Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Twitch Drops w 0.10.0

8 comments in this topic

Recommended Posts

[RR1]
[RR1]
Players
82 posts
29,547 battles

to jest ściema nic z tego o 2 tygodni nie ma wcześniej coś sie dostało teraz nic szkoda czasu i neta.

:etc_swear:

• Cool 1

[DIRKA]
Players
43 posts
2,686 battles

Taaa...od razu 100 różnych kont na jedną grę, i słuchać kit na uszy napaleńców zamiast relaksik :D Kolejna  przynęta na rybki zarzucona....i łup po kieszeni  ;)

[KLON]
Players
537 posts
8 hours ago, gall71kg said:

to jest ściema nic z tego o 2 tygodni nie ma wcześniej coś sie dostało teraz nic szkoda czasu i neta.

:etc_swear:

ale wiesz, że możesz zdobyć maksymalnie 5 kontenerów w trakcie danego patcha? 

[28KLD]
Players
14 posts

U mnie dropy nie działają od jakiegoś miesiąca... a konta są spięte poprawnie. Co lepsze mimo tego połączenia dostaje notyfikacje, żebym połączył swoje konto bo dany stream oferuje łupy. Klikam, patrzę i okazuje się że i tak jestem połączony. Napisałem do wsparcia - również cisza. 

[P-W-C]
Community Contributor
708 posts
6,423 battles
25 minutes ago, bolas1939 said:

U mnie dropy nie działają od jakiegoś miesiąca... a konta są spięte poprawnie. Co lepsze mimo tego połączenia dostaje notyfikacje, żebym połączył swoje konto bo dany stream oferuje łupy. Klikam, patrzę i okazuje się że i tak jestem połączony. Napisałem do wsparcia - również cisza. 

Czasami się coś psuje i trzeba na chwilę rozłączyć i połączyć konta. To pomaga :)

Players
51 posts
27,010 battles
21.01.2021 o 09:36, Druvik napisał:

Czasami się coś psuje i trzeba na chwilę rozłączyć i połączyć konta. To pomaga :)

Witam.

Podobnie jak koledzy też mam problem z Twitchem. Od 3 tygodni żadnej ,,reakcji" za oglądanie. Próbowałem ,,włącz - wyłącz" , ,,odłącz - połącz" ale bez efektu.

Może jakaś rada gdzie się można odwołać  (byle nie przez okno ;)  ) ?

[P-W-C]
Community Contributor
708 posts
6,423 battles
15 hours ago, maximusret said:

Witam.

Podobnie jak koledzy też mam problem z Twitchem. Od 3 tygodni żadnej ,,reakcji" za oglądanie. Próbowałem ,,włącz - wyłącz" , ,,odłącz - połącz" ale bez efektu.

Może jakaś rada gdzie się można odwołać  (byle nie przez okno ;)  ) ?

Nowa aktualizacja, więc nowe dropy. Sprawdź czy teraz coś załapie. Jeżeli nie to zostaje support WG. Do Twitcha nie polecam pisać bo będziesz czekał lata na odpowiedź :)

Jednocześnie pamiętaj że jest limit na boxy. Maksymalnie 5 w trakcie jednej aktualizacji.

Jak będziesz pisał na support to napisz im to co tutaj. To przyśpieszy sprawę bo na początku Ci odpiszą żebyś spróbował "włączyć i wyłączyć" :)

Sign in to follow this