Jump to content
Planned Server Restart 23.06.2021 at 04:00 UTC (no downtime) Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
LucyCZ

Rework kapitánů

89 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,267 posts
14,751 battles

Samostatný topic na kapitány a případné buildy, ať se nepíše do novinek. Přijde mi to přehlednější.

Jistě se vám bude hodit tento dokument od pánů:
@Sister_Twister_ @Yuzorah @Yurra a dalších. (thx guys)
https://docs.google.com/document/d/1XfsIIbyORQAxgOE-ao_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/edit

Reset kapitánů: (do 18.2.)
https://worldofwarships.eu/cs/news/general-news/resetting-skills-for-all-commanders/

Utilita na vyzkoušení buildu:
https://wowsft.com/

• Cool 11

[_CZ_]
Players
47 posts
2,412 battles
Před 34 minutami LucyCZ řekl/a:

Samostatný topic na kapitány a případné buildy, ať se nepíše do novinek. Přijde mi to přehlednější.

Jistě se vám bude hodit tento dokument od pánů:
@Sister_Twister_ @Yuzorah @Yurra a dalších. (thx guys)
https://docs.google.com/document/d/1XfsIIbyORQAxgOE-ao_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/edit

žádné nové skilly nemám

• Funny 1
  • Angry 1

[IDDQD]
3,267 posts
14,751 battles
Před 3 minutami Paulus_Legatus_Legionis řekl/a:

žádné nové skilly nemám

Kámo, to je zítra, od patche 0.10.0 :Smile_facepalm:

• Cool 2
  • Funny 2

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,072 posts
14,131 battles
13 hours ago, LucyCZ said:

Kámo, to je zítra, od patche 0.10.0 :Smile_facepalm:

Treba mluvil o sobe a ne o lodich :Smile_hiding::Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 3

[BATES]
Beta Tester
354 posts
9,497 battles

Existuje něco co na tom reworku vydělalo? Zkusmo jsem nastavil CL CA BB a DD a všude se mě zdá že je to jen nerf původních vlastností. Jo jde většinou vylepšit loď v něčem v čem už je sama o sobě dobrá, ale už nejde jako dřív zmírnit negativní vlastnosti lodí. Když už to takhle zvorali mají dát možnost ať si pro každou loď vyberu jak ji chci hrát.

Super křižníky věškeré skily na lepší přežití včudu.

Lehké křižníky dostřel nazdar.

Bitevky +1 heal za 4body? jinak všechny ostatní spotřebáky -1 tak to dík.

DD nemůžeš udělat rozumný mix musíš jít do torpů nebo děl.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
880 posts
21,782 battles
Před 2 minutami erik_six řekl/a:

Existuje něco co na tom reworku vydělalo? Zkusmo jsem nastavil CL CA BB a DD a všude se mě zdá že je to jen nerf původních vlastností. Jo jde většinou vylepšit loď v něčem v čem už je sama o sobě dobrá, ale už nejde jako dřív zmírnit negativní vlastnosti lodí.

Super křižníky věškeré skily na lepší přežití včudu.

Lehké křižníky dostřel nazdar.

Bitevky +1 heal za 4body? jinak všechny ostatní spotřebáky -1 tak to dík.

DD nemůžeš udělat rozumný mix musíš jít do torpů nebo děl.

Ale o toto přece šlo. Pokud budeš chtít časem změnit specifikaci kapitána, případně ho přehodit na jinou loď, už to nebude tak easy, protože elitní zkušenosti kapitána nebudeš mít zase tolik. Prostě je potřeba kupovat dublony a konvertovat na elitní zkušenosti, což je z mého pohledu hráče cíl, který si WG tímto reworkem vytyčilo. A ano vím, WG není charita, jen poslední dobou se projevují jako neuvěřitelní hamouni, jak se říká, s jídlem roste chuť.

• Cool 2
  • Funny 1

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
370 posts
12,480 battles

Myslim ze v kooperativkach a operaciach kapitanske skilly nemusim nejako extra riesit :Smile_trollface:

• Cool 1
  • Bad 1

[FF-CZ]
Players
126 posts
11,053 battles

Máte velký počet velitelů a chcete obnovit všechny jejich schopnosti najednou?

Počínaje 21. lednem zde po vydání aktualizace 0.10.0 ve všech regionech najdete odkaz na speciální stránku, kde můžete automaticky bez poplatku obnovit schopnosti všech svých velitelů.

………………………………………………………………….

Už měl někdo šanci zkusit toto? Ten odkaz je ve hře, nebo i jinde?

(až budu doma tak to asi taky zjistím, jen se ptám)

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,072 posts
14,131 battles
14 minutes ago, User_si_tu said:

Máte velký počet velitelů a chcete obnovit všechny jejich schopnosti najednou?

Počínaje 21. lednem zde po vydání aktualizace 0.10.0 ve všech regionech najdete odkaz na speciální stránku, kde můžete automaticky bez poplatku obnovit schopnosti všech svých velitelů.

………………………………………………………………….

Už měl někdo šanci zkusit toto? Ten odkaz je ve hře, nebo i jinde?

(až budu doma tak to asi taky zjistím, jen se ptám)

Bude to dneska na web strankach hry ale az v 13:00

• Cool 1

Players
364 posts
9,221 battles

Tak ja som si vyskúšal Perth. Podľa mňa je pre túto loď najviac potrebný vyšperkovaný kapitán a špeciálne vybavenie. 

Vybavenie: vylepšený spotter, vylepšené hydro, vylepšený smoke a potom klasicky lepšie kormidlo (keďže je to commonwelth, tak má posilnenie motorov urobené).

vlajky: na rýchlejšie načítanie spotrebných doplnkov, predĺženie doby trvania hydra a smoku 

Pred reworkom boli u Perthu dva hlavné problémy, hydro sa načítalo skôr ako znova smoke a spotter lietadielko sa načítavalo miliardu rokov (základný dostrel cca 12,8km).

Po reworku som na tom takto (trvanie/načítavanie): hydro (145/114) smoke (148/152) a spotter (117/102).

Skilly: 

otáčenie veže, načítanie spotrebných doplnkov

zvýšenie doby spoterbných doplnkov, spottovacie lietadlo

viac spotrebných doplnkov

IFHE a maskovanie

Čo mi chýba: 

pyrotechnika a priority target

Čo zazlievam: 

IFHE stále veľký nerf, priority target až 2 body to je moc, žiadna úprava smoku a pyroman len +1%.

Ostatné skilly na torpéda, ako sorry, ale zbytočné. Ja viem, že napr. u Iriana to bude možno zaujmavý build, ale je to kopa iných vecí, kt. majú prednosť aby sa dneskaj krížniky dali hrať. 

Apropo kam sa podel villigance, skill na skorší spot torpéd? Čo budú teraz robiť taliani, keď nemajú hydrá? 

Beta Tester
158 posts
4,880 battles

To vážne musím kapitána prehadzovať medzi loďami keď mu chcem navoliť skill pre rôzne triedy?

Prečo sa to nedá spraviť na tej karte kde je prehľad všetkých schopností?

shot-21_01.21_13_02.42-0074.thumb.jpg.3c11ec359bf8b2b96043650bebcc6bb7.jpg

shot-21_01.21_13_03.50-0662.thumb.jpg.e6dfb9453eeee8dc53b5ec3b0835dad1.jpg

• Cool 1

Players
8 posts
2,218 battles

Už nad tím hodinu sedím a mám z toho hlavu v pejru, hlavně u BB jsem nikdy nebyl tak nerozhodný, co vybrat, křižníky přišli o jakýkoliv survival  :Smile_facepalm:

Nelze nebo si neumím zobrazit kapitána, pro které nemám v přístavu loď dané země, např. ho propustit nebo si zobrazit jeho osobní záznam. :cap_money:

• Cool 1

[HUGO]
Players
312 posts
7,230 battles
1 hour ago, petr_sybol_CZ said:

Už nad tím hodinu sedím a mám z toho hlavu v pejru, hlavně u BB jsem nikdy nebyl tak nerozhodný, co vybrat, křižníky přišli o jakýkoliv survival  :Smile_facepalm:

Nelze nebo si neumím zobrazit kapitána, pro které nemám v přístavu loď dané země, např. ho propustit nebo si zobrazit jeho osobní záznam. :cap_money:

Kup si zdarma I.Tier a zobrazíš, ne?  

• Cool 1

[HUGO]
Players
312 posts
7,230 battles

Jak jste natom? Díky přesunu Prioritního cíle z 1 bodu na 2 body, který jsem zvyklej používat se mi nedaří smysluplně nastavit jedinou loď. Těžký křižníky navíc nemají snížení doby hoření, budou tedy hořet déle než bitevky. To se zase něco povedlo.

• Cool 2

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
370 posts
12,480 battles
5 hours ago, unhappy360 said:

Apropo kam sa podel villigance, skill na skorší spot torpéd? Čo budú teraz robiť taliani, keď nemajú hydrá?

budu musiet byt viac vigilant a sledovat minimapu, ci sa v ich okoli nepohybuje DD (ak ho niekto spotne) :Smile_trollface:

Pre Aladin warriora, mozno sa ti to nepaci co som napisal, ale aspon z mojho podhladu to tak je. Kedze som sa v tejto hre dostal do stadia, ze mam na haku viacmenej vsetky akcie, zmeny. Ide mi len o to sa trocha zabavit strielanim z lodiciek. A preto hram hlavne kooperativky a operacie.

Players
550 posts
3,033 battles

U předělávání skillů na DD přemýšlím, jestli mi ten rework pomohl ... a k mému stylu ne.

Ty stejné body co jsem měl předtím si myslím, že mi hru ulehčovali víc než ty nové ... dostřel děl DD nemám prodloužený, protože podle toho co jsem se u skillů dočetl tak fungují jen na sekundární děla  ....

Fakt tam přínos zatím nevidím ... moment, aha, ono možná to je ten cíl WG, já to nepochopil :cap_wander_2:

No nic, zkusím to ... kdyby něco, tak kapitány vynuluji a počkám jak se to vyvine.

Přemýšlím, co bych WG k tomu vzkázal, ale nic dobrého mě nenapadá :cap_hmm:

Hraji to od bety a tohle mě ale po těch letech dostalo - možná je to i tím, že už člověk nesleduje co se připravuje, jak na to reagovat ... možná je to tím, že WG mě už přiotrávilo svou schopností něco rozložit, zničit, rozbalancovat ...

Players
5,310 posts
31,615 battles

Nepodílel se na tom nastavení prvotních perků team svělé CZ podpory ? Jako, dát mi na bitevku zobrazení příchozí palby a u T9 DD vyhodit HP perk i RPF? Dát ochranu modulů na lodě na kterých neodcházely ?

Btw - sekundárky na KM ... tragedie i s perkem na manuál. Prostě, frantíkům to po cca 210 letech už prominuly, 76 let ještě nestačí. 

Vyjedu 1100 dublonů, zresetuju kapitány a hru uložím...

• Funny 2

[-VU-]
Players
175 posts
23,835 battles
Před 23 hodinami LucyCZ řekl/a:

Vůbec nechápu, k čemu je toto dobré?

A co se týká, nějakého "retontu". Nic takového dělat nebudu. Nemá to smysl. Stejně to všechno WG za půl roku zase obrátí o 180 stupňů.

A hra už je u mě stejně na odchodu... Respektivě, v kooperativkách je to jedno.

Ps. NEHODLÁM trávit čas studováním co, kde, jak a proč.

Ps.2 Bože můj, jak mě iritují ty červné volné body kapitánů. Které střevo to vymyslelo!

• Cool 1

[IDDQD]
3,267 posts
14,751 battles
Před 14 minutami alfi111 řekl/a:

Vůbec nechápu, k čemu je toto dobré?

A co se týká, nějakého "retontu". Nic takového dělat nebudu. Nemá to smysl. Stejně to všechno WG za půl roku zase obrátí o 180 stupňů.

A hra už je u mě stejně na odchodu... Respektivě, v kooperativkách je to jedno.

Ps. NEHODLÁM trávit čas studováním co, kde, jak a proč.

Ps.2 Bože můj, jak mě iritují ty červné volné body kapitánů. Které střevo to vymyslelo!

Tak nic nedělej, nezajímej se o to.
Hele, a vůbec proč to tedy komentuješ, když to tedy není vlákno pro tebe :cap_wander_2:

• Funny 1

[-VU-]
Players
175 posts
23,835 battles
Před 2 minutami LucyCZ řekl/a:

Tak nic nedělej, nezajímej se o to.
Hele, a vůbec proč to tedy komentuješ, když to tedy není vlákno pro tebe :cap_wander_2:

Ehm.. Já se přeci na něco ptal...

[IDDQD]
3,267 posts
14,751 battles
Před 2 minutami alfi111 řekl/a:

Ehm.. Já se přeci na něco ptal...

Ptal a v zápětí sis odpověděl, že se o nic zajímat nechceš - takže jako jak?

Spojler

• Funny 2

[9-ND]
Players
246 posts
12,259 battles
11 hours ago, ims21 said:

Vyjedu 1100 dublonů, zresetuju kapitány a hru uložím...

Nezapomeň si ještě vyzvednout "Každodenní dodávky". :Smile_teethhappy:

• Funny 1

Players
189 posts
6,998 battles

mna by len zaujimalo ci si WG uvedomuje, ze ich produkt je hra. Hra ma zabavat, kedy mam mat ja cas studovat a sledovat jednotlive skilly ako funguju na kazdej jednej lodi? Ja na toto naozaj nemam cas ani chut a ani naladu. Keby ste si aspon dali namahu a updatovali wiki alebo dali 3 mesiace na free reskill ale toto je cisty odzub. Tato hra nieje mojim zamestnanim ale odreagovanim od neho! Uz si to uvedomte aky produkt predavate.

Tolko k mojmu hateu, viem ze je zbytocny, ale aspon som si ulavil. Krcmy zatvorene, na pivo sa neda ist a este toto mam studovat. Uz vsetkym dobre *ebe.

• Cool 1