Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
_Admiral_Nimitz_

New Mexico (VI)

231 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
541 posts
4,108 battles

Po kilku grach okręt zapowiada się świetnie. Ma zasadniczo 2 wady: Mała prędkość, oraz zasięg dział.

Jakie założylibyście mu moduły:

przyspieszony obrót wierz czy zwiększony zasięg?

Oraz co na ostatni. Nie wydaje się aby pyły problemy z braniem zakrętów, a przyspieszenie nabierania prędkości może być dobre po manewrach?

Beta Tester
19 posts

Zwiekszony zasieg zdecydowanie, dzieki temu mozemy walczyc na rownych warunkach z japoncami, inaczej jest ciezko. Przyspieszone obracanie biore na kazdym pancerniku - wieksza szybkosc od torped nie uchroni a to pomaga. Poza tym pancerniak jest super przyjemny (ponad 70k sredni dmg)

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

Po kilku grach okręt zapowiada się świetnie. Ma zasadniczo 2 wady: Mała prędkość, oraz zasięg dział.

Oraz co na ostatni. Nie wydaje się aby pyły problemy z braniem zakrętów, a przyspieszenie nabierania prędkości może być dobre po manewrach?

zasięg.

szybsze przestawianie steru.

obrót WIEŻY, albo wynocha do podstawówki dyktanda pisać, tam gdzie Twoje miejsce. 

• Cool 3

Beta Tester
541 posts
4,108 battles

zasięg.

szybsze przestawianie steru.

obrót WIEŻY, albo wynocha do podstawówki dyktanda pisać, tam gdzie Twoje miejsce. 

A tak bez pijaństwa, nerwów i osobistych wycieczek? Jak mi nie podkreśla na czerwono to jest OK. nie pisze do nikogo ważnego, więc sekretarka mi nie sprawdzi. Wyluzuj.

• Cool 2

Sailing Hamster
1,491 posts
958 battles

A tak bez pijaństwa, nerwów i osobistych wycieczek? Jak mi nie podkreśla na czerwono to jest OK. nie pisze do nikogo ważnego, więc sekretarka mi nie sprawdzi. Wyluzuj.

Bo to mózgu trzeba używać. Sekretarki też można, ale jednak inaczej.
  • Cool 3

Beta Tester
541 posts
4,108 battles

Pisali, że w gimnazja wzbudzają agresje u młodzieży/dzieci, a ja głupi nie wierzyłem. Mama do łóżka nie goni?

• Cool 1

Beta Tester
19 posts

Przyspieszony obrot chodzilo mi o ster oczywiscie. Nawet to wynikalo z kontekstu o torpedach

• Cool 1

Sailing Hamster
706 posts
3,381 battles

Też tak macie, że jak założycie ulepszony obrót, dłużej są ładowane działa ?

tak działa ten moduł, szybciej obracasz działa LUB szybciej ładujesz działa.

Beta Tester
19 posts

Dlatego sie to kompletnie nie oplaca montowac - i tak celuje sie glownie odpowiednim ustawieniem calego okretu

Players
111 posts
626 battles

Zasieg dział ? Który to moduł ? 

Beta Tester
541 posts
4,108 battles

Nie, chodzi o zasięg operacyjny :P

Jest podpisany. Przyśpieszonego celowania nie opłaca się brać, kompensujemy to perkiem kapitańskim.

Co do ostatniego to zdecydowanie bierzemy ulepszony ster.

Beta Tester
9 posts
5,088 battles

No moduł który zwiększa zasięg glownych dział o 16%  bez tego w stocku nawet z portu nie ma co wypływać  ☺ a co do steru to się zgadzam bo na początku to pancerni się wcale nie obraca bierze torpedy z samolotów na klatę. 

[ISEN]
Alpha Tester
2,049 posts
1,828 battles

Nie, chodzi o zasięg operacyjny :P

Jest podpisany. Przyśpieszonego celowania nie opłaca się brać, kompensujemy to perkiem kapitańskim.

Co do ostatniego to zdecydowanie bierzemy ulepszony ster.

Ster zamiast 15% skrócenia podpaleń i zalań. Powodzenia w narzekaniu, że ogień tak bardzo boli i w ogóle HE OP. Tylko i wyłącznie dmg controle.

• Cool 1

Beta Tester
541 posts
4,108 battles

A ja kiedykolwiek narzekałem na HE? Mnie na tym okręcie podpalenia nie bolą, a torpedy wole wymijać niż zatrzymywać zalania. :P. Nie chce mi sie szukać, ale jeszcze niedawno sam narzekałeś na ten moduł.

Players
111 posts
626 battles

No moduł który zwiększa zasięg glownych dział o 16%  bez tego w stocku nawet z portu nie ma co wypływać  ☺ a co do steru to się zgadzam bo na początku to pancerni się wcale nie obraca bierze torpedy z samolotów na klatę. 

Mam dopiero 4 lvl USA BB i 6 BB Japan, dlatego nie wiedziałem o istnieniu takiego modułu. 

[LUZ]
[LUZ]
Players
94 posts
5,790 battles

Również zostało mi ostanie ulepszenie na New Mexico i nie wiem, które wybrać.  Wszystkie trzy wydają się być ciekawe. A jestem dość świeżym graczem gram od 14 lipca, a nigdy nie grałem w pozostałe gry Wargaming. Spoko rekord obrażeń udało mi się w kilku bitwach zrobić jak nam mnie :great:tak mi się przynajmniej wydaję 147637. Akurat 2 remisy, ale dobrze mi poszło.:izmena:

1_1.jpg

3_1.jpg

3_3.jpg

Edited by Konziu87

Alpha Tester
1,333 posts
587 battles

Jaki moduł polecacie na 4 slot ulepszen? Kolo sterowe czy kontrole uszkodzen?

Jak manewrujesz to koło sterowe. Jeśli pływasz jak kłoda, to kontrola uszkodzeń.

Broń Panie Boże przed słuchaniem takich rad w przyszłości jeśli ktoś zajrzy do tego wątku.

Co do samego New Mexico okręt bardzo przyjemny w graniu z bardzo dobrym dmg oraz przyzwoitą celnością pozwala na bardzo dużo. Polecam każdemu kto lubi grać BBkami. Co do modułów to standard jak na większości amerykańskich pancerników.

Players
21 posts
536 battles

będę brał zasięg do wolnego obrotu i ładowania już jestem przyzwyczajony... zresztą to tylko i tak 3s szybsze ładowanie a zasięg zwieksza sie o prawie 3km wkońcu 20% :) ster ma ciężki ale wezmę chyba i tak przyspieszenie do max prędkości ;)

Beta Tester
43 posts
3,625 battles

Tak jak koledzy wyżej piszą bardzo dobry BB, aktualnie chyba najlepszy na swoim poziomie,

Fuso co prawda nie mam ale gdy zdarza mi się z nim pojedynkować to najczęściej

posyłam go na dno. Warspite z kolei można nakręcić podobny wynik jak na NM z tym że nie

tak często i nie tak łatwo.

Pozdr

• Cool 1

[ISEN]
Alpha Tester
2,049 posts
1,828 battles

Jak manewrujesz to koło sterowe. Jeśli pływasz jak kłoda, to kontrola uszkodzeń.

Zawsze dmg control, nie słuchaj złych rad.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.