Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
_Admiral_Nimitz_

Colorado (VII)

319 comments in this topic

Recommended Posts

Players
8 posts
349 battles

Czyli nie biorę ;P bo słyszałem, że różnice są znikome a wtopić trochę punktów w niego i być niezadowolony mi się nie uśmiecha. 

[ARRGH]
Beta Tester
26 posts
1,996 battles

Ulepszenia tak dużo kosztują że się zastanawiacie nad ominięciem? (sorry, nie mam jak sprawdzić bo w pracy siedzę)

Co prawda teraz mam tylko New Yorka więc dobicie jeszcze trochę mi zajmie (chociaż Colorado pamiętam z closed bety, bardzo zacnie mi sie nim pływalo mimo niewielkich zmian w stosunku do New Mexico)

Proszę o więcej danych bo mnie zastanawia co będę przeżywał :D

Beta Tester
541 posts
4,108 battles

Ulepszenia tak dużo kosztują że się zastanawiacie nad ominięciem? (sorry, nie mam jak sprawdzić bo w pracy siedzę)

Co prawda teraz mam tylko New Yorka więc dobicie jeszcze trochę mi zajmie (chociaż Colorado pamiętam z closed bety, bardzo zacnie mi sie nim pływalo mimo niewielkich zmian w stosunku do New Mexico)

Proszę o więcej danych bo mnie zastanawia co będę przeżywał :D

Tzn, jak ominięciem? Za free expa VII? Czy chodzi ci o porzucenie linii?

Beta Tester
238 posts
1,406 battles

Jeśli jesteś w stanie wybadać cały następny tier za wolnego expa, to można bez kupowania okrętu to zrobić.

Players
21 posts

Nie wiem dlaczego nie lubicie tego pancernika, naczytałem się tutaj samych złych rzeczy o Colorado. Powiem tak. Mi się gra nim świetnie. Dużo celnych strzałów, chociaż czasami jest wkurzający, ale jest całkiem spoko.

Beta Tester
541 posts
4,108 battles

W cbt nie miałem okazji dłużej nim pograć, więc trudno mi się o nim wypowiadać, ale jak pytałem ludzi podczas gry, to mają o nim skrajnie różne opinie. Może problemem jest to, że przesiadamy się z wybornego New Mexico?

Players
21 posts

Powiem tak to jest charakterystyczny pancernik. New Mexico grało się po prostu wybornie. Tym trzeba się wyuczyć grać. Wystarczy trzymać się na linii ognia głównej baterii. Nawet Yamato może porządnie oberwać. Wczoraj z pełnej salwy dotał 4 cytadele. Tak więc podsumowując na odległości 10km+ ogień sekwencyjny poniżej można rypać pełną salwę. Tylko też trzeba to umiejętnie zrobić, żeby samemu nic nie wyłapać, albo wyłapać mniej.

Beta Tester
541 posts
4,108 battles

Problemem jest MM. puki co mam 25% win ratio i zawieszam grind. Po prostu nie da się grać. Ani razu nie miałem przewagi lotnictwa w mojej drużynie, za to często w przeciwnej ląduje lotniskowiec VII tieru i według WG to jest poprawne MM: CV vs BB:teethhappy:.

Sam okręt niestety jest ruletką, rozrzut jest potworny, nawet na odległości 8km często pudłuje. Przesiadki na 406 z 356 sie nie odczuwa. O penetracji trudno sie wypowiadać, a celność skutecznie zmniejsza ilość cytadel. Sama cytadela tez nie satysfakcjonuje.

Co do dywizjonów to dzisiaj trafiłem na 2 razy na dywizjon X BB. Raz Montna i raz Yamato. Oczywiście we przeciwnym teamie.

Players
111 posts
626 battles

Problemem jest MM. puki co mam 25% win ratio i zawieszam grind. Po prostu nie da się grać. Ani razu nie miałem przewagi lotnictwa w mojej drużynie, za to często w przeciwnej ląduje lotniskowiec VII tieru i według WG to jest poprawne MM: CV vs BB:teethhappy:.

Sam okręt niestety jest ruletką, rozrzut jest potworny, nawet na odległości 8km często pudłuje. Przesiadki na 406 z 356 sie nie odczuwa. O penetracji trudno sie wypowiadać, a celność skutecznie zmniejsza ilość cytadel. Sama cytadela tez nie satysfakcjonuje.

Co do dywizjonów to dzisiaj trafiłem na 2 razy na dywizjon X BB. Raz Montna i raz Yamato. Oczywiście we przeciwnym teamie.

Ja czuję bardzo przesiadkę z 356 na 406. Mówię akurat o Nagato który jest znacznie lepszy od Colorado ale działo to samo. Gram teraz amerykańskim new yorkiem i Nagato i różnica w obrażeniach jest b.duża. Ogólnie jest mniej strzałów bez obrażeń co sprawia że końcowe obrażenia są  większe na Nagato niż New yorku a to przecież na Nagato zdarzają mi się już naprawdę trudni przeciwnicy z b.wysokich tierów. 

Players
6 posts
742 battles

Gorszym syfem niz ten colorado jeszcze nie gralem... Niebo a ziemia w porównaniu z mexykiem:/   gdzie ten 2 wali z salwy od 8 do 22k a to cos 6? to jest smeich na sali... jak idiota robi tak te okrety ze VII tier robi mniej dmg niz VI to jest zalosne... 406mm to jest chyba tylko na papierze -,-

[LUZ]
[LUZ]
Players
94 posts
5,790 battles

Pierwsze, co  zauważyłem, to fakt, iż cytadele nie siadają :D walka Colorado vs Colorado wymiana dwie salwy on, dwie salwy ja i obaj płyniemy UWAGA ! odległość 1,9-2 km  pociski w celu (sam środek ) cytadel brak. Zastanawiam się, czy to nie celowe działanie WG :izmena:. Pociski też szczególnie skrajne potrafią polecieć trochę z większym rozrzutem , ale oprócz tego nie jest źle z celnością. Powtarzam cytadele na małych odległościach poniżej 10 nie wchodzą, a już nie ma siły New Mexico by zatopił dawno. Na dużych odległościach z resztą też. W New Mexico na 14 km mi się cytadele trafiały. Przypominam, że to pierwsze spostrzeżenia na gorąco. Jak coś więcej obadam dam znać.  Edit oczywiście od wielkiego dzwonu siądzie w końcu cytadela ale to zjawisko marginalne w porównaniu do VI czy V USA BB

Edited by Konziu87

[LUZ]
[LUZ]
Players
94 posts
5,790 battles

Strzelam w pancernik Myogi  IV tier pancernikiem  colorado tier VII   PP pociski 7 km odległości - obrażenia 5500 i to nie raz tylko raz za razem... ? BRAK SŁÓW. 

Players
6 posts
742 battles

mówiłem złom nie okręt:P PP na Mexyku dmg od 8 do 20-30k z cytadelami ktore potrafily wejsc nawet na końcu zasiegu... VII tier ShitColorado działa niby 406mm dmg? 4k w polocie do 12 z cytadelą... Dno i 2 metry mułu... Żałosny okręt którego sklepie nawet nowy york -.-

Players
6 posts
7,144 battles

Witam, wczoraj w nocy poddałem się - przetopiłem free exp w ilości brakującej do N. Carolina i zakończyłem męczarnie z tym statkiem. Losowania MM z czapy, RNG nie rozpieszczało. Chcę jak najszybciej o nim zapomnieć. 

Players
11 posts
3,520 battles

Masakra.... Stockowy nic nie wart, na salwę wchodzi 6 pocisków PP w Aobę, cytadela a On płynie dalej. Jak na 406 mm nie powiem "nieźle".......... Mam nadzieję że po wymaksowaniu da się pograć.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.