Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Herr_Szurek

Problem z serwerem.

3 comments in this topic

Question

Players
1 post

Hejka.

Problem wygląda tak , po naciśnięciu przycisku Graj , kłopot robi się jest w momencie gdy ma się połączyć z serwerem. Szuka kręci się ciągle,Wot Eu 1 i Wot Eu 2 tylko wysokość skali pokazuje a Wot Eu 3 dalej się kręci. Usuwałem grę , na nowo ściągałem i nic.Szukałem odpowiedzi , ale teraz może tu napiszę .

• Bad 1

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Players
2,014 posts
16,228 battles
7 hours ago, Herr_Szurek said:

Hejka.

Problem wygląda tak , po naciśnięciu przycisku Graj , kłopot robi się jest w momencie gdy ma się połączyć z serwerem. Szuka kręci się ciągle,Wot Eu 1 i Wot Eu 2 tylko wysokość skali pokazuje a Wot Eu 3 dalej się kręci. Usuwałem grę , na nowo ściągałem i nic.Szukałem odpowiedzi , ale teraz może tu napiszę .

To jest forum INNEJ GRY. Jak Cię boli kolano też idziesz do hydraulika zamiast do ortopedy ?

• Cool 2

• 0
[PUNCH]
Players
209 posts
14,531 battles
16.01.2021 o 14:58, Herr_Szurek napisał:

Hejka.

To niezły problem z serwerami wowsa.

Sign in to follow this