Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Malik90

Lotniskowce

6 comments in this topic

Question

Players
2 posts
831 battles

Cześć wszystkim.

Nie grałem kilka lat (może z 5?) i chyba coś się zmieniło.

Otóż atakując samolotami dlaczego atakuje tylko jeden? Mam 6 samolotów, a tylko jeden zrzuca torpedę... nie rozumiem co robię źle i dotąd nie znalazłem odpowiedzi.

Z góry dziękuje dla osoby, która szybko udzieli mi odpowiedzi =)

Pozdrawiam.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[BASIC]
Players
249 posts
8,240 battles

masz 9 eskadra a atakuje 3 x3  z 1 bomba np

kazdy lotniskowiec ma  opis ile samolotow  jest w eskadrze  i ile z tej eskadry robi atak

• 0
Players
2 posts
831 battles

Czyli mam 6 samolotów, ale tylko jeden zrzuca torpedę i nic na to nie poradzę? =) No to się pozmieniało

• 0
Beta Tester
5,013 posts
15,722 battles
45 minutes ago, Malik90 said:

Czyli mam 6 samolotów, ale tylko jeden zrzuca torpedę i nic na to nie poradzę? =) No to się pozmieniało

1) zależy od nacji

2) zależy od tieru

• 0
Weekend Tester
745 posts
4,940 battles
4 hours ago, wiesiulek7 said:

masz 9 eskadra a atakuje 3 x3  z 1 bomba np

kazdy lotniskowiec ma  opis ile samolotow  jest w eskadrze  i ile z tej eskadry robi atak

Wiesiu mógłbyś jeden raz napisać w języku zrozumiałym?

• 0
[DOREE]
Beta Tester
1,803 posts
13,272 battles

Domyślam sie, że chodzi o tier IV. Jakiś czas temu był tak zwany rework lotniskowców. Teraz jest tak: Startuje eskadra, tylko jedna na raz może być w powietrzu i tylko nią kontrolujesz bezpośrednio. Klikając LPM wyprowadzasz do ataku jeden klucz z eskadry. Na IV klucz to może być tylko 1 samolot. Po tym ataku ten samolot (klucz) wraca na pokład, eskadra po paru sekundach jest gotowa na wyprowadzenie drugiego klucza.

Kiedy widzisz, że ogień plot jest za mocny i nie da rady nawrócić i atakować ponownie z tej samej eskadry, to klikasz F, żeby wrócić na pokład i oszczędzić samoloty. Wracająca eskadra jest znacznie mniej wrażliwa na ostrzał, ale nic nie wykrywa i nie da się jej kontrolować. Od razu po kliknieciu F możesz startować nową eskadrą.

Sign in to follow this