronę też sterowaną przez ludzi.

Pearl Harbor, Midway, bitwy na morzu śródziemnym, na północnym Atlantyku? Dlaczego muszę sobie pracochłonnie ustawiać to w pokoju treningowym zamiast mieć to zrobione na właściwej mapie zbliżonej do historycznej?
Dlaczego nie mogę w porcie zrobić sobie zdjęć z pokładu ulubionego okrętu lub z mostka z perspektywy kapitana i wrzucić to sobie jako tapetę w systemie?
Dlaczego nie mogę po zatopieniu obejrzeć reszty bitwy z pokładów pozostałych biorących udział w bitwie okrętów i choćby zrobić ładnych zdjęć w kolorze?
Czy to byłaby kiepska reklama gry? Nie sądzę. Jak mi się to by podobało, to innym też.
Dlaczego wciąż gra się w antyczne SH3? Bo tam jest immersja i niemal prawdziwa symulacja. W WOWS nie ma tego praktycznie wcale. Tylko strata czasu na "szczelanie" z pancerników...
Dlaczego do tej pory nie ma prawdziwej fizyki ruchu okrętów? Okręt eksplodujący lub tonący nie staje nagle w miejscu mimo, że sekundę wcześniej zapierniczał 30 węzłów. Okręty toną co najmniej minuty lub godziny, albo doby. Dlaczego nie może sobie w bitwie wciąż tonąć wrak, który zmienia też taktykę. Torpedy mogą przyspieszyć zatonięcie wraku gdy komuś przeszkadza. Dlaczego nie? DirectX 10/11 pozwala na ogromną ilość obiektów 3D w scenie - nie ma już żadnego powodu technicznego, żeby eliminować wraki przez szybkie tonięcie (czy trupy w innych grach).
Gdy będą okręty podwodne to wraki też będziecie eliminować z dna? A po co? To byłoby świetne urozmaicenie tego co widać i czasem utrudnienie/ułatwienie dla subów.
Gdzie jest atak trybu kamikaze dla CV? Czy to naprawdę tak trudno zaprojektować i zbalansować? A mógłby świetnie działać dla bitew, w których zwycięstwo jest o włos.

Chcecie zarabiać na dobrej grze? Chcecie się zapisać w topie najlepszych gier w historii? To zróbcie ją naprawdę dobrze.

I to wtedy będzie prawdziwa Wędrówka na Zachód... :D

ps. Ciekawe co będzie jak w krajach takich jak Polska wejdzie prawo antyhazardowe obejmujące również hazard za realne pieniądze w grach komputerowych - do których hazard został przemycony w postaci losowych (lub pseudolosowych) kontenerów. Nagle źródło dochodów z hazardzistów zniknie i trzeba będzie znowu pracować nad ulepszaniem gry. A ja już pomogę, żeby prawo antyhazardowe w grach mogło wejść w Polsce.

Sign in to follow this