Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Biuletyn deweloperów dla wersji 0.10.1

4 comments in this topic

Recommended Posts

[SURFA]
Players
187 posts
6,425 battles

Zajmujecie się pierdołami zamiast polepszaniem gry. Moglibyście najpierw pograć w swoją grę zamiast teoretyzować co jest potrzebne.

Mi brakuje bitew flot przeciwko flotom. Coraz więcej flot jest kompletnych jeżeli chodzi o klasy - amerykańska, japońska, brytyjska, niemiecka oraz prawie kompletne - francuska, ruska, za jakiś czas pewnie i włoska.

To już jest potencjał sprawdzenie balansu między flotami (chociaż czy on musi być?).

Dlaczego do tej pory nie przywrócono lotniskowców nieparzystych poziomów tam gdzie one były? Co za problem ustalić teraz balans dla nich? Dane są - chociaż szczątkowe bo lotniskowce jak były mało powszechną klasą, tak nadal nią są. To po co byl rework lotni? A przecież były bitwy gdzie było nawet po 6-10 lotniskowów po obu stronach.

Co to szkodzi, żeby była bitwa 6 CV i kilka krążków? Niech współpracują, żeby ugryźć zwycięstwo, albo toną. Na pewno będzie z tego więcej zabawy niż nudne ustalone schematy bitew, w których typowym przypadkiem jest BB VIII, CA, VII i DD VI. Albo 90 BB w kolejce na mapach z symetrycznymi wyspami  i nic innego bo inne klasy przestały być atrakcyjne (choćby zarobkowo).

Nie ma też do tej pory niczego co przypomina bitwy historyczne. A wystarczyłoby ulepszyć scenariusze i ewentualnie dołożyć drugą stronę też sterowaną przez ludzi.

Pearl Harbor, Midway, bitwy na morzu śródziemnym, na północnym Atlantyku? Dlaczego muszę sobie pracochłonnie ustawiać to w pokoju treningowym zamiast mieć to zrobione na właściwej mapie zbliżonej do historycznej?
Dlaczego nie mogę w porcie zrobić sobie zdjęć z pokładu ulubionego okrętu lub z mostka z perspektywy kapitana i wrzucić to sobie jako tapetę w systemie?
Dlaczego nie mogę po zatopieniu obejrzeć reszty bitwy z pokładów pozostałych biorących udział w bitwie okrętów i choćby zrobić ładnych zdjęć w kolorze?
Czy to byłaby kiepska reklama gry? Nie sądzę. Jak mi się to by podobało, to innym też.
Dlaczego wciąż gra się w antyczne SH3? Bo tam jest immersja i niemal prawdziwa symulacja. W WOWS nie ma tego praktycznie wcale. Tylko strata czasu na "szczelanie" z pancerników...
Dlaczego do tej pory nie ma prawdziwej fizyki ruchu okrętów? Okręt eksplodujący lub tonący nie staje nagle w miejscu mimo, że sekundę wcześniej zapierniczał 30 węzłów. Okręty toną co najmniej minuty lub godziny, albo doby. Dlaczego nie może sobie w bitwie wciąż tonąć wrak, który zmienia też taktykę. Torpedy mogą przyspieszyć zatonięcie wraku gdy komuś przeszkadza. Dlaczego nie? DirectX 10/11 pozwala na ogromną ilość obiektów 3D w scenie - nie ma już żadnego powodu technicznego, żeby eliminować wraki przez szybkie tonięcie (czy trupy w innych grach).
Gdy będą okręty podwodne to wraki też będziecie eliminować z dna? A po co? To byłoby świetne urozmaicenie tego co widać i czasem utrudnienie/ułatwienie dla subów.
Gdzie jest atak trybu kamikaze dla CV? Czy to naprawdę tak trudno zaprojektować i zbalansować? A mógłby świetnie działać dla bitew, w których zwycięstwo jest o włos.

Chcecie zarabiać na dobrej grze? Chcecie się zapisać w topie najlepszych gier w historii? To zróbcie ją naprawdę dobrze.

• Cool 1
  • Funny 1

[PLO]
[PLO]
Players
817 posts
20,355 battles
37 minutes ago, Olamagato said:

Jak mi się to by podobało, to innym też.

:Smile_popcorn:

Sign in to follow this