Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Potyczki w wersji 0.10.0

8 comments in this topic

Recommended Posts

[-PGS-]
Players
636 posts
10,240 battles
  • Lotniskowce nie są dopuszczone do udziału

Dyrektor sie zmienił czy o co chodzi?

Players
1,876 posts
23,476 battles
8 minut temu, kmkris1410 napisał:

Dyrektor sie zmienił czy co

Wiesz, gdyby ich siedziba mieściła się w Toruniu, to moglibyśmy sobie tak zażartować. :cap_haloween:

Ale ponieważ gdyż w rzeczywistości :-)  mają siedzibę w Pradze, być może ktoś poszedł po rozum do głowy i oszczędził ludziom starcia z FDR i innymi przewoźnikami. Zresztą, sam mam "lotniczą" zagwozdkę z rankedów. Na T8 na ogół byłem w stanie obronić się przed lotniskiem, czy to na BB, czy na CA. Jednak na T10 nie miałem szans nawet na Salemie z włączonym DFAA i obroną strefową. Tłumaczyłem sobie, że na T10 pływa 90 % junicumów i stąd taka "sieczka". Teraz, po wejściu do akcji FDR, gracze którzy go opanują będą mogli siać jeszcze większą panikę wśród słabszych graczy. I może właśnie dlatego wprowadzono to ograniczenie.

• Cool 1

[-PGS-]
Players
636 posts
10,240 battles
32 minutes ago, umbra_arboris said:

być może ktoś poszedł po rozum do głowy i oszczędził ludziom starcia z FDR i innymi przewoźnikami

Myślisz że przyszła spóźniona refleksja? To by było coś. 

P.S. Co do tego FDR'a to Flambass dał śmieszny filmik który pokazuje co to raczysko robi sobie z AA, tych czarnych chmurek, stref innych wynalazków. Nie moge go wkleić ale na Twitch . tv / flambass ma tytuł "Black Clouds Des Moines having a good time"

[PLO]
[PLO]
Players
807 posts
20,316 battles
1 hour ago, kmkris1410 said:

Co do tego FDR'a to Flambass dał śmieszny filmik który pokazuje co to raczysko robi sobie z AA, tych czarnych chmurek, stref innych wynalazków.

Zgadzam się że samoloty FDR mają dużo HP, ale mogę ci zrobić filmik jak FDR traci eskadrę w parę sekund więc wiesz.... RNG

• Cool 1

Sign in to follow this