Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace schopností velitele

115 comments in this topic

Recommended Posts

[ROUGH]
Players
423 posts
19,055 battles

Měl bych dotaz k tomuhle, @YabbaCoe:

Není-li velitel svázán s lodí, na kterou je specializován, bude s vydáním aktualizace 0.10.0 na loď své specializace přidělen.

Jak přesně to bude fungovat, když mám více velitelů, kteří jsou specializovaní na stejnou vyzkoumatelnou loď?

V mém případě jde třeba o "secondary-build" a "tank-build" velitele na Kurfürsta, a pár dalších.

Nerad bych, aby se kapitáni třeba "ztratili" a já to pak musel řešit s vaší podporou, všeobecně známou schopností pochopit požadavek a následně ho rychle vyřešit... 

• Cool 3

[HUG]
Players
92 posts
17,060 battles

Zdravím,
prosím, že tahle věta neznamená, že zmizí schopnosti všech velitelů tak, jak je mám nastavené nyní, že ne? :Smile_facepalm:

Při vydání aktualizace 0.10.0 budou všechny schopnosti přerozděleny podle doporučeného systému. 

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
6,049 posts
14,076 battles
6 minutes ago, hugys14 said:

Zdravím,
prosím, že tahle věta neznamená, že zmizí schopnosti všech velitelů tak, jak je mám nastavené nyní, že ne? :Smile_facepalm:

Při vydání aktualizace 0.10.0 budou všechny schopnosti přerozděleny podle doporučeného systému. 

Vzhledem k tomu ze dochazi ke kompletni predelavce skillu kdy vetsina starych uplne zmizi a je nahrazena uplne novyma tak hadej.

Dle toho clanku to bude tak ze vsechny kapitany "vyresetuji" a nastavi jim ty nove skilly tak jak si WG mysli ze je optimalni pro lod na kterou je kapitan vyskolen.

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
516 posts
12,424 battles

,,Zvýšil se dostřel sekundárních baterií bitevních lodí a křižníků.´´

např. tiery 10:

Němci a Francouzi 12,5km (se všemi vylepšeními), ostatní 11km (zase s vylepšeními).

Ok. To zní dobře. Možná až moc.

Fakt i křižníků?

Takže Siegfridovi zůstane dosah sekundárek zachován?

Henri IV jako bude mít dostřel sekundárek 12,5km? (teď by měl s vylepšeními tak 8,6km)

Montana bude mít sekundárky na 11km? (To už trochu začíná zavánět Ohiem) :Smile_glasses:

,,Pokud byl standardní dostřel sekundární baterie původně vyšší, tak se nesníží. Dalším omezením je možnost odhalení lodi — maximální možný dostřel její sekundární baterie by neměl překročit minimální možný dosah odhalení.´´

I tak, Goliath má conceal 11km. Takže sekundárky začnou pálit, jakmile se spotnu? :Smile_teethhappy:

Anebo jsem to blbě pochopil?

• Cool 1

[HUG]
Players
92 posts
17,060 battles
Před 19 minutami Sigimundus řekl/a:

Vzhledem k tomu ze dochazi ke kompletni predelavce skillu kdy vetsina starych uplne zmizi a je nahrazena uplne novyma tak hadej.

Dle toho clanku to bude tak ze vsechny kapitany "vyresetuji" a nastavi jim ty nove skilly tak jak si WG mysli ze je optimalni pro lod na kterou je kapitan vyskolen.

Myslíš zhruba podle níže uvedené věty? ;)

borgs.gif

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,449 posts
11,014 battles

no nastesti dostaneme kouzelne tlacitko ktere resetuje uplne vsechny vase kapitany zaraz

to je jedina dobra vec ohledne reworku

• Cool 2

[CRYO]
Players
87 posts
3,029 battles
Před 50 minutami Flaky26 řekl/a:

např. tiery 10:

Němci a Francouzi 12,5km (se všemi vylepšeními), ostatní 11km (zase s vylepšeními).

Fakt i křižníků?

Henri IV jako bude mít dostřel sekundárek 12,5km? (teď by měl s vylepšeními tak 8,6km)

Montana bude mít sekundárky na 11km? (To už trochu začíná zavánět Ohiem) :Smile_glasses:

,,Pokud byl standardní dostřel sekundární baterie původně vyšší, tak se nesníží. Dalším omezením je možnost odhalení lodi — maximální možný dostřel její sekundární baterie by neměl překročit minimální možný dosah odhalení.´´

I tak, Goliath má conceal 11km. Takže sekundárky začnou pálit, jakmile se spotnu? :Smile_teethhappy:

zvýšil se dostřel, ale snížila se přesnost dle tabulek co jsem viděl z test serverů, takže finálně by to měl být nerf secondary lodí, pokud ještě něco před releasem nezměnili..

• Cool 2

Players
7 posts
4,513 battles

Zdravim.

Takže jste to dokázali!

Poté, co mi WG zhnusil tanky brutálníma změnama ve všech oblastech, tak mi przníte i lodě. Nesouhlasím se změnami v aktualizaci 10.0.0. Takže co s tím?  Odkoupíte ode mně můj účet? Za reálnou cenu prémiových lodí? Protože Massachussets, Tirpitz a další sekundárky odrovnáte a znevýhodníte. Ale já je kupoval s vlastnostmi, které vy hodláte bez ptaní měnit, respektive devalvovat vylepšením konkurence. Kapitánské skilly, které si na lodích nastavujeme podle recenzí z uplynulých 9 verzí, jsou teď k ničemu. Nehraju to proto, abych teď za dublony (prachy) zkoušel co mi bude nebo nebude vyhovovat! A kdo proboha ty skilly vymýšlel? Za 5% dmg budu o 30% déle hořet a topit se? No to je mi panečku užitečný skill.:Smile_playing:

Tak, jak jsem přestal hrát po 35 000 bitvách tanky, tak děláte vše pro to, abych opustil i lodě. Pamatujte si, že věci, které fungují se NEMĚNÍ!!!!!!!

• Cool 16
  • Boring 1

[WG]
WG Staff
6,655 posts
4,521 battles
Před 2 hodinami Yamashiro42 řekl/a:

Měl bych dotaz k tomuhle, @YabbaCoe:

Není-li velitel svázán s lodí, na kterou je specializován, bude s vydáním aktualizace 0.10.0 na loď své specializace přidělen.

Jak přesně to bude fungovat, když mám více velitelů, kteří jsou specializovaní na stejnou vyzkoumatelnou loď?

V mém případě jde třeba o "secondary-build" a "tank-build" velitele na Kurfürsta, a pár dalších.

Nerad bych, aby se kapitáni třeba "ztratili" a já to pak musel řešit s vaší podporou, všeobecně známou schopností pochopit požadavek a následně ho rychle vyřešit... 

Upřímně, nevím... dobrá otázka.

Podle mě to má být tak, že budou všichni stále natrénováni na tuto loď a prostě jeden z nich na ni bude přidělen a ostatní půjdou do zálohy. Ale pro jistotu jsem se zeptal výše, abych to měl potvrzené.

Před 2 hodinami Flaky26 řekl/a:

např. tiery 10:

Fakt i křižníků?

no křižníkům se to zvedne jen na ten standard, takže 8.3. Pak ho už nemají jak vylepšit.

• Cool 2
  • Boring 1

Players
17 posts
11,323 battles

No nevím. Celé mi to přijde jako (špatně) skrytý nerf "populárních" lodí. Americká "prémiová linie" přijde o přesnost na sekundárkách. Alaska a Stalingrad budou hořet jako papír. Smolensk a Flint přijdou o rychlejší reload a dostřel. A jako bonus dostanou "snajpři" v bitevkách v rohu mapy "Superheavy AP" a "Dead Eye". To asi aby měli pocit, že to vlastně hrajou správně.

Já na tomhle updatu těžko hledám něco pozitivního. Dokud se "populární" lodě jen odebíraly z obchodu/zbrojnice. Tak mi to nevadilo. Pár sem jich nestihl. No co už, ale tady tahle snaha je nepřímo nerfovat, už mě začíná štvát. A jestli bude Massa, kterou jsem nedávno koupil pro vyloženě pro bronzové ranky, po tomhle updatu na na nic. Tak to mě vyloženě nas...

Edit: teď jsem ješte kouknul na dev blog (https://blog.worldofwarships.com/blog/113) a německé BB pravděpodobně dostanou 22.5% bonus na přesnost sekundárek. Takže teď už mi nikdo nevymluví, že tohle není cílený nerf na US "sekudárkové" bitevky. WG mě chce evidentně naučit neutrácet za prémiové lodě.

• Cool 10
  • Funny 1

[R_R]
Players
19 posts
4,898 battles

Ahoj . Nedávno jsem si koupil sigfrida právě kvůli sekundárkám a teď přijde update kde se ty sekundárky vlastně ztratí....Třeba Agir bude na sekundárky lepší. Bude se tohle nějak kompenzovat ?  Jinak dobrej přístup k tomu přeškolení na měsíc zdarma

• Cool 1

[POFF]
Beta Tester
302 posts
24,131 battles
Před 4 minutami codysr řekl/a:

Nějak se musí vykázat činnost,na druhou stranu už nikdo nebude muset hrát scifi scénáře,bude to jak ve star wars:cap_rambo:

[CS-NO]
Players
33 posts
25,920 battles

Tak nevím, zda mám mít radost... Hrát klasické neprémiové CA ( možná kromě těch ruských na špičku ) bude nejspíš jen sebevražedná mise. Nekonečné letadla nad hlavou... přesnější BB s delšími sekundárkami..., prémiové CA s děly které mají kanony v rážích jako bitevky...,  rychlejší palba DD +  a k tomu ještě ty nové silnější německé DD, co se chystají ( už ted je kolikrát problém některé  DD vůbec přestřílet ). K tomu 1 000 000 radarů a ve výhledu ponorky... 

• Cool 1

[SALIS]
[SALIS]
Beta Tester
229 posts
11,506 battles

kapitan je přidělen na čtyři lodě. Umřu v bitvě. Chci vzít další loď s tímto kapitánem, ale... ?

• Cool 1

[ROUGH]
Players
423 posts
19,055 battles
6 hours ago, YabbaCoe said:

no křižníkům se to zvedne jen na ten standard, takže 8.3. Pak ho už nemají jak vylepšit.

Takže se ruší možnost dát křižníkům vylepšení sekundárek do třetího slotu?
icon_modernization_PCM012_SecondaryGun_Mod_II.png.eb5376efca1a8d53f5acf6541cc5319d.png

• Cool 1

[CKVN]
[CKVN]
Beta Tester
77 posts
14,657 battles

A pokud se nemýlím, tak díky neexistenci superintendanta pro BB přijde Missourry o jeden radar a Bourgogne o jedno turbo střílení. Těch nerfů je tam fakt hodně.

• Cool 1

Players
5,303 posts
31,615 battles

image.png.b2e19f914514ef7b9373f82ca514b454.png

Když vyexpím loď a pořídím další ve stromu, tak použití kapitána z předchozí lodě (s 10 a více body) bude za 1500dublonů ( cca 125Kč) ???

[ROUGH]
Players
423 posts
19,055 battles
49 minutes ago, ims21 said:

Když vyexpím loď a pořídím další ve stromu, tak použití kapitána z předchozí lodě (s 10 a více body) bude za 1500dublonů ( cca 125Kč) ???

Za 1500 dublonů budeš moci naverbovat úplně nového velitele s 10 body. (Podobně jako teď můžeš za 25 dublonů naverbovat nového velitele se 3 body.)

[WG]
WG Staff
6,655 posts
4,521 battles
Před 13 hodinami von_chom řekl/a:

@YabbaCoe

jak to pls bude se spec. veliteli ?

mame se nechat "prekvapit" ? :Smile_Default:

Je fakt, že tato informace v článku chybí. Speciální velitelé by měli mít vylepšené obdobné skilly, jako mají doposud.

Legendární velitelé si samozřejmě nechají své speciální skilly a rovněž by měli mít vylepšené některé z těch základních.

Upřímně jsem zvědav na Lutjense...

Před 13 hodinami Perezz řekl/a:

kapitan je přidělen na čtyři lodě. Umřu v bitvě. Chci vzít další loď s tímto kapitánem, ale... ?

Jak to prosímtě myslíš? Jeden kapitán nemůže být přidělen na 4 lodě. Když jsi v bitvě potopen, musíš počkat, až bitva skončí, abys mohl použít toho samého kapitána. Takhle stejně je to i nyní a na tom se nic nemění.

Před 10 hodinami Yamashiro42 řekl/a:

Takže se ruší možnost dát křižníkům vylepšení sekundárek do třetího slotu?
icon_modernization_PCM012_SecondaryGun_Mod_II.png.eb5376efca1a8d53f5acf6541cc5319d.pngimageproxy.php?img=&key=f33eb831f1471fd4

Vidíš, na toto jsem zapomněl. Rework těchto kapitánských skillů samozřejmě nemění možnost vylepšení, čili stále ji tam můžou dát

Před 45 minutami ims21 řekl/a:

Ehm, "Verbování velitelů". Tato tabulka je pro naverbování úplně nového velitele.

Stávajícího velitele můžeš přeškolit za 500 dublonů, nebo za 12 500 Elitních ZK velitele:

commander-skills-update_1920x1080.jpeg

• Bad 1

[ROUGH]
Players
423 posts
19,055 battles

Ještě jeden dotaz, @YabbaCoe:

Když ve středu večer ve verzi 9.12 přehodím kapitána na jinou vyzkoumatelnou loď a zahájím přetrénování (volba zdarma za nutnost získat plné množství zkušeností), tak až ve čtvrtek spustím hru ve verzi 10.0, kapitán bude už přecvičen na novou loď? A "nesežere" mi to 500, resp. 50 dublonů?

• Cool 3

[J4FUN]
Players
91 posts
12,404 battles

Bude někde tabulka kolik XP bude třeba mít na každou z těch 21 úrovní? 

Jak to bude s přerozdělením bodů u velitelů s menší úrovní jak aktuálně nejvyšší 19, jaký na to bude klíč? (respektive kolik bude mít po přepracování velitel s aktuálně - 15, 16, 17, 18 atd. body zkušeností?)

• Cool 1