Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Výsledky: Dobrý den na to být Australanem

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
550 posts
3,033 battles

Jestli je losování o stejné náhodě jako všechno v této hře, tak věřím, že bych tu loď nevyhrál ikdybych byl jediný účastník této soutěže :cap_old:

Ne, díky :cap_tea:

• Funny 3

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
369 posts
12,476 battles

Vcera mi padol z Twitch Huanghe, tak rad prenecham moznost vyhry niekomu inemu.

Players
363 posts
9,192 battles
42 minutes ago, Ajax102 said:

Vcera mi padol z Twitch Huanghe, tak rad prenecham moznost vyhry niekomu inemu.

tak teraz neviem či sa sťažuješ alebo chváliš :Smile_trollface:

Ink by ma zaujímalo, či sa plánuje pridať celá línia commonwelthu alebo len budú prémiové / špeciálne lode (čaká nás ešte vampire II)

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
369 posts
12,476 battles
3 hours ago, unhappy360 said:

tak teraz neviem či sa sťažuješ alebo chváliš

no zatial som s nou hral len jednu hru. Tak zatial neviem ci sa chvalim, alebo stazujem :Smile_hiding:

[WG]
WG Staff
6,732 posts
4,523 battles
Před 21 hodinami Kulica řekl/a:

Jestli je losování o stejné náhodě jako všechno v této hře, tak věřím, že bych tu loď nevyhrál ikdybych byl jediný účastník této soutěže :cap_old:

Ne, díky :cap_tea:

No bude náhodné losování ze všech zúčastněných. Ono vlastně stačí jen přijmout misi, splnit alespoň jednu část a nic víc k tomu. Tím pádem ti to může spadnout do klína, aniž bys o tom věděl.

Kdybys byl jediným účastníkem, tak rozhodně vyhraješ :cap_like: Jenže něco mi říká, že těch účastníků bude trochu víc

• Funny 1

Players
550 posts
3,033 battles
Před 5 hodinami YabbaCoe řekl/a:

No bude náhodné losování ze všech zúčastněných. Ono vlastně stačí jen přijmout misi, splnit alespoň jednu část a nic víc k tomu. Tím pádem ti to může spadnout do klína, aniž bys o tom věděl.

Kdybys byl jediným účastníkem, tak rozhodně vyhraješ :cap_like: Jenže něco mi říká, že těch účastníků bude trochu víc

Kdysi jsem byl naivní, když jsem od bety pár let dál pořád čekal, že mi vypadne z nějakého super kontejneru jedna z prémiových lodí ...

Ne, už naivní nejsem :cap_cool:

Díky WG získalo slovo NÁHODA ve WOWS novou dimenzi.

• Cool 1
  • Funny 1

[T-N-T]
Players
32 posts
5,661 battles
On 1/26/2021 at 12:23 PM, Ajax102 said:

no zatial som s nou hral len jednu hru. Tak zatial neviem ci sa chvalim, alebo stazujem :Smile_hiding:

No hele, já jí zrovna mám moc rád a rád za ní hraju. Když dokoupíš na třetí pozici vylepšení kouřové clony a vylepšíš u kapitána druhou pozici vylepšení spotřebních doplňků, dostaneš se s kouřem na 148sekund. Ale pozor, 148 sekund hulíš, takže to jde s tebou 2.5minuty. Akorád musíš plout maximálně 1/4 rychlosti. Docela pecka. No a na druhou pozici vylepšení dáš vylepšenou hydru a jsi téměř nepotopitelný ;) Když s ní hraji operaci, tak akorád měním hydru za urychlovač nabíjení torpéd a taky docela sranda ;) Mě osobně se Haunghe líbí a dobře se s ní hraje ;) Jo a ještě vylepšení u kapitána maskování a s kamufláží tě bez výstřelu z děl neuvidí na 8.3km. Na křižník dobrý. Dále má pak slušnou protiletadlovou obranu a před aktualizací vylepšených schopností kapitánů měli i slušný dostřel sekundární děla, která jsou taky vcelku účinná (na křižník). No a v poslední řadě jsem k ní dal hned kapitána Quán Rónga a vylepšil pirotechniku a odolnost a z kouře co trvá fakt dlouho pěkně zapaluješ ostatní lodě ;) Samo před tou aktualizací to upalování mělo věší pravděpodobnost zapálení (3%... teď je jen 1,5%).

• Cool 1

Sign in to follow this