Jump to content
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
_Admiral_Nimitz_

North Carolina (VIII)

516 comments in this topic

Recommended Posts

Players
21 posts

Zrobiłem North Carolinę jakiś czas temu, ale nie grałem nią, bo zwyczajnie nie potrafiłem strzelać. Teraz wiem jak i praktycznie w 80% bitew mogę spokojnie zrobić 80-100k dmg. Celność. Hmm. Jak na moje oczekiwania jest bardzo dobra. Na pełną salwę wchodzi 5-8 pocisków, Chyba, że walczę w bliskiej odległości to wtedy wchodzą wszystkie. Prędkość jest dość duża w porównaniu z poprzednikami. Co do zasięgu głównej baterii, to jeszcze nie zamontowałem systemu kontroli ognia, szczerze mówiąc wybadany jest, ale szkoda mi tyle kasy. Mam moduł zwiększający zasięg o 16% i ogólnie mogę strzelać na 24.5 km. Jak dla mnie jest to wystarczająco. Polecam obejrzeć sobie film na youtube starego gracza jak gra Nagato. W bardzo ciekawy sposób opisuje jak grać pancernikami. 

Players
111 posts
626 battles

Zrobiłem North Carolinę jakiś czas temu, ale nie grałem nią, bo zwyczajnie nie potrafiłem strzelać. Teraz wiem jak i praktycznie w 80% bitew mogę spokojnie zrobić 80-100k dmg. Celność. Hmm. Jak na moje oczekiwania jest bardzo dobra. Na pełną salwę wchodzi 5-8 pocisków, Chyba, że walczę w bliskiej odległości to wtedy wchodzą wszystkie. Prędkość jest dość duża w porównaniu z poprzednikami. Co do zasięgu głównej baterii, to jeszcze nie zamontowałem systemu kontroli ognia, szczerze mówiąc wybadany jest, ale szkoda mi tyle kasy. Mam moduł zwiększający zasięg o 16% i ogólnie mogę strzelać na 24.5 km. Jak dla mnie jest to wystarczająco. Polecam obejrzeć sobie film na youtube starego gracza jak gra Nagato. W bardzo ciekawy sposób opisuje jak grać pancernikami. 

A średnie obrażenia to 62k :P

• Cool 1

[DOREE]
Beta Tester
1,690 posts
12,490 battles

yyy.... No i? Przecież sam przyznał, że wcześniej nie umiał strzelać. Wiesz, co to "średnie"?
Edited by Korsarz_87
  • Cool 1

Weekend Tester
463 posts
855 battles

Opowieść 0 - Fakty 1 ;)

# hejters gonna hate, $&@^#%@ STATSIARZE NA KAUKAZ.

Edited by Nakaveli
  • Cool 1

Beta Tester, Players, In AlfaTesters
25 posts
10,226 battles

Wygląda lepiej niż strzela.RNG morduje tą grę tak samo jak WoTa.Szczerze to lepiej gralo mi sie na Colorado.Sytuacja jak ich wiele:Atago na wyspie 4 km ode mnie leci salwa PP i co się dzieje?Spada mu co najwyżej 6000 HP.Standardowy DM na salwe to 1310,ta liczba juz sni mi się po nocach.

Ot cała North Carolina.Strzelac potrafie więc obrażenia 61 k na VIII tierze BBka to lekka kpina,na poprzednich tierach było lepiej.Jak dla mnie okręt tragiczny,nie wiem może "GRA" chce zebym się na niej męczył

Edited by Aszton_Kuczer

Players
21 posts

To ma być ten Twój zajebi**** komentarz do tego? Wiesz co mam dla Ciebie radę. Skoro jesteś taki ogarniający wszystko i wszystko najlepiej wiesz to nie pisz na forum bo ch*** wnosisz. Hejtować możesz sobie w grze. 
  • Cool 4

Beta Tester, Players, In AlfaTesters
25 posts
10,226 battles

Najlepiej zwalić na rng

Nie omieszkam sprawdzić jak Tobie będzie szlo ale nie będe na forum trolował :)

Players
111 posts
626 battles

To ma być ten Twój zajebi**** komentarz do tego? Wiesz co mam dla Ciebie radę. Skoro jesteś taki ogarniający wszystko i wszystko najlepiej wiesz to nie pisz na forum bo ch*** wnosisz. Hejtować możesz sobie w grze. 

Straszny hejt z mojej strony. Przepraszam skoro tak Cię to zabolało. Przez 2 dni jednak średnie obrażenia Ci nie urosły. Pewnie że się robi w 5 grach średnio 80-100k w następnych 5 robi się 40.000 ? 

Najlepiej zwalić na rng

Dużo można zwalić na rng. "Idealne" salwy za 1020 obrażeń, albo 5-6 trafień bez obrażeń. itd. Zresztą widziałem Twoje streamy miałeś podobne sytuacje i kręciłeś na boki głową niedowierzając :D

yyy.... No i? Przecież sam przyznał, że wcześniej nie umiał strzelać. Wiesz, co to "średnie"?

Chyba nie wiem :) 

Generalnie okręt ponoć świetny dużo osób bardzo chwali. Szczególnie po "średnim" Colorado :D

• Cool 3

Players
21 posts

Straszny hejt z mojej strony. Przepraszam skoro tak Cię to zabolało. Przez 2 dni jednak średnie obrażenia Ci nie urosły. Pewnie że się robi w 5 grach średnio 80-100k w następnych 5 robi się 40.000 ? 

Dużo można zwalić na rng. "Idealne" salwy za 1020 obrażeń, albo 5-6 trafień bez obrażeń. itd. Zresztą widziałem Twoje streamy miałeś podobne sytuacje i kręciłeś na boki głową niedowierzając :D

Chyba nie wiem :) 

Generalnie okręt ponoć świetny dużo osób bardzo chwali. Szczególnie po "średnim" Colorado :D

Nie wiem jak Ty, ale ja nie gram dla statystyk. Gram for fun. I jakoś mi zwisa co napiszesz o tym jakie bitwy mam i ile dmg w nich robie. Fakt faktem nie zawsze ma się te idealne bitwy...

• Cool 1

Players
111 posts
626 battles

Nie wiem jak Ty, ale ja nie gram dla statystyk. Gram for fun. I jakoś mi zwisa co napiszesz o tym jakie bitwy mam i ile dmg w nich robie. Fakt faktem nie zawsze ma się te idealne bitwy...

Kiedy o czymś piszemy, trzymajmy się faktów. Twoje wyniki są dobre ale koloryzowanie nie ma większego sensu. Też nie gram dla statystyk ,jeśli ktoś gra dla statysyk musi grać lotniskowcem jako że ta klasa znacznie odbiega możliwościami od pozstałych.

pozdrawiam

Edited by sechu

Beta Tester
541 posts
4,108 battles

Wygląda lepiej niż strzela.RNG morduje tą grę tak samo jak WoTa.Szczerze to lepiej gralo mi sie na Colorado.Sytuacja jak ich wiele:Atago na wyspie 4 km ode mnie leci salwa PP i co się dzieje?Spada mu co najwyżej 6000 HP.Standardowy DM na salwe to 1310,ta liczba juz sni mi się po nocach.

Ot cała North Carolina.Strzelac potrafie więc obrażenia 61 k na VIII tierze BBka to lekka kpina,na poprzednich tierach było lepiej.Jak dla mnie okręt tragiczny,nie wiem może "GRA" chce zebym się na niej męczył

:trollface:

Cud, miód i orzeszki. Tyle w temacie.

Zalety:

- Celne działa. Jak się dobrze wymierzy, a przeciwnik nie zmieni kursu to i na 20 km trafienia wpadają ( i to nie tylko za 1k).

- Poniżej 12km działa poprostu robią siekę, nie ma już tego bólu co na Colorado, gdzie trafienia były, ale nie było DMG ( albo zazwyczaj trafień w ogóle nie było)

- Demon szybkości, biorąc pod uwagę poprzedników w drzewku

- 45s obrotu wież robi potężna różnice, w porównaniu do 60s poprzednika

- AA zdaje egzamin już na stoku

Wady:

- Zaliczenie tego okrętu do klasy pancerników to pewien błąd. Bardziej pasuje do niego określenie miękcernik. Łykać cytadele potrafi naprawdę z dziwnych kątów

- Mała ilość HP na stokowym kadłubie. W połączeniu z Pancerzem daje o sobie znać.

- Jeśli Amerykańskie BB to czyjeś pierwsze zetknięcie z tą klasą okrętów, to należy nauczyć się nowego sposobu gry. Okręt mocno się odróżnia od swoich poprzedników.

Edited by Vodka4Free
  • Cool 1

[QTAZ]
Weekend Tester
229 posts
9,809 battles

Pytanie, czy system kontroli ognia daje coś poza zasięgiem?

Players
5 posts
996 battles

No i ja w końcu doczłapałem się do tego okrętu. Po mękach na Colorado ten okręt to po prostu coś nie z tej planety. Na pewno go zostawiam. Gra się nim wyśmienicie. Mega celne działa - mega. Jak jest trafienie to bardzo rzadko losuje dmg rzędu 1200. MM wrzuca go na Tirpitzy a do nich się fajnie strzela no i dużo nieogarniętych graczy nimi pływa.  Obrona AA tez niesamowicie skuteczna. Ja wziąłem myśliwiec patrolowy zamiast scouta ponieważ stockowy zasięg dział w zupełności wystarczy Poza tym PIĘKNY! :)

Mogę tylko podpiąć się pod zestawieniem zalet wypisanych przez Vodka4Free

Edited by Gajethano

Weekend Tester
37 posts
1,096 battles

ja pitolę co za okrę !!!

pociski mogą zadawać 14 000 dmg a PRAWIE ZAWSZE zadają 1 300 !!!

Strzelam do niszczycieli lub krążowników i za 1300 a one do mnie ŁOJĄ po 3000 - 5000 co kilka sekund !!!

A do tego jeszcze często wchodzi ZA ZERO jak w wocie !!!!

VII grało mi się SUPER myślałem, że skoro VIII ma więcej luf i lepsze pociski bedzie jeszcze lepiej ale dupa !!!

a do tego te rozmiary i brak manewrowości aż się prosi o przyjęcie całej salwy torped (z wolnego expa odktyłem silnik i wydałem bańkę na polepszenie steru) !!!!

Myślałem że podniosę sobie średnie dmg na wyższym trierze ale nic z tego !

Poza tym to celność też mogłaby być lepsza bo sieje jak rozpylacz !

Łapie też pociski od znacznie niższych tierów.

Czytadłem wasze zachwyty i tylko one jeszcze mnie trzymają przy  nim może wymaksowany będzie lepszy  ....

• Cool 1

Players
5 posts
996 battles

ja pitolę co za okrę !!!

pociski mogą zadawać 14 000 dmg a PRAWIE ZAWSZE zadają 1 300 !!!

Strzelam do niszczycieli lub krążowników i za 1300 a one do mnie ŁOJĄ po 3000 - 5000 co kilka sekund !!!

VII grało mi się SUPER myślałem, że skoro VIII ma więcej luf i lepsze pociski bedzie jeszcze lepiej ale dupa !!!

a do tego te rozmiary i brak manewrowości aż się prosi o przyjęcie całej salwy torped (z wolnego expa odktyłem silnik i wydałem bańkę na polepszenie steru) !!!!

Myślałem że podniosę sobie średnie dmg na wyższym trierze ale nic z tego !

Poza tym to celność też mogłaby być lepsza bo sieje jak rozpylacz !

Łapie też pociski od znacznie niższych tierów.

Czytadłem wasze zachwyty i tylko one jeszcze mnie trzymają przy  nim może wymaksowany będzie lepszy  ....

Kurde co gracz to opinia

Ale mniemam zakładać, że skoro na North Carolinie źle Ci się gra to daj sobie spokój z grindem dalej bo z tego co się orientuję Iowa i Montana są bardzo podobne ( w stylu grania  ) - sam nie mam więc nie będę wybiegać przed szereg ale wnioskuję tak z tego co widziałem co ludzie  piszą i z filmików na YT

Edited by Gajethano

Beta Tester
43 posts
3,625 battles

Jak dla mnie okręt bardzo przeciętny, czas lotu pocisku i trajektorię porównał bym do Clevlanda, leci długo i dość wysoko przez co bardzo ciężko wstrzelić się na odległości 20km~~ (Tirpitzem na taką odległość wchodzi 1-2 salwą) kąt obrotu ostatniej i drugiej wieży jest mocno ograniczony przez co trzeba mocno kręcić i tak ociężałym kadłubem, działa mocno niecelne na dalekie odległości, poniżej 15km w miarę ok jedyne co to w miarę dobra p lotka, spodziewałem się mocnego przeskoku z Colorado ale szału nie ma, aktualnie gram na stocku z drugim silnikiem. Porównywalnie Tirpitzem gra mi się dużo dużo lepiej pod każdym względem  (20k dmg średniego więcej niż na NC).

Edited by daniel8x8

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

nie ma takiej możliwości, żeby niszczyciel trafił Cię za 5k. 

Podpowiadam, do niszczycieli nie strzelamy z AP. 

nie ma czegoś takiego jak strzał ZA ZERO. Jest rykoszet albo penetracja.

VII grało mi się SUPER

Myślałem że podniosę sobie średnie dmg na wyższym trierze ale nic z tego

Patrząc na Twoje wyniki, to pojęcie Super, ma się nijak do nich.

Niestety, nie umiesz grać pancernikami - stąd Twoja frustracja.

• Cool 2

Beta Tester
26 posts

ale w porównaniu do poprzednika to jest epicka łajba, przynajmniej w pierwszych trzech bitwach. nawet na stocku prędkość znośna, zasięg ostrzału wystarczający a i pociski latają w miarę skupione. tylko tankować i pływać.

Weekend Tester
37 posts
1,096 battles

wymaksowanie, a może przede wszystkim przeszkolenie do końca kapitana, znacznie podniosły przyjemność z gry. chyba za szybko go ZRUGAŁEM :-P

Alpha Tester
894 posts
14,079 battles

Jak dla mnie okręt bardzo przeciętny, czas lotu pocisku i trajektorię porównał bym do Clevlanda, leci długo i dość wysoko przez co bardzo ciężko wstrzelić się na odległości 20km~~ (Tirpitzem na taką odległość wchodzi 1-2 salwą) kąt obrotu ostatniej i drugiej wieży jest mocno ograniczony przez co trzeba mocno kręcić i tak ociężałym kadłubem, działa mocno niecelne na dalekie odległości, poniżej 15km w miarę ok jedyne co to w miarę dobra p lotka, spodziewałem się mocnego przeskoku z Colorado ale szału nie ma, aktualnie gram na stocku z drugim silnikiem. Porównywalnie Tirpitzem gra mi się dużo dużo lepiej pod każdym względem  (20k dmg średniego więcej niż na NC).

Okręt ma olbrzymi zasięg dział co zachęca do strzelania na duże dystanse a tutaj jak dla mnie ma słabą celność. Na średnich dystansach jest już znacznie lepiej ale trzeba uważać i nie wystawiać burty bo pancerz ma przeciętny. Tirpitz ma lepszy pancerz ale słabszą salwę więc trochę inaczej się nimi gra.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.