Jump to content
Planned Server Restart 23.06.2021 at 04:00 UTC (no downtime) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.10.0: aktualizace schopností velitele

20 comments in this topic

Recommended Posts

[SALIS]
Beta Tester
230 posts
11,556 battles

Po vydání aktualizace mohou být zapotřebí další korekce vyvážení. V případě významných změn vám do budoucna poskytneme další příležitosti k bezplatnému přeškolení vašich velitelů.

Toto beru na vědomí s povděkem. Snad nebudu za půl roku lovit odkaz na tento příspěvek, abych dokladoval nesplněný slib. :Smile_trollface:

Pokud jde o ty šílené panasijské lodě. Rozumím tomu, že dávají do hry lodě plánované, nedokončené, příliš moderní, arkádově přehnané,

Ale proč tam cpou vymyšleniny z mytologie exotických národů to nechápu. :cap_tea:

Možná se dočkám , že tam bude loď Dlouhý, Široký a Bystrozraký 

Myslím , že kdysi šlo toto ozdobné harampádí vypnout a loď jako ARP ňeco, nebo South Dragon se zobrazila jako standartní Atago ,Myoko ap. Budu se muset mrknout, zda tato funkce nezmizela pod nánosem různých vylepšení hry :Smile_sceptic:

• Cool 5

[T-N-T]
Players
32 posts
5,667 battles

Hlavně asi budu mít problém se speciálníma kapitánama...

Například Německý kapitán Franz von Jütland se specializací na bdělost (+35% k rozsahu detekce torpéd namísto 25%) tuto specializaci využije pravděpodobně jen u bitevních lodí. Já jí ale využíval jak na křižníku, tak na prémiových DD po přeložení...

To samé Britskej Bert Dunkirk se specializací na kouřovou clonu (poloměr kouř. clony +30% namísto 20%). Nikde jsem jí neviděl, ani u DD i když já ho zrovna mám u Leanderu...

Nebo jsem to alespoň neviděl v tom úvodním videu. Pokud tyto vylepšené schopnosti vymizí u prémiových kapitánů, kdo mi vykompenzuje tu investici do nich?!

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
880 posts
21,782 battles
Před 3 hodinami FlashCV řekl/a:

Hlavně asi budu mít problém se speciálníma kapitánama...

Například Německý kapitán Franz von Jütland se specializací na bdělost (+35% k rozsahu detekce torpéd namísto 25%) tuto specializaci využije pravděpodobně jen u bitevních lodí. Já jí ale využíval jak na křižníku, tak na prémiových DD po přeložení...

To samé Britskej Bert Dunkirk se specializací na kouřovou clonu (poloměr kouř. clony +30% namísto 20%). Nikde jsem jí neviděl, ani u DD i když já ho zrovna mám u Leanderu...

Nebo jsem to alespoň neviděl v tom úvodním videu. Pokud tyto vylepšené schopnosti vymizí u prémiových kapitánů, kdo mi vykompenzuje tu investici do nich?!

Odpověď je jednoduchá a je nasnadě. Protože se nejedná o změnu elitního kapitána, ale o změnu "mechaniky hry", tak se žádné kompenzace nekonají. jako bys neznal WG přístup.

[HUGO]
Players
312 posts
7,230 battles

Snížíme přesnost sekundárek....Pardón, najednou tam o tom není ani slovo a naopak Němcům se přesnost zvyšuje. Zvyšuje z čeho? Z té původní nebo z té snížené?:cap_haloween:

• Cool 1

Players
35 posts
4,209 battles

Po prvním náhledu se obávám, že hratelnost/zábavnost utrpí. Dost se obávám o křižníky jako je Atago nebo Bayard, které nevynikají dostřelem. Dosud byly zábavné. Pokud se ale bude více kempit a hrát na distanc, tak v takové metě se neuplatní. Po spotnutí dostanou takový fokus, že pokud nepůjdou rovnou do přístavu, tak se zbylými HP si už moc nezahrají. Hůř na tom bude třeba Bayard, který nemá heal. A uvidíme, jak bude hratelná Massa...

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,072 posts
14,131 battles
41 minutes ago, PucalkovicAmina said:

Snížíme přesnost sekundárek....Pardón, najednou tam o tom není ani slovo a naopak Němcům se přesnost zvyšuje. Zvyšuje z čeho? Z té původní nebo z té snížené?:cap_haloween:

Pred reworkem mel ten skill +60% po revorku bude mit +50%

• Funny 1

[WG]
WG Staff
6,773 posts
4,523 battles
Před 55 minutami Sigimundus řekl/a:

Pred reworkem mel ten skill +60% po revorku bude mit +50%

tu přesnost bude mít na označený cíl. Nicméně mimo to stále sekundárky budou střílet i na další cíle v dosahu. Čili sice nebudou ty sekundárky tak přesné, jak doposud, ale dostřelí dál a navíc můžeš střílež na více cílů, čili na obě strany lodi. 

• Funny 1

[HUGO]
Players
312 posts
7,230 battles

Dle vývojářského blogu:

Německé bitevní lodě 7-10.tier. Přesnost sekundární baterie se zvyšuje o 22,5% a dalších 50% manuály( předtím 60%) Na manuálních sekundárkách tedy posílení 12.5%. Tím, že ale pojedou i na druhou stranu, jak jsem kdysi dávno navrhoval to bude silný buff. Na nemanuální stranu budu oďobávat a na manuál doslova demolovat. Dostřel např. Bismarck, Tirpitz z 11.3km na 11.5km. Takže blíže zase větší přesnost než teď. To už mě s Tirpem nezastaví nic. :cap_cool:

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,267 posts
14,751 battles

Samostatný topic na nové kapitánské perky:

• Cool 1

[CSP]
Players
27 posts
8,572 battles

Já to stejně celý nechápu: proč mám možnost si nastavit u jednoho kapitána víc tříd lodí, když ho stejně musím opakovaně přeškolovat ? To jako počítají, že bude mít člověk jenom prémiové lodě, aby nemusel za přeškolení platit nebo jak jako?
Asi jsem trochu mimo...
Mě by se třeba víc líbilo, kdyby už teda kapitán mohl mít zvlášť schopnosti na lehký a těžký křižník :D

• Cool 1

Players
5,310 posts
31,615 battles
Před 7 minutami von_Sternberg řekl/a:

Já to stejně celý nechápu: proč mám možnost si nastavit u jednoho kapitána víc tříd lodí, když ho stejně musím opakovaně přeškolovat ? To jako počítají, že bude mít člověk jenom prémiové lodě, aby nemusel za přeškolení platit nebo jak jako?
Asi jsem trochu mimo...
Mě by se třeba víc líbilo, kdyby už teda kapitán mohl mít zvlášť schopnosti na lehký a těžký křižník :D

To si jako vytuníš kapitána na 4 lodě a pokaždé, když ho chceš z CA dát na BB a zpět budeš platit ? Proč bych ho měl mít teda na 4 lodě ? To raději budu mít 4 kapitány...  Ještě jsem to nepustil, ale pokaždé, když byla dřív změna perků jsem kapitány zresetoval a dlouho trvalo, než jsem se ke hře vůbec vracel.

[CSP]
Players
27 posts
8,572 battles

A trochu mi v aktuálním seznamu kapitánů vadí, že na první pohled nevidím, na jakou loď je kapitán vycvičen - vidím jenom, kam je přidělen...

[HUG]
Players
92 posts
17,060 battles

No, byly to pěkné roky, ale zjistil jsem, že tohle kolo změn je už na mě moc. 
Uninstal.
GB

P. S. tohle byl asi nejbizardnější hit - sundání vlastního éra:

vlastní letadlo sestřeleno.jpg

• Funny 1

[T-N-T]
Players
32 posts
5,667 battles
On 18. 1. 2021 at 2:00 PM, The_EURL_Guy said:

Aktualizované schopnosti velitele, oslavy lunárního Nového roku, probíhající výstavba lodi Hizen, klanové rvačky a další novinky.

Přečíst na portálu

U krizniku neni moznost (jako je u torpedobercu a bitevnich lodi) o 30% mensi riziko vyrazeni modulu.

U bitevni lodi zase chybi alespon omezeny pohyb a omezene otaceni kormidla v pripade vyrazeni. Chapu,u bitevni lodi si kazdej rekne mala pravdepodobnost,ale me se hodne casto podari vyradit torpedem.

Libi se mi procentualni otaceni hlavnich vezi bez rozdilu velikosti del.

Flustruje me jen 35% presnost sekundarek na vybrany cil s nemoznosti toto dat i na krizniky. Chybi mi delsi dostrel sekundarek u krizniku. Vyuzival jsem u Clevelendu a ted s delsim dostrelem by i kriznik byla uplne pecka,kdyby si to nekdo vylepsoval.

NEJVIC ME STVE U SPECIALIZOVANYCH KAPITANU ZMENA,ktera kolikrat nesedi a nebo neni mozne pouzit u nekterych typu lodi. Napriklad nemecky kapitan s vylepsenou s bdelosti,nemohu vyuzit ani u krizniku a ani u torpedoborcu,kde jsem to celkem vyuzival nejvis s hydroakustikou a odhaloval torpeda spojencum hned z prvnich rad. A Francouzky kapitan nema vubec moznost vylepseni kourove clony co mel. Ma jen zkraceny cas nacteni doplnku,ale kourova clona je zrovna u te druhe drazsi polozky s delsim trvanim... Ja si ho koupil za realne penize na kriznik prave pro tu kourovou clonu. Je toho vic a zajimala by me hlavne kompenzace,ktere se nedostavam.

[T-N-T]
6,072 posts
14,131 battles
4 hours ago, FlashCV said:

U krizniku neni moznost (jako je u torpedobercu a bitevnich lodi) o 30% mensi riziko vyrazeni modulu.

U bitevni lodi zase chybi alespon omezeny pohyb a omezene otaceni kormidla v pripade vyrazeni. Chapu,u bitevni lodi si kazdej rekne mala pravdepodobnost,ale me se hodne casto podari vyradit torpedem.

Libi se mi procentualni otaceni hlavnich vezi bez rozdilu velikosti del.

Flustruje me jen 35% presnost sekundarek na vybrany cil s nemoznosti toto dat i na krizniky. Chybi mi delsi dostrel sekundarek u krizniku. Vyuzival jsem u Clevelendu a ted s delsim dostrelem by i kriznik byla uplne pecka,kdyby si to nekdo vylepsoval.

NEJVIC ME STVE U SPECIALIZOVANYCH KAPITANU ZMENA,ktera kolikrat nesedi a nebo neni mozne pouzit u nekterych typu lodi. Napriklad nemecky kapitan s vylepsenou s bdelosti,nemohu vyuzit ani u krizniku a ani u torpedoborcu,kde jsem to celkem vyuzival nejvis s hydroakustikou a odhaloval torpeda spojencum hned z prvnich rad. A Francouzky kapitan nema vubec moznost vylepseni kourove clony co mel. Ma jen zkraceny cas nacteni doplnku,ale kourova clona je zrovna u te druhe drazsi polozky s delsim trvanim... Ja si ho koupil za realne penize na kriznik prave pro tu kourovou clonu. Je toho vic a zajimala by me hlavne kompenzace,ktere se nedostavam.

Sekundarky u Clevelandu? Kour u Frantiku?:cap_fainting:

Muzes mi rici ktery Fr kriznik ma smoke?

• Funny 1

[T-N-T]
Players
32 posts
5,667 battles
53 minutes ago, Sigimundus said:

Sekundarky u Clevelandu? Kour u Frantiku?:cap_fainting:

Muzes mi rici ktery Fr kriznik ma smoke?

Treba Aigle,ale to jsem se seknul,chtel jsem napsat kour u Spojeneho Kralovstvi. Ani nevim,nejak jsem se upsal s tim narodem O:-)

[T-N-T]
Players
32 posts
5,667 battles
1 minute ago, FlashCV said:

Treba Aigle,ale to jsem se seknul,chtel jsem napsat kour u Spojeneho Kralovstvi. Ani nevim,nejak jsem se upsal s tim narodem O:-)

A jeste sorry, Aigle je dd,ne kriznik. Nooo,tak to nevim,asi zadny :-D

[T-N-T]
6,072 posts
14,131 battles
22 minutes ago, FlashCV said:

21 minutes ago, FlashCV said:

A jeste sorry, Aigle je dd,ne kriznik. Nooo,tak to nevim,asi zadny :-D

Nic se nedje splest se muze kazdy. Me to bylo prave divne jelikoz jsem vedel jen o Aigle ale to je DD.

Apropo drive jsi mel skill na delsi pokladani smouku ale za cenu kratsiho trvani smouku zatimco ted mas Consumables Enhancement ktery sice nedava tak velky bonus ale nema zadny negativni penalizaci a funguje nejenom na kour

Sign in to follow this