Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja umiejętności dowódcy

257 comments in this topic

Recommended Posts

[P-W-C]
Players
205 posts
16,799 battles

A gdzie zwiększenie zasięgu Krasnego który też mocno korzystał z AFT ? #MakeKrasnyGreatAgain !

• Cool 2

[E-BOJ]
Players
187 posts
13,101 battles

Jestem mocno sceptyczny wobec tych zmian, ale zobaczymy w praniu co z tego będzie. Grunt, ze będzie można zrobić reset za friko.

• Cool 1

[DIRKA]
Players
43 posts
2,686 battles

A ja już miałem tak wszystko poukładane w głowie...a tu trach, nowy eksperyment jak ze szczepieniami. Czyżby nowa miotła w zespole i nowe porządki? :D

[ROMT]
Players
455 posts
8,589 battles

Strzelam, że aktualizacja 10.0 zostanie wprowadzony w 21 stycznia tak jak zwykle.

Zapowiada się ciekawe i nowe wyzwanie. Darmowy reset umki dowódcy i zdejmowanie ulepszenie jest jak najbardziej na plus i dobrze, że nie trwa tylko kilka dni.

Zwiększenie zasięg dodatkowe broni też jest na plus, a szczególnie dla niemieckie i francuskie pancerników. Szkoda tylko, że umiejętność "ręczne sterowanie ogniem uzbrojenia dodatkowego" poprawi tylko 30% celność, a nie 60% co kiedyś. Co z tego, że mają ogromne zasięgi, jeśli większości z pocisków nie trafią w celu?

Boli mi trochę fakt, że "cel priorytetowy" kosztuje teraz 2 pkt., a nie 1 pkt.

Maksymalnie 21 pkt. dla kapitana to nadal za mało. Czeka nas jeszcze większy dylemat. :Smile_trollface:

Pożyjemy i zobaczymy.

6 minut temu, norek214 napisał:

Czyżby nowa miotła w zespole i nowe porządki? :D

Dokładnie tak. Stary schemat umiejętności już nie sprawdza się, bo niektóre umiejętności ulegają zmianie lub usunięte, a do tego dołączą nowe i przydatniejsze umiejętności. Musimy to wszystko tworzyć od nową i kombinować. Czeka nas trudniejszy wybór, a szczególnie dla niszczyciela. Witaj w piekle o nazwie "dylemat". :Smile_trollface:

• Cool 4

[TF16]
Players
2,402 posts
24,803 battles
33 minutes ago, norek214 said:

A ja już miałem tak wszystko poukładane w głowie...a tu trach, nowy eksperyment jak ze szczepieniami. Czyżby nowa miotła w zespole i nowe porządki? :D

przecież to zapowiadane co najmniej od kilku miesięcy

• Cool 1

Players
9 posts
1,887 battles

W końcu! Jedna z niewielu bardzo, bardzo dobrych zmian WG. Dotychczasowy system perków w wows był prosty i nudny. Na większości okrętów mieliśmy mały wybór ciekawych umiejętności czy całych zestawów. Dodatkowo, robiąc całą linię od początku do X tieru można było wyfarmić nawet 17 czy 18 perkowego kapitana, przez co samo późniejsze granie na dyszce nie dawało zbyt dużej motywacji, żeby grać nią kolejnych x-dziesiąt bitew. Teraz, dzięki dwóm dodatkowym perkom trzeba dobić kolejne ponad milion expa co jest na +. Sama zwiększona ilość umiejętności (do 21) też jest pozytywnym aspektem.

• Cool 2
  • Bad 4

[ROMT]
Players
455 posts
8,589 battles
12 minuty temu, DaSturr napisał:

Dotychczasowy system perków w wows był prosty i nudny. Na większości okrętów mieliśmy mały wybór ciekawych umiejętności czy całych zestawów.

Dokładnie i też tak uważam. Dlatego ta zmiana jest jak najbardziej na plus. Rozwój kapitanowie to też zabawa i też zasługuje na urozmaicenie.

Dodatkowo, ta zmiana ma jeszcze jedna zaleta. Przyszłe łodzi podwodne i okręty hybrydowe mogą mieć unikalne drzewko umiejętności. Będą mieli z tym ułatwione zadanie w dodanie kolejna "tablica umiejętności". O specjalne okręty dla przyszłe eventów nie wspomnę np. bitwa kluczowa czy halloween. Większości umiejętności z wersji 1.0 były bezużyteczne dla testowane łodzi podwodne i tylko mało umiejętności są przydatne.

• Cool 2

[TF16]
Players
2,402 posts
24,803 battles
6 minutes ago, DaSturr said:

W końcu! Jedna z niewielu bardzo, bardzo dobrych zmian WG. Dotychczasowy system perków w wows był prosty i nudny. Na większości okrętów mieliśmy mały wybór ciekawych umiejętności czy całych zestawów. Dodatkowo, robiąc całą linię od początku do X tieru można było wyfarmić nawet 17 czy 18 perkowego kapitana, przez co samo późniejsze granie na dyszce nie dawało zbyt dużej motywacji, żeby grać nią kolejnych x-dziesiąt bitew. Teraz, dzięki dwóm dodatkowym perkom trzeba dobić kolejne ponad milion expa co jest na +. Sama zwiększona ilość umiejętności (do 21) też jest pozytywnym aspektem.

Ja tam nie zamierzam czekać aż mi się 1,2 miliona nazbiera żeby mieć 21 pkt. Od tego są elitarne PD kapitańskie.

[ROMT]
Players
455 posts
8,589 battles
1 minutę temu, Lucius_Dentatus napisał:

Ja tam nie zamierzam czekać aż mi się 1,2 miliona nazbiera żeby mieć 21 pkt. Od tego są elitarne PD kapitańskie.

No właśnie. 5% PD elitarne dla kapitana poniżej 21 to zawsze coś. Jeśli wygramy jakieś unikalne, POWTARZALNE kapitanowie z eventów, które nie przydają nam się, to zawsze można się przerobić na dodatkowy PD elitarny.

[TF16]
Players
2,402 posts
24,803 battles
1 minute ago, SirXenon_36 said:

No właśnie. 5% PD elitarne dla kapitana poniżej 21 to zawsze coś. Jeśli wygramy jakieś unikalne, POWTARZALNE kapitanowie z eventów, które nie przydają nam się, to zawsze można się przerobić na dodatkowy PD elitarny.

Nie mówię o zbieraniu czy przerabianiu, ale o skorzystaniu z już zebranego.

[ROMT]
Players
455 posts
8,589 battles
18 minut temu, Lucius_Dentatus napisał:

Nie mówię o zbieraniu czy przerabianiu, ale o skorzystaniu z już zebranego.

Wiem o tym, ale dodatkowy 5% PD w każdej bitwie tylko Ci ułatwi życie, jak zaniedbujesz inny okręt ze względu na eventowe misji.

[KAA]
Players
32 posts
7,004 battles

A co z Georgia, Ohio i Massachusetts, nagle okaże się dobre pancerniki stracą jedne z najważniejszych swoich atutów, czytaj artylerię dodatkowa , czy ktoś w ogóle tam myśli o tym, to nie są tanie pancerniki jakby nie patrzeć. Czy ktoś pomyślał o ewentualnej rekompensacie dla tych co poświęcili cenne zasoby i pieniądze co gorsza ...

• Cool 2
  • Funny 1

[ROMT]
Players
455 posts
8,589 battles
8 minut temu, zbierek18 napisał:

A co z Georgia, Ohio i Massachusetts, nagle okaże się dobre pancerniki stracą jedne z najważniejszych swoich atutów, czytaj artylerię dodatkowa , czy ktoś w ogóle tam myśli o tym, to nie są tanie pancerniki jakby nie patrzeć. Czy ktoś pomyślał o ewentualnej rekompensacie dla tych co poświęcili cenne zasoby i pieniądze co gorsza ...

Przecież to są amerykańskie pancerników, a dodatkowe uzbrojenie to nie ich specjalność. To co czytałem wiadomość wynika, że też dostaną buffa (premie) do zasięgu, ale nie w takim stopniu co niemieckie i francuskie pancerników (o około 1 km różnicy).

Zresztą, twórcy WoW wyraźnie napisali, że będą uważnie obserwować bronie dodatkowe dla pancerników i wezmą to pod uwadze.

• Cool 1
  • Bad 1

Alpha Tester
936 posts
17,261 battles
8 minut temu, SirXenon_36 napisał:

Przecież to są amerykańskie pancerników, a dodatkowe uzbrojenie to nie ich specjalność. To co czytałem wiadomość wynika, że też dostaną buffa (premie) do zasięgu, ale nie w takim stopniu co niemieckie i francuskie pancerników (o około 1 km różnicy).

Zresztą, twórcy WoW wyraźnie napisali, że będą uważnie obserwować bronie dodatkowe dla pancerników i wezmą to pod uwadze.

Nim zaczniesz pisać takie głupoty weź lekcję języka polskiego.

• Cool 2
  • Bad 8
  • Angry 1

[TF16]
Players
2,402 posts
24,803 battles
3 minutes ago, w_wilk said:

Zanim zaczniesz się przypieprzać do pisowni, zastanów się czy czasem nie istnieją przyczyny, które stoją za takim a nie innym formułowaniem treści.

• Cool 9

[-WIR-]
[-WIR-]
Players
36 posts
7,103 battles
8 minut temu, w_wilk napisał:

zanim zaczniesz pisać naucz się kultury i szacunku do drugiego człowieka, co za szowninistyczny dzban

• Cool 3

Alpha Tester
936 posts
17,261 battles
1 minutę temu, 3lCiup4 napisał:

zanim zacznisz pisać naucz się kultury i szacunku do drugiego człowieka, co za szowninistyczny dzban

Twój wpis właśnie świetnie świadczy o poziomie kultury

• Cool 2
  • Bad 2

[-WIR-]
[-WIR-]
Players
36 posts
7,103 battles
1 minutę temu, w_wilk napisał:

nienawidzę wszelkiej maści dyskryminacji, nie dajesz szacunku nie otrzymujesz szacunku, prosta zasada

• Cool 5
  • Bad 1

[ROMT]
Players
455 posts
8,589 battles
28 minut temu, w_wilk napisał:

Proszę się uspokoić, bo umiesz tylko pogarszać sytuacji i być może oberwiesz od moderatora forum. Proszę się zastanów trzy razy, zanim coś piszesz. Nie jesteś bez winy. Pewnie jesteś w złym humorze z powodu niepożądane zmiany umiejętności 2.0 i przegrane bitwy, czyż tak?

Skoro uznałeś, że moje posty są głupoty, to proszę o uzasadnione argumenty i pokaż, gdzie ja pomyliłem. Po to jest forum, żeby dowiemy się czegoś nowego. Każdy ma prawo do błędu i uczymy się przez całe życie.

Co do pisania, to przepraszam za błędy, ale musisz wiedzieć, że jestem niesłyszący od urodzenia i mam trudność z zapamiętanie "końcówki". Nic nie poradzę, choć postaram się. Więc proszę o dystansu. Dziękuję.

Miłego grania. Dobra kultura to podstawa.

Przy okazji, dziękuję Lucius_Dentatus3lCiup4Slodki_Jak_Wymiotki i inni. Życzę Wam dużo zdrowia i miłego grania.

• Cool 4

[KAA]
Players
32 posts
7,004 battles
44 minutes ago, SirXenon_36 said:

OGOLNIE NIE ale akurat tych szczególnych przypadków tak, pamiętacie starsi gracze jak wykastrowali mechanikę dymów gracze mogli w uczciwy sposób sprzedać Kutuzowa i belfasta za dublony a może ją niedawno temu kupiłem sobie Massachusetts nie wiedząc co nastąpi. O Georgia już nie wspomnę. Nikt nawet słowem nie wspomniał o rekompensatach, to nie są okręty drzewkowe. Nie podoba mnie się to:) 

[BTT-W]
[BTT-W]
Players
137 posts
11,522 battles
56 minutes ago, zbierek18 said:

Cytując WG (BTW: cytat jest tuż pod tabelką z zasięgiem secondarki...)

Jeśli standardowy zasięg ognia uzbrojenia dodatkowego był pierwotnie wyższy, nie zostanie on obniżony. Wykrywalność okrętu stanowi kolejne ograniczenie — maksymalny możliwy zasięg ognia uzbrojenia dodatkowego okrętu nie powinien przekraczać jego najmniejszej możliwej wykrywalności.

• Cool 2

[ROMT]
Players
455 posts
8,589 battles
7 minut temu, zbierek18 napisał:

OGOLNIE NIE ale akurat tych szczególnych przypadków tak, pamiętacie starsi gracze jak wykastrowali mechanikę dymów gracze mogli w uczciwy sposób sprzedać Kutuzowa i belfasta za dublony a może ją niedawno temu kupiłem sobie Massachusetts nie wiedząc co nastąpi. O Georgia już nie wspomnę. Nikt nawet słowem nie wspomniał o rekompensatach, to nie są okręty drzewkowe. Nie podoba mnie się to:) 

Masz rację. To faktycznie problematyczny. Co do dymów, zacząłem przygody w WoW od lato 2019, więc nie mogłem wiedzieć o wszystkich.

Ale przecież każdy z nas już zauważył od dawna, że statystyki okręty zwykłe i PRENIUM nigdy nie są trwałe. Zawsze musimy być przygotowani na taką możliwość.

P.S. Dokładnie tak napisał Ferrou w powyższy post. Tak jak napisałem, pancerniki dostaną buffa do zasięgu, a nie nerfa.

Alpha Tester
936 posts
17,261 battles
14 minuty temu, SirXenon_36 napisał:

Proszę się uspokoić, bo umiesz tylko pogarszać sytuacji i być może oberwiesz od moderatora forum. Proszę się zastanów trzy razy, zanim coś piszesz. Nie jesteś bez winy. Pewnie jesteś w złym humorze z powodu niepożądane zmiany umiejętności 2.0 i przegrane bitwy, czyż tak?

Skoro uznałeś, że moje posty są głupoty, to proszę o uzasadnione argumenty i pokaż, gdzie ja pomyliłem. Po to jest forum, żeby dowiemy się czegoś nowego. Każdy ma prawo do błędu i uczymy się przez całe życie.

Co do pisania, to przepraszam za błędy, ale musisz wiedzieć, że jestem niesłyszący od urodzenia i mam trudność z zapamiętanie "końcówki". Nic nie poradzę, choć postaram się. Więc proszę o dystansu. Dziękuję.

Miłego grania. Dobra kultura to podstawa.

Przy okazji, dziękuję Lucius_Dentatus3lCiup4Slodki_Jak_Wymiotki i inni. Życzę Wam dużo zdrowia i miłego grania.

Przepraszam nie wiedziałem że jesteś niesłyszący, wybacz.  Ale cała ta zmiana to duży nerf wielu okrętów sprzedawanych obecnie , amerykańskie pancerniki pozostaną praktycznie bez dodatkowej która rekompensowała im inne niedostatki (np słabą celność i zasięg Masie) a Flint za 175 tys. węgla staje się niegrywalny przy zasięgu 11 km. Nikt nie informował kupujących że za moment dostaną zupełnie inny produkt. To zagranie w stylu świątecznych kontenerów WG.

• Cool 3