Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.10.0: Zmiana w umiejętnościach dowódcy

63 comments in this topic

Recommended Posts

[-WIR-]
[-WIR-]
Players
36 posts
7,137 battles

heloł

jaka rekompensata dla tych co już mają okręt Anshan w porcie? Węgiel?

• Cool 1

[F-A-M]
Players
52 posts
4,695 battles

czy japońskie pancerniki które miały lepszy zasięg dodatkowej (lepszy niż inne pancerniki ale gorszy od francuskiej i niemieckie) też zostanie zwięszony zasięg? czy dostają nerfa (bo pozostałe  kraje dostaną bafa a jap BB nie)?

PS czy mogli byśmy dostać tabelke strarego zasięgu altyleri dodatkowej (bazowego) i nowego?

Players
18 posts
5,790 battles

Rozumiem, że już od jutra Massachusettes będzie niedostępny, czy dopiero od 21 ?

[TF16]
Players
2,413 posts
24,825 battles

Rozumiem, że wraca Jean Bart w wersji dalekowschodniej? :D

Edit

A nie, to Alzacja. Sprytne, sprzedajemy drzewkową dziewiątkę za realne hajsy. WG nie przestaje być dla mnie mistrzem  biznesów.

• Cool 2

[DIRKA]
Players
43 posts
2,697 battles

Im większa biurokracja na wojnach, tym większy pieprznik...jak mawiał sierżant Halway w filmie ,,Wzgórze rozdartych serc" ;) Ta gra niedługo przerodzi się w układanie puzzli 

• Cool 1

Players
9 posts
1,887 battles
1 godzinę temu, Spitfajer napisał:

Rozumiem, że już od jutra Massachusettes będzie niedostępny, czy dopiero od 21 ?

Masz wszystko napisane jasno i wyraźnie. Dlaczego mieliby wycofywać Massę jutro czy nawet 21?

[ROMT]
Players
459 posts
8,605 battles

Też dołączam do pytanie. Co dostanę w zamian za wykonanie misji w ramach rekompensata, jeśli mam już Anshan w kolekcji?

2 godziny temu, Spitfajer napisał:

Nie czytałeś wiadomość ze zrozumieniem i to dokładnie. Chyba przyda Ci się nowe okulary. Aktualizacja 0.10.0 zaczyna się od 21 stycznia, czyli moje urodziny (co za zbieg okoliczność). Usuną wybrane okrętów dopiero od aktualizacji 0.10.1, czyli za miesiąc (prawdopodobnie od 18 lutego). Więc masz czas o około 28 dni.

Somers usuną ze zbrojowni dopiero od aktualizacji 0.10.2.

[ROMT]
Players
459 posts
8,605 battles
godzinę temu, MojaEkscelencja napisał:

Kreditpunkte.

Czyli tylko kredyty? Dość słabo... Już wolę 1/4 dublony, albo chociaż trochę węgiel/stali. Dostałem Anshan od kontener VI jako nagroda za test publiczny (w ciągu 3 miesiące), więc na tej evencie raczej nie dostanę kolejny okręt PRENIUM. :cap_old:

Czyli będą tylko tyle kredytów co cena zwykły niszczyciel VI? Jeśli tak, to dość słabo jak na nagroda końcowa za tyle grindy od misji bojowe. Ale mimo wszystko to jednak lepsze niż nic.

Dzięki za odpowiedź.

Przynajmniej na tej evencie mogę zdobywać kontenery, gdzie mam malutkie szanse na wygranie jakieś okrętów PRENIUM. Choć znając moje szczęście, to raczej nie wygram. Ale zdecydowanie najciekawszy cześć aktualizacji 0.10.0 to nowe umiejętności dla kapitanowie. Oj, będzie się działo!

[BASIC]
[BASIC]
Players
45 posts
13,152 battles

A ja jestem ciekawy co szlag trafi po zainstalowaniu patcha:cap_haloween:czy w porównaniu do ostatnich patchy będzie poprawa czy dalej będzie burdello bum bum :cap_rambo:

[-PGS-]
Players
639 posts
10,252 battles

Gdzie jest info o tych nowych umiejętnościach kapitanów? Przewinąłem artykuł wszerz i wzdłuż i nigdzie nie znalazłem. Gdzie to wykopać aktualne?

Mam tabelkę w excelu sprzed miesiąca. Nawet nazwy sie pozmieniały. Może ktoś podać namiary na aktualną?

Oficjalna strona oczywiście pewnie jeszcze przez miesiąc nie dostąpi zaszczytu aktualizacji:

https://worldofwarships.eu/pl/content/commanders-skills/?skills=&ship=Cruiser

Czy wszystko związane z tą gra musi być tak dziadowsko prowadzone?

To ostatnie proszę zignorować. To pytanie retoryczne

Pozdrawiam

Players
1,883 posts
23,577 battles
17 minut temu, kmkris1410 napisał:

Gdzie jest info o tych nowych umiejętnościach kapitanów? (...) Gdzie to wykopać aktualne?

Nie wiem, na ile to będzie pomocne. Na stronce wiki wowsa jest artykuł, może nie super-doskonały, ale przynajmniej graficznie prezentujący nowe umiejętności kapitanów. Póki co (stan na wtorek) nie ma uzupełnionych elite kapitanów, ale lepszy rydz niźli nic. Link bezpośredni:

List of Commander Skills (work in progress)

• Cool 1

[P-W-C]
Players
34 posts
13,506 battles

Czy ktoś ma informacje nt. nowego okrętu, który wejdzie do zbrojowni za Somersa czyli Austin? Wygląda jak Atlanta. Czy też będzie za stal?

[PLO]
[PLO]
Players
817 posts
20,355 battles
43 minutes ago, arystotes said:

Czy ktoś ma informacje nt. nowego okrętu, który wejdzie do zbrojowni za Somersa czyli Austin? Wygląda jak Atlanta. Czy też będzie za stal?

https://blog.worldofwarships.com/blog/102

Potem była jeszcze informacja o zmianach:

"American cruiser Austin, Tier X:

• Number of charger for "Main Battery Reload Booster" consumable changed from 1 to unlimited. 

Unlimited number of charges for the "Main Battery Reload Booster" consumable and rather low survivability will form special "ragged" gameplay for the ship during the entire battle."

[MSWIA]
Beta Tester
67 posts
30,869 battles

nic teraz nie wiem co w dowódcy mam zmienic zbabali to szkoda grac wtedy chociaz było opisane jaki dział czy atak czy co.. mogli zostawic po staremu tylko dodac te perki nowe było by lepiej

• Funny 2

Players
9 posts
1,887 battles

No i gdzie te kontenery "Wędrówka na Zachód"? Na prawdę nie ma możliwości kupna ich?

[MSWIA]
Beta Tester
67 posts
30,869 battles

Dlaczego zabrali mi perke z shimakaze  radiolokacje jak miałem bezsens  ja juz nie bede zmieniał bo mi sie nie chce ale powinna zostac na swoim miejscu ta perka a po zmianie nie mam tej perki szkoda grac

Players
57 posts
20,444 battles
25 minut temu, rakson3 napisał:

Dlaczego zabrali mi perke z shimakaze  radiolokacje jak miałem bezsens  ja juz nie bede zmieniał bo mi sie nie chce ale powinna zostac na swoim miejscu ta perka a po zmianie nie mam tej perki szkoda grac

Możesz sobie zresetować perki (nawet wszystkich kapitanów na raz). Perk Radio Location dalej jest (za 4pkt).

2021-01-21_110349.jpg

• Cool 1

[ODIUM]
Beta Tester
285 posts

Ten patch wprowadzi więcej zamieszania niż pozytywnych zmian. Niektóre OP okręty staną się jeszcze większa udręką.

Kamikaze ma już torpedy 75 węzłów. Giulio Cezare z bonusem do celności będzie miał rozrzut na poziomie 190m.

Haida z bonusami do dymu zyskuje 148 sekund działania wytwornicy. Przy 4 ładunkach może spędzić w dymie praktycznie połowę bitwy.

Z nowego nadzorcy na 4 poziomie skorzystają oczywiście ruskie BB.

• Cool 1

Sign in to follow this