Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Čára ponoru: co bude dál?

12 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
577 posts
12,657 battles

Čekal jsem spíše italské bitevky, ale dobře. S německými DDčky se spokojím. 

Na jejich balancování jsem tedy zvědav. :Smile_teethhappy:

[SALIS]
Players
978 posts
16,312 battles

Tak jsem se konečně dočkal toho o čem jsem tu párkrát psal, a také další linie na kterou jsem se těšil a která vypadá (minimálně pro mě) zahozeně už z konceptu gameplaye...:Smile_sad:

Třeba budou aspoň hezky vypadat, teda na německé lodě :cap_popcorn: aspoň ten Spähkreuzer...

Beta Tester
163 posts
4,916 battles

super, intenzívne pracujú na vylepšení a novom obsahu pre neónový sci-fi mód.... Už sa nemôžem dočkať až budú takto intenzívne pracovať aj na iných herných módoch.

Talianske lode testujú už koľko? Namiesto toho dajú nemecké krížnikoborce bez testu.

To je super. Avšak zabúdate že dnes hrajú krížniky už len masochisti. Takže treba pridať ďalší krížnikový nakladač.

• Cool 1
  • Bad 1

[R_R]
Beta Tester
640 posts
17,955 battles
Před 6 minutami JohnTravolta řekl/a:

super, intenzívne pracujú na vylepšení a novom obsahu pre neónový sci-fi mód.... Už sa nemôžem dočkať až budú takto intenzívne pracovať aj na iných herných módoch.

Talianske lode testujú už koľko? Namiesto toho dajú nemecké krížnikoborce bez testu.

To je super. Avšak zabúdate že dnes hrajú krížniky už len masochisti. Takže treba pridať ďalší krížnikový nakladač.

Bez testu 100% nebudou všechny vytvořené lodě jdou nejdříve na interní test poté na supertest a pak jdou na test kontributorum a dobrovolným přispivatelům. Tudíž to je tak cca pul roku než přijdou minimalně. IT bitevky jsou už u kontributorů a dobrovolných přispivatelů tudíž jejich přidaní je ve velmi blízké budoucnosti. A to velmi blízké he hodbě brzo.

• Funny 1

[SALIS]
Beta Tester
255 posts
12,166 battles

Jak tam drží ty brožury a nic tam nemaj :Smile_teethhappy:

Players
11 posts
927 battles
The_EURL_Guy řekl/a:

Aktualizované schopnosti velitele, doky, nové větve lodí a dočasné režimy hry!

Přečíst na portálu

dočasný režim hry jako co? Režim ponorek? Trochu to rozvést by nebylo na škodu.

[PPH]
Players
887 posts
16,902 battles
5 minutes ago, TOBY2534t said:

dočasný režim hry jako co? Režim ponorek? Trochu to rozvést by nebylo na škodu.

Neposlouchal jsem to nijak přepečlivě.. ale dočasný režim tam byl zmíněn něco na způsob Klíčové bitvy... prostě nějaká PvP řežba, na čtyři týmy... či nějaké divize?? To vše v nějakém nordicky mytologickém hávu... Tj. odreagovávací blbárna  používající z lodí víceméně jen pár herních mechanik a engine :-) Kdo chce - hraje... kdo nechce - ten tyhle druhy bitev může ignorovat ( i úkoly a odměny s tím vždy spojené)

• Cool 1
  • Funny 1

Players
39 posts
31,979 battles

No je mi z tech dvou editováno na zvraceni nadarmo se nerika koho chleba jidaš toho pisen zpivaš,a jeste ty editováno co vymyšleji prezentuji jako super kvalitni praci,to uz nemaji ani kouska cti a odvahy řict at se prestane s editováno a da se dohromady poradne hra aby fungovala tak jak ma

• Cool 1
  • Bad 1

Players
35 posts
4,344 battles

Pokud se týče ponorek, jsem stále skeptický, že by nějak dokázaly přispět k lepší hratelnosti. Koukal jsem na BL4CKa, který je testoval. Stejně jako jemu mi ten gameplay připadl nudný, takže doufám, že je nikdo hrát nebude (ale bojím se, co za změny v konceptu WG vymyslí. U těch italských BB nevím, koukal jsem na stream Houmera, který se vyjádřil k italské desítce nelichotivě. A koukal jsem , jak má vypadat, no monstrum podivné. Ale uvidíme. Bohužel stále nic o tom, že by WG opravil zjevný nesmysl, kdy radary vidí za ostrov ...

• Cool 1
  • Boring 1

[WG]
[WG]
WG Staff
7,685 posts
4,608 battles
Před 19 hodinami JohnTravolta řekl/a:

Co se týče této podané informace o příchodu těchto "křižníkoborců", tak je jasně řečeno, že se chystají do hry a vlastně se ještě ani nezačali pořádně testovat.

Nejbližší linie, která přijde jsou právě tebou zmíněné Italské bitevní lodě, které jsou momentálně ve fázi testování na live serveru, čili je jasné, že přijdou poměrně brzy. Vlastně kdykoliv uvidíš kohokoliv z testerů s testovací lodí, především s lodí z ohlášení tech tree, tak je jasné, že ta linie příjde už poměrně dost brzy. Ten proces testování tech tree lodí je neustále stejný.

• Cool 1
  • Bad 1

Sign in to follow this