Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Odměny Prime Gaming: Bitevní loď Dante Alighieri

15 comments in this topic

Recommended Posts

[SALIS]
Players
836 posts
16,012 battles
Před 13 minutami Stratos_HF řekl/a:

Tak ten je dobrej :Smile_teethhappy: ale zase na čtyřku to má jakž takž AA , takže... FreXP a šup na VI

ruská wiki https://wiki.wargaming.net/ru/Ship:Dante_Alighieri

k vysoce očekávané a připravované italské bitevní lodi

Tak ale v podstatě, nehledě na její herní parametry je pravda, že je očekávaná spoustou lidí... Protože je to reálná loď, která přináší tu dlouhodobě nejočekávanější a nejžádanější linii... 

Až teď jsem postřehl, Italské BB začínají na T4 a ne na T3? 

• Funny 1

Players
550 posts
3,033 battles

Jo, v poslední době moc těch reálných lodí nebylo ...

Jen mě děsí co z toho vznikne díky balancování ala WG ... buď to bude zklamání nebo peklo. Nic mezi WG v poslední době moc neumí.

• Cool 2

[SALIS]
Players
836 posts
16,012 battles

Mimochodem WG, máte v tom článku chybu - dokonce i v jeho Anglické verzi, Dante Alighieri by měla mít 305mm děla, ne 320mm. Správné 305mm máte i na vaší wiki a bylo to i na dev. blogu a pochybuji že zrovna tenhle parametr by se na poslední chvíli měnil... :fish_glass:

• Cool 2
  • Funny 2

[T-N-T]
Players
32 posts
5,661 battles

NO TAK MOMENT!!!!!

Dle:

1. Založte si účet ve službě Prime Gaming.
    Pokud ještě nemáte účet Amazon, zaregistrujte se a pořiďte si účet Prime Gaming.
  2. Založte a propojte svůj účet World of Warships se svým Amazon účtem.Účet World of Warships
    si můžete nejprve založit a propojit ho později.
  3. Na Twitch.tv klikněte na ikonu koruny a pak na kořisti World of Warships klikněte na tlačítko „Ihned vyzvednout“.
    Prime Gaming můžete vyzkoušet zde.
  4. Přihlaste se do hry a vyzvedněte si své odměny!

Udělal jsem přesně dle kroků, ale skončil jsem u bodu 3, kdy jsem dal vyzvednout, odkázalo mě to na ten amazon a tam byla možnost vyzvednout ten předběžný přístup. To jsem tedy kliknul navíc než je zde uváděno, protože loď pořád nikde a pak mi to tam napsalo:

Prime Gaming members in the other parts of the world get:

• 7-day free trial then USD $5.99 per month.
  • Free games and in-game content
  • Unlimited streaming of movies and TV shows with Prime Video

Nebo-li v ČJ:

Vypadá to, že jste v zemi Prime Gaming a Prime Video only.
Členové Prime Gaming v ostatních částech světa získávají:
Sedmidenní bezplatná zkušební verze, poté 5,99 USD měsíčně.
Hry zdarma a obsah ve hře
Neomezené streamování filmů a televizních pořadů s Prime Video

Nechci tohle odklikávat a dle instrukcí na WG už nikam víc klikat nutné nebylo a po 3. bodě měl následovat bod 4. a ne nic mezitím či navíc. Odklikávat 7mi denní premium na Amazonu nebudu, tak kde je sakra loď?!

• Cool 1
  • Bad 1

[T-N-T]
Players
32 posts
5,661 battles

Mažu stupidní Amazon i Twitch, stejně tam není nic, co by stálo za tu námahu a už jsem se štval 3 dny s Twitch a dostal jen upocenejch 100k kredytů a 15 vlajek a teď tohle?! Úplně k ničemu a zbitečné, nemá to smysl a štve mě, že jsem 3 dny zabil něčim, co jsem nechtěl rok či déle a teď mě to štve, že jsem podlehl, protože jsem zjistil, že je to stejně o ničem a trošku bonus navíc co mám za jednu průměrnou bitvu místo 3 dní sledvání nějakáho trapnýho twitch a krkolemné registrace jak na twitch, tak na Amazonu... Já nechápu, že se někdo může vyžívat ze sledování někoho jak hraje. Taková ztráta času a nechat to běžet na jiném zařízení a nevnímat to je zase plejtvání energií tím rychlejší likvidace země jako takové. Jděte do háje s bonusama co jsou k ničemu a nebo je potřeba uplatnit víc než jak píšete (viz to nepsané uplatnění premia v amazonu 7 dní a následně hned placené 5,99 USD měsíčně).

• Cool 1

[T-N-T]
Players
32 posts
5,661 battles

No tak super, další hodina zabitá mazáním Twitch a Amazonu, protože to nebylo až tak jednoduché jak se zdálo. Nešlo to smazat jen tak v nějakém normálním nastavení účtu, protože tato možnost ani u jednoho jen tak nebyla a musel jsem online požádat podporu o radu (mimochodem konverzace jen v AJ, takže díky Google Translate ;) ). Nakonec se zadařilo, ale jak říkám, hodina v háji. Úplně pecka ztráta těchto 3 předchozích dní života. Dost mě to odrazuje i od hraní něčeho, co mě vcelku bavilo. Snad na to brzy zapomenu.

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
369 posts
12,476 battles
8 hours ago, FlashCV said:

No tak super, další hodina zabitá mazáním Twitch a Amazonu, protože to nebylo až tak jednoduché jak se zdálo. Nešlo to smazat jen tak v nějakém normálním nastavení účtu, protože tato možnost ani u jednoho jen tak nebyla a musel jsem online požádat podporu o radu (mimochodem konverzace jen v AJ, takže díky Google Translate ;) ). Nakonec se zadařilo, ale jak říkám, hodina v háji. Úplně pecka ztráta těchto 3 předchozích dní života. Dost mě to odrazuje i od hraní něčeho, co mě vcelku bavilo. Snad na to brzy zapomenu.

:fish_palm:

[WG]
WG Staff
6,732 posts
4,523 battles
Před 11 hodinami FlashCV řekl/a:

NO TAK MOMENT!!!!!

Dle:

1. Založte si účet ve službě Prime Gaming.
    Pokud ještě nemáte účet Amazon, zaregistrujte se a pořiďte si účet Prime Gaming.
  2. Založte a propojte svůj účet World of Warships se svým Amazon účtem.Účet World of Warships
    si můžete nejprve založit a propojit ho později.
  3. Na Twitch.tv klikněte na ikonu koruny a pak na kořisti World of Warships klikněte na tlačítko „Ihned vyzvednout“.
    Prime Gaming můžete vyzkoušet zde.
  4. Přihlaste se do hry a vyzvedněte si své odměny!

Udělal jsem přesně dle kroků, ale skončil jsem u bodu 3, kdy jsem dal vyzvednout, odkázalo mě to na ten amazon a tam byla možnost vyzvednout ten předběžný přístup. To jsem tedy kliknul navíc než je zde uváděno, protože loď pořád nikde a pak mi to tam napsalo:

Prime Gaming members in the other parts of the world get:

• 7-day free trial then USD $5.99 per month.
  • Free games and in-game content
  • Unlimited streaming of movies and TV shows with Prime Video

Nebo-li v ČJ:

Vypadá to, že jste v zemi Prime Gaming a Prime Video only.
Členové Prime Gaming v ostatních částech světa získávají:
Sedmidenní bezplatná zkušební verze, poté 5,99 USD měsíčně.
Hry zdarma a obsah ve hře
Neomezené streamování filmů a televizních pořadů s Prime Video

Nechci tohle odklikávat a dle instrukcí na WG už nikam víc klikat nutné nebylo a po 3. bodě měl následovat bod 4. a ne nic mezitím či navíc. Odklikávat 7mi denní premium na Amazonu nebudu, tak kde je sakra loď?!

A jsi si jistý, že jsi propojil svůj amazon účet s tím našim? Totiž, jak tak koukám, tak to propojené nemáš.

A prosímtě, nepoužívej takto velká písmena, děkuji.

Mimochodem, článek vyšel včera, jak se ti povedlo už nad tím strávit 3 dny?

• Bad 1

[T-N-T]
Players
32 posts
5,661 battles
On 1/27/2021 at 10:37 AM, YabbaCoe said:

A jsi si jistý, že jsi propojil svůj amazon účet s tím našim? Totiž, jak tak koukám, tak to propojené nemáš.

A prosímtě, nepoužívej takto velká písmena, děkuji.

Mimochodem, článek vyšel včera, jak se ti povedlo už nad tím strávit 3 dny?

OK, písmo nechám vždy původní ;)

3 dny jsem strávil na twitchi, ten amazon jsem rušil hned asi po 30ti minutách co jsem zjistil, že je potřeba aktivovat ten premium

Propojené to již nemám, protože jsem to celé zrušil (jak twitch, tak amazon). Mimochodem rušení mi zabralo další hodinu a něco, fakt pecka strávený čas :)

• Cool 1

[WG]
WG Staff
6,732 posts
4,523 battles
Před 7 hodinami FlashCV řekl/a:

OK, písmo nechám vždy původní ;)

3 dny jsem strávil na twitchi, ten amazon jsem rušil hned asi po 30ti minutách co jsem zjistil, že je potřeba aktivovat ten premium

Propojené to již nemám, protože jsem to celé zrušil (jak twitch, tak amazon). Mimochodem rušení mi zabralo další hodinu a něco, fakt pecka strávený čas :)

Něco mi právě říká, že jsi to celé nějak uspěchal, kdy ses podle všeho nedostal přes krok 2. Navíc jsi zmiňoval, že před třemi dny, aniž by ta akce vůbec byla spuštěná a de facto jsi to celé zrušil ještě před spuštěním celé akce.

• Funny 1
  • Boring 1

[VS-CZ]
[VS-CZ]
Players
2 posts

Já to zkusila teď,udělat účet amazon,no dobrý ale propojit s účtem hry ?nemožné,nemůžeme vás najít,účet nenalezen,tak to pardon,k čemu zakládat účty když není možné propojení.Tak si loď nechte,ona tam bude potom k mání normál.

[WG]
WG Staff
6,732 posts
4,523 battles
Před 13 hodinami Tygriska řekl/a:

Já to zkusila teď,udělat účet amazon,no dobrý ale propojit s účtem hry ?nemožné,nemůžeme vás najít,účet nenalezen,tak to pardon,k čemu zakládat účty když není možné propojení.Tak si loď nechte,ona tam bude potom k mání normál.

Připojení Twitch, nebo Amazon Prime účtu s WG je možné udělat poi přihlášení na portále, de facto klidně u tohoto článku vpravo nahoře, tam pak správa účtu a v pravé části jsou tlačítka pro propojení různých účtů.

Sign in to follow this